לא הולך לצאת HALF LIFE 3 לעולם..HALF LIFE2:EPISODE 3 יסיים את "סאגת" HALF LIFE. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא הולך לצאת HALF LIFE 3 לעולם..HALF LIFE2:EPISODE 3 יסיים את "סאגת" HALF LIFE.

tombcatz

Recommended Posts

טוב,ממש לא ציפיתי שזה יקרה

מסתבר שHALF LIFE2:EPISODE 1 הוא לא אחר מאשר שליש מHALF LIFE3.

כן,שמעתם נכוןן...הפרקים שוואלב משחררת עכשיו הם בכלל HALF LIFE 3 ולא הרחבות לHALF LIFE2.

בתום הפרק השלישי העלילה תסתיים באופן סופי וסאגת המשחקים הזו תסתיים.

לא ציפיתי למהלך כזה מוואלב...

http://pc.ign.com/articles/711/711560p1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשור מאוד

כתבתי על זה פעם מאמר שלם...שניה אני אחפש לך לינק...

[לא בHWZONE]

בכל מקרה,אם בקצרה-בHALF LIFE1 נפתח שער ליקום אחר,לעולם בשם XEN...

העולם הזה נשלט ע"י הקומביין,והיצורים שם נשלטו ע"י פקודות מוחיות של הניהיליין [שנבחר כ"מנהיג" אשר ישמור על הסדר בXEN תחת שלטון הקומביין...בדיוק כמו שדוקטור ברין הוא השליט בכדור הארץ]....

אם אתה זוכר-אותם היצורים שעוזרים לך בHALF LIFE2 [אלה עם החשמל הירוק] היו האויבים שלך בHALF LIFE1...הסיבה לכך פשוטה:

אלו הם היצורים האינטילגנטים ביותר בכוכב XEN [בניגוד לHEADCRABS לדוגמא שהם סתם חיות "פרא"] והם נשלטו מוחית ע"י הניהיליין...

אחרי שהרגת אותו בסוף HALF LIFE1 מה שעשית זה לשחרר את XEN מהשליטה המוחלטת של הקומביין,והתחלה מהפכה בתוך XEN [מבלי שידעת על זה]

לכן גם בHL2 כל אותם היצורים קוראים לך ה"משחרר" ומעריצים אותך בדיוק כמו בני האדם [ואפילו יותר..הם חייבים לך את החיים שלהם]

הבעיה היתה שנפתחו שערים גם לכדור הארץ...ובזמן שאתה כבר לא היית בכדור הארץ הקומביין פלשו לעולם [אם אתה זוכר-יש סצנה בHALF LIFE1 בה אתה משגר טיל...אם אתה זוכר או לא...אחרי ששיגרת את זה אמרו לך שבשאמתך העולם יהיה אבוד עכשיו ואתה לא הבנת למה]

בקיצור-הטיל הזה גרם לפתחת שערים בין מימדיים לעולם הקומביין [הקומביין הם יצורים שמשתלטים על כוכבים,ומשעבדים את העם שם ויוצרים זן חדש בשם "קומביין" שמעורבב עם והגזעים החזקים ביותר באותו כוכב]...הקומביין כבשו את כדור הארץ במלחמה שנארכה 7 שעות בלבד [sEVEN HOURS WAR,דוקטור עילי מדבר על זה במעבדה שלו אם שמת לב או לא] ולאחר שהם הפילו את כל מערכי ההגנה של כדור הארץ הם הכניסו לכוכב יצורים מכוכב XEN על מנת שיעשו בלאגן בכדור הארץ,ובכך בני האדם רוכזו בערים אשר מוספרו במספרים [עיר 1 עיר 2 עיר 17 וכו'] אשר שם הובטח להם הגנה.

דוקטור ברין היה בזמנו מנהל הבלאק מייסה והקומביין לקחו אותו כשליט של כדור הארץ אשר משכנע את בני האדם שזה טוב לאנושות שהקומביין שולטים עליהם...והקמוביין במקביל נותנים לבני האדם תמריצים כימיים כאלו ואחרים כדי שהם יהיו כנועים [אחרי הפרק של RED LETTER DAY אפשר לראות שהבניין מפיץ חומרים לאוויר של העיר...ובתחילת המשחק מישהו או לך: "Just dont drink the water,they put somthing into it,to make you forget"

בכל מקרה,אם אתה זוכר-בHALF LIFE1 אחרי זמן מה נכנסו גם חיילים מכוכב XEN...יצורים גדולים ומשוריינים עם הרובה "זבובים"...אלה לא היו יצורים רגילים של כוכב זן...אלה היו חיילי הקומביין שנוצרו מהזנים החזקים של כוכב זן [הוכחה לכך יש בסוף HALF LIFE1...אם אתה בוחר לא להכנס לפורטל ברכבת הג'ימן הורג אותך...איך הוא הורג אותך?הוא משגר אותך למפעל לייצור של היצורים האלה...בדיוק כמו שבכדור הארץ הקומביין נוצרו במפעלים-ככה גם בXEN אותו הדבר]

מה שגם בפרק FOLLOW FREEMAN יש על אחד הקירות סקיצה המתארת את הקומביין-יצור המשולב בין קוף,בן אדם ומכונות...והמסכה היא חלק מהפרצוף שלו.

בנוגע לSTALKERS-הם כנראה קומביין שתהליך היצור שלהם שובש,או בני אדם שעשו עליהם ניסויים ליצירת קומביין.

את הקומביין האמיתיים אפשר לראות פעמיים במשחק-כשדוקטור ברין מדבר אל המסך,אפשר לראות יצור שמן עוטה מסכה...ניתן לראות שהוא מאוד רפוי וחסר שרירים...מהסיבה הפשוטה שהקומביין תלויים בטכנולוגיה באופן כמעט עיוור לחלוטין.

יש עוד מליוני דברים,אבל אין לי כוח להכנס לזה עכשיו...אני אחפש ת'לינק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל כל מה שהיה כיף בהאף לייף 1 זה כל השלבים של המעבדות של בלאק מסה והקניונים של נבאדה או איפה שתקעו את המקום הזה

והמיסתורין

בhl2 זה הכל בעיר מעפנה כזאת עם מגדל שחור וחיילים מוזרים

משהו בhl1 יותר מושך

בגלל זה כעסו שבhl source בסך הכל שידרגו כמה דברים ולא עשו רמייק עם גרפיקה חדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהתאכזב מאוד מHL2 אני לא מתלונן.

אבל ברור לי למה אנשים כועסים/עצובים - מבחינתי זה יהיה כמו שblizzard יכריזו רשמית שלעולם לא יהיה diablo3.

כל מי שרוצה ללמוד בפירוט מדהים על העלילה שיכנס לפה:

Half-Life Saga Story Guide

http://members.shaw.ca/halflifestory/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל כל מה שהיה כיף בהאף לייף 1 זה כל השלבים של המעבדות של בלאק מסה והקניונים של נבאדה או איפה שתקעו את המקום הזה

והמיסתורין

בhl2 זה הכל בעיר מעפנה כזאת עם מגדל שחור וחיילים מוזרים

משהו בhl1 יותר מושך

בגלל זה כעסו שבhl source בסך הכל שידרגו כמה דברים ולא עשו רמייק עם גרפיקה חדשה

העיצוב שלבים של HL1 היה פשוט מדהים

משחק ענק בכל רגע ורגע שלו ללא ספק...

אני כבר מת שיצא Black mesa:Soure [אם שמעת על זה או לא...זה חידוש מוחלט של HALF LIFE1...כל המשחק נבנה מחדש על מנוע הסורס...והפעם לא סתם REMAKE מטומטם שמחליף את האפקטים...אילא הכללללללל]

אבל גם HL2 מעולה...אני מוכרח להודות שיש לו כמה חלקים ממש אבל ממש חלשים [הפרק של רייבנהולם,הפרק של הייווי 17 והחצי הראשון של סאנד טרפאס]

אבל יש בו קטעים ממש מדהימים...כל סצנות המלחמה בFOLLOW FREEMAN וANTICITIZEN ONE הן מדהימות...כל שלבי הפתיחה מדהימים,והפרק של WATER HAZARD מכיל את סצנת האקשן הכי ארוכה והכי אינטנסיבית שראיתי במשחק מחשב עד היום...ובכלל-האנימציות,משחק הקול ועיצוב הדמויות עשוי בצורה שגובלת ביצירת אומנות מושלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מתי יצא וכמה מושקע הוא יהיה, אחרי הכל אנשים בלי מימון שיש להם לא הכי הרבה זמן שבעולם

והלוואי שיוסיפו למשחק שימוש בכפול ליבה וeax 5 לבעלי sound blaster x-fi

השאלה אם יש למשחק תמיכה בopenal ואם לא אז אוי ואבוי להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מדהים!!!!!!!1

הראשון יותר טוב מהשני

השני מצוין ומהפכני

אתם רואים שאני שרוף לפי הAVATAR שלי ...

פשוט חבל ...תאמת אני וחבר שלי דיברנו איך יסתיים HALF LIFE 3 ....(היינו שיכורים ממש) הגענו איכשהו למסקנה שבארני יקנה לגורדון את הבירה שהוא חייב לו :nixweiss: וגורדון יעסה גרפס וככה יגמר המשחק...

כן....

אז אההה .....שיט איזה באסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם יש למשחק תמיכה בopenal ואם לא אז אוי ואבוי להם

מה זה OPENAL?

ד"א HALF LIFE 2 הוא אחד המשחקים המדהימים ביותר שיצא לי לשחק אבל קצת התאכזבתי מEPISODE ONE. נגמר מהר מדי וחלק

מהשלבים היו מעצבנים (במיוחד בחניון). בכל מקרה המנוע הפיזיקלי של HL2 עשה את ההבדל מHL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו openGL

קוד חופשי כזה ליצירת סאונד

אני לא טוב בניסוח של דברים אז אין לי כל כך איך להסביר את זה

אבל עם זה אפשר להכניס כל מיני אפקטים מתקדמים כמו בbattlefield 2 למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...