צריך עזרה: התלבטות בין 4 מסכים 17 אינץ'. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה: התלבטות בין 4 מסכים 17 אינץ'.

Loui1410

Recommended Posts

LG L1750B:

http://us.lge.com/products/model/detail/computer%20products_lcd%20monitors_17%20inch_L1750B.jhtml

LG L1732TQ:

http://us.lge.com/products/model/detail/computer%20products_lcd%20monitors_17%20inch_L1732TQ.jhtml

LG L1770HQ:

http://us.lge.com/products/model/detail/computer%20products_lcd%20monitors_17%20inch_L1770HQ.jhtml

Samsung 760BF:

http://www.samsung.com/au/products/monitors/tft/760bf.asp?page=Specifications

מבחינת המחיר זה לא משנה...הL1750B מחירו 1400ש"ח אח שלושת האחרים בין1600 ל-1800 אך זה לא משנה. הפירוט גם כן דומה מאוד בכולם (חוץ מהנגידיות שהיא גבוהה במיוחד בL1732TQ + L1770HQ)

אז מה הכי טוב וכדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה BF תפיל ישר מהבחירה ואז נישארתה עם 3 מסכי LG

1750 הוא דגם טוב אבל הוא מהסידרה הישנה אבל בכל זאת מציג ביצועים טובים מאוד

לפי דעתי הוא יהיה גם הכי משתלם ולא נופל מה 1732 ומה 1770

עם יש לך את ה 200 - 400 שקל לקנות אז אתה יכול לקנות אותם אבל לא חושב שיהיה הבדל גדול

מה שכן היתי ממליץ לך ללכת לחנות שיש לה תצוגה ולעשות השוואה לבד איזה מסך עדיף לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת המחיר זה לא משנה...הL1750B מחירו 1400ש"ח אח שלושת האחרים בין1600 ל-1800 אך זה לא משנה. הפירוט גם כן דומה מאוד בכולם (חוץ מהנגידיות שהיא גבוהה במיוחד בL1732TQ + L1770HQ)

אז מה הכי טוב וכדאי?

אני בעליו המאושר של ה- L1770HQ, אחלה מסך יש לו כניסה דיגיטלית DVI, מהירות 8ms,

אין לי פיקסל שרוף אחד אפילו! צבעים יפים חדות, ובמשחקים גן-עדן לעין. :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

עריכה:

יש לי אותו כבר מעל לשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כדאי שתראה את המסכים האלה ותבחר מבינהם:

לאחותי יש את ה1770HQ והאיכות תמונה שלו נהדרת, בעל DVI 4MS(לא 8 כפי שאמרו מעלי, ע"פ האתר של LG) :xyxthumbs:,

ואחרי שעבדתי עליו כמה שעות השתכנעתי לקנות לעצמי את ה19 אינטץ 1970HR שנראה זהה בכל הפרמטים ל1770HQ(מלבד הגודל והמחיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה פה בפורום חיפוש

ותבין מה רע בסידרת ה BF

אחי לא מצאתי מה רע בסדרה ???

הוא אפילו אחד מהמומלצים בסטיקי של מסכי הLCD (למרות שהמומלצים דווקא לא כל-כך טובים)...

ראיתי שאולי יש מריחות אבל התוכנה מתקנת את זה.... לא הבנתי מה עוד יש...

תוכל לומר לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעליו המאושר של ה- L1770HQ, אחלה מסך יש לו כניסה דיגיטלית DVI, מהירות 8ms,

אין לי פיקסל שרוף אחד אפילו! צבעים יפים חדות, ובמשחקים גן-עדן לעין. :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

עריכה:

יש לי אותו כבר מעל לשנה.

סליחה טעיתי בדגם! המסך שלי הוא 1750hq ולא 1770hq, כל מה שכתבתי לגביו נכון! אחלה מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביגלל זה לא היה ברור לי התגובה שלך כי ה 70 הוא דגם דיי חדש אין שנה עדיין

הבעיה של ה BF נעוצה בכיוון לא נכון של ה OverDrive במסך.

זוהי שמטרתה להריד זמני תגובה, היא עושה זאת על ידי הגעה למצב מקסמלי והתיצבות.

בקצרה נניח שתת פיקסל בעל צבע מסוייים במסך יכול לקבל בהירות במספר בין 0 ל 255

ואתה רוצה להגיע לבהירות 128 המסך יבצע 0->255->128 וכך יתקבל שיפור בזמן תגובה

זאת מכיוון שכאשר אתה שולח פיקסל למצב המקסימלי שלו הוא נע יותר מהר מאשר למצב ביניים

(זוהי תכונה של הקריסטלים). הבעיה היא בכמות הזמן שיקח למסך להיתיצב אחרי שהוא הגיעה למקסימום.

במסכים של ViewSonic האוברדרייב מצוין ולרוב לוקח למסך פחות מפריים אחד להגיע למצב הנכון

אבל במסכי ה BF של סאמסונג לעיתים יכולים לעבור 3 (!) פרימים שלמים שבמקום לראות את הצבע הנכון

אתה רואה צבע אחר ובפרוש ניתן להבחין בארטיפקטים הללו.

כך יראה המעבר במסך של סאמסונג מסדרת BF

0->255->200->170->140->128

שלושה פרימים שלמים עברו עד שהוצג הצבע הנכון. לרוב בהאנשים הארטיפקטים הללו נראים כבלוקים

של צבע אחיד מסביב לעצמים נעים.

הינה ציטוט בישבילך שמסביר את התופעה...

ולמה סידרת BF לא הכי מומלצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה...

טוב, אני יש לי כסף לקנות כל אחד מהשלושה האלו של הLG.

הL1750B אתה אמרת שישן, וזמן התגובה שלו 8ms, יחס נגידיות הכי פחות (700:1), אז נוריד אותו... (למרות שזווית הראיה שלו 170/170)

עכשיו אני אבחר בין השניים... מה ההבדל ביניהם חוץ מיחס הנגידיות (1600:1 ו 1400:1)? לא ממש מצאתי... האם בL1770HQ יש Pivot? כי ראיתי תמונה שלו שבה הוא ככה מורד לגמרי לתחתית שלו... אבל לא כתוב שיש בו Pivot... מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי על 913N, שהוא 19" והפירוט שלו מצויין בשבילי והוא גם לא יקר. אך בסוף הבחנתי שהוא אנלוגי ולא דגיטלי ואז שניתי את דעתי... האם זה חשוב? האם ארגיש את ההבדל ואיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי על 913N, שהוא 19" והפירוט שלו מצויין בשבילי והוא גם לא יקר. אך בסוף הבחנתי שהוא אנלוגי ולא דגיטלי ואז שניתי את דעתי... האם זה חשוב? האם ארגיש את ההבדל ואיך?

אין יתרון של רזולוציה ב-19" לעומת ה-17" לשניהם יש רזולוציה אופטימלית שווה 1280x1024,

ההבדל 19" פיקסלים גדולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...