איזה משחק מכוניות אתם הכי אוהבים?? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה משחק מכוניות אתם הכי אוהבים??

DorCo

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה לחשוב שלא התכוונת ל Gran Turismo שדיברת ככה. :pissed:

יחסתי לGTR גרנד טוריסמו מציאותי כמו משחק לנוקייה דור שני.

יש את המשחק הזה למחשב גם?

למחשב בטוח, לקונסולות אני לא יודע.

בכל מקרה אני לא ממליץ עליו, אלא אם כן מישהו רוצה לשבת ברצינות וללמוד אותו טוב, זה סימולטור נהיגה והשליטה ברכבים האלה בפניות יכולה להיות מסובכת כמו להנחית F16 על מסלול של נושאת .

למרות שיש גם מצב ארקאיד שהוא ממש כיף ולא דורש הרבה מאמץ.

אבל עדיין זה לא משחק זריקת תחת ב 300 קמ"ש כמו NFS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא שיחקתי בGTR אז מן הסתם שאני לא יכול למתוח עליו ביקורת אבל בתור אחד שסיים את GT4, לאחר עשרות שעות משחק מייגעות אך ממצות אני יכול להגיד בבטחון שזהו משחק המירוצים המציאותי ביותר שהנחתי עליו את היד (רוב אתרי הביקורות מסכימים עם כך) ובכלל המגוון שיש במשחק הזה, כמות המסלולים, המכוניות, האפשרות לשנות כל אספקט, מדהים פשוט.

אז אני לא יכול להגיד שיותר טוב מGTR כי בו לא שיחקתי אבל אני יכול בהחלט להגיד שקשה להגיע לרמות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה GTR 2 בתמונה והוא הולך להיות יותר טוב מהראשון - ז"א קורע לכולם את הצורה. :)

GT4 מעולם לא שיחקתי אבל שמעתי שהוא בין מציאותי לארקייד. חבל.

בקשר למשחקי ראלי מציאותיים ויפים יש את משחק הראלי הטוב ביותר בכל הזמנים RICHARD BURNS RALLY. (אם לא אהבת אותו סימן שאתה לא יודע לנהוג :) )

סדרת COLIN MCRAE RALLY הפכה להיות יותר ממוחזרת ומגעילה מסדרת NFS. השליטה רק נעשתה יותר ויותר מעפנה.

NFS MW זה בסך הכל שיפור של NFSU2. כל מי שאוהב אותו לא ממש אוהב מירוצים. הוא אוהב אקשן. אז אם זה מה שאתה מחפש אז כן, NFS MW הוא בשבילך.

ועוד דבר, התמונה של GTR2 הזאת היא דווקא אחת התמונות הלא יפות של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן להביא תמונה טובה יותר :xyxthumbs:

GT4 הוא לא סימולטור אחרי הכל, הוא כאילו בימולטור של התחרויות GT עצמם

GTR הוא פשוט סימולטור נהיגה, אם יש לך הגה עם דוושות והילוכים אתה יכל לעשות עליו קורס נהיגה מונעת לקראת החורף ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTR2

http://gtr-game.10tacle.com/index.php?id=246&L=1

כל השאר הם משחקי ארקאידס על בימבות ;D

[ltr]I tried GTR demo (the first one) and LFS is more realistic.

besides LFS is the only racing sim that combines, everything from a 90HP street to a 1300HP/ton F1 car and everything from city tracks to rally (off road) tracks to F1 style circuits.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע.

GTR כבר הוכרז כסטנדרט לסימולציות נהיגה בכל אתר בערך.

LFS אולי לא פחות מציאותי אבל הוא עתיק ונראה פשוט מזעזע, ולמרות שזה סימולטורה הגרפיקה עדיין חשובה מאוד (פשוט תראה את התמונות של GTR2...נראה יותר טוב מUT07)

מה שכן המבחר מאוד מאוד מצומצם במשחק, הוא מתרכז רק במרוצי הFIA GT ב3 קטגוריות בלבד נראה לי.

אני עכשיו ינסה להוריד את הדמו של LFS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מעז לקרא לי זונת גרפיקה?

אני מעדיף משחק מכוער וטוב בכל יום בשבוע על פני משחק יפה דגוש "במפ מפינג" אבל גרוע (FAR CRY\DOOM וחברים).

פשוט שיש שני משחקים ברמה כל כך גבוה (לפי מה שהבנתי מLFS), ואחד מהם הוא המשחק הכי יפה שיש והשני נראה כמו סופפלקס,

אני מעדיף אז זה שיגרום לי לבהות בSELEEN 7 בתדהמה והנאה :smile1:

אגב מה זה S2?

משחק חדש יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG איך שכחתי את LFS ?! טוב אז נעשה לכם קצת סדר:

LFS = live for speed

המשחק נמצא בשלבי מתמידים. צוות הפיתוח חילק את המשחק לשלושה שלבי (STAGES), והם S1 S2 S3

כאשר כל חלק מחולק לגרסאות שמסומנות באותיות. (g לדוג')

זה מה שמייצג ה STAGE = S.

בכל מקרה הגרפיקה שלו לא ככ יפה אבל הוא ריאליסטי בצורה קיצונית. מודל הפיזיקה שלו ממש מיוחד במינו.

כרגע הפיתוח נמצא בשלב שני S2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...