עזרה במיקרוסופט וויזואל C++ - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במיקרוסופט וויזואל C++

bykeking

Recommended Posts

לקמפל כאילו ב-comiler נכון? :s07: וזאת הבעיה חח לא ממש לימדו אותי C אני רוצה ללמוד לבד :kopfpatsch: (חחח אני מקווה שאני אוטודידקט).

הבנתי שבתוכה עצמה יש compiler ו-linker נכון? אז איך אני לוקח את הקוד שכתבתי ויוצר ממנו .exe?? :bash::nixweiss:

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)אתה יוצר פרוייקט ונותן לו מסלול.

2)יוצר קובצי C++, H ורושם בהם מה שאתה צריך.

3)לוחץ על הPLAY.

התוכנית רצה. אם אתה רוצה קובץ EXE, הוא מופיע לך בתיקיית הDEBUG(בתיקייה של הפרוייקט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

אני רואה שיש לך הרבה בלאגן וסלט של מושגים בראש.

תתחיל עם הספר הזה:

http://www.mh2000.co.il/c

אני לא חושב שאני אקנה ספר בינתיים...

1)אתה יוצר פרוייקט ונותן לו מסלול.

2)יוצר קובצי C++, H ורושם בהם מה שאתה צריך.

3)לוחץ על הPLAY.

התוכנית רצה. אם אתה רוצה קובץ EXE, הוא מופיע לך בתיקיית הDEBUG(בתיקייה של הפרוייקט).

שני השלבים הראשונים הם לא בעיתיים אבל אני לא מבין מה הכוונה בPLAY. בשביל להריץ את הסקריפט אני לוחץ CTRL+F5 וזה פותח את זה.

עוד דבר, אין לי אף קובץ EXE בתקייה של הפרוייקט. יש כל מיני קבצים אבל אין EXE. איך אני גורם לכך שיהיה שם קובץ EXE? :kopfpatsch:

תודה רבה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני לא מבין מה הכוונה בPLAY. בשביל להריץ את הסקריפט אני לוחץ CTRL+F5 וזה פותח את זה.

לזה הוא התכוון. ;)

עוד דבר, אין לי אף קובץ EXE בתקייה של הפרוייקט. יש כל מיני קבצים אבל אין EXE. איך אני גורם לכך שיהיה שם קובץ EXE? :kopfpatsch:

תודה רבה! :xyxthumbs:

יכול להיות שהפרוייקט שלך במצב Realese ולא Debug? אם כן תנסה לשנותו.

אגב אתה יכול להוריד חלק מן הספר משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ליצור סוג של פרוייקט שיוצר EXE. איזה פרוייקט יצרת?

יצרתי פרוייקט WIN32

יכול להיות שהפרוייקט שלך במצב Realese ולא Debug? אם כן תנסה לשנותו.

אה? :kopfpatsch:

תודה רבה! אתם ממש עוזרים! :yelclap:

עריכה: אה הבנתי... אני צריך ליצור פרוייקט forms application. אבל משום מה, כשאני יוצר כזה הסקריפט לא עובד כשאני מנסה להריץ אותו :bash:

יש הצעות? אני לוחץ עם העכבר הימני על source files, הוספה ואז קובץ C++. אני כותב בו סקריפט קטן רק לבדיקה אבל הוא נותן לי שגיעה בכל פעם שאני מנסה להריץ אותו...

? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה פתחתי פרוייקטים של Win 32 ולא היה קובץ EXE. עכשיו, יצרתי קובץ form application, שאמור ליצור קובץ EXE עם ממשק של . הבעייה היא שעכשיו הפרוייקט הרבה יותר מסובך, יש הרבה קבצי מקור ואחרי שאני מוסיף קובץ CPP משלי לקבצי המקור ולוחץ על Ctrl+F5 זה אומר שאי אפשר ליצור את הקובץ מכייון שהנטיב אינו נגיש: the system cannot find the path specified. או שזה עובד ופותח חלון אבל הbulid log מראה על שגיאה והסקריפט שלי לא נכנס שם...

עריכה:

סבבה, הצלחתי לפתור את זה. זה יוצר קובץ בלי ERORR אבל זה לא מכניס לי את הסקריפט... נגיד אני עושה סתם משהו כמו:

// a12.cpp : main project file.

#include "stdafx.h"
#include "Form1.h"
#include <stdio.h>

using namespace a12;

[STAThreadAttribute]
int main(array<System::String ^> ^args)
{
// Enabling visual effects before any controls are created
Application::EnableVisualStyles();
Application::SetCompatibleTextRenderingDefault(false);

// Create the main window and run it
Application::Run(gcnew Form1());
return 0;
}
int a()
{
printf("apta\n");
return 0;
}

אז זה לא מראה את הטקסט על החלון החדש... עזרה בבקשה!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתקל טוב תראה שלא רשמתי כלום חוץ מה5 שורות האחרונות ו- לכלול את stdio.h חחח זה כותב את זה אוטמטית. ד"א, זה חלק מקובץ מקור בפרוייקט form application.

אני לא מצליח להציג את הטקסט (apta) על החלון... זה לא עושה כלום. ניסיתי גם לכתוב את זה בקובץ של עיצוב החלון אבל זה לא שינה כלום בעעע :nixweiss:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קפצת רחוק מדי.

אני מציע שתתחיל עם משהו הרבה יותר פשוט: Console Application.

תיצור פרוייקט חדש מסוג console application ותשחק איתו שם.

מומלץ גם שתכבה את האופציות שקשורות ל-precompiled headers, MFC, ATL וכל מני דברים כאלה. פשוט תגיד ל-VISUAL ליצור לך פרוייקט ריק מסוג console application, ותוסיף לבד קבצי C או CPP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני עושה בינתיים. :xyxthumbs:

מנסה ללמוד לבד ונראה לי שזה הולך די טוב!

תודה!

עריכה:

איך אני מורה לפונקצית scanf לסרוק סימנים כמו כפול *, חיבור + וחיסור -? כמו:

scanf("%d+%d");

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...