קניית מחשב נייד ב EBAY - הצעות שלכם , תקציב 10K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב נייד ב EBAY - הצעות שלכם , תקציב 10K

Kidney_stonE

Recommended Posts

אהלן כולם, אני מתכנן לקנות מחשב נייד חדש, בתקציב של 10K

אני כנראה אבצע את ההזמנה לא בארץ, אלא דרך (ואני זקוק לטיפים גם בנושא הזה)

(יש מכס על ניידים ?)

אם היו לכם בסביבות ה-10,000 שקלים לקניית מחשב נייד, מה הייתם קונים ?

דגשים - אני רוצה כ.מסך נורמלי ! כזה שיוכל להריץ לי גם משחקים, בלי להזיע יותר מדי

(אבל לא צריך להגזים, אני לא איזה גיימר, סתם שיסחוב לי למשל NFS4 בסבבה וכאלה)

(אם אני כבר אשחק בו הרבה, זה יהיה אסטרטגיות למיניהן, כמו C&C ZH או C&C3 שייצא עלינו לטובה, STARCRAFT וכל מה שקשור)

קל משקל כמה שאפשר

זמן סוללה ארוך ככל האפשר

מסך 14" או 15" (אפשר גם קטנים יותר, אם שאר הדרישות מתקיימות, גם 13 וקצת יהיה מעולה למשל)

רשת חוטית, אלחוטית, "שן כחולה" ומודם 56K (מודם 56K לא חובה, אבל ייתרון)

דיסק קשיח מינימום 80 ג"ב , כמה שיותר גדול יותר טוב.

אם יש ניידים שיש להם 7200RPM - זה יהיה נהדר.

מעבד מהיר מאוד ומינימום ג'יגה זכרון מהיר.

בקיצור, אני רוצה חיה רעה, סקסית ודקה, וקלה וכמה שיותר קומפקטית.

לא חשוב לי צורב, האמת עדיף אפילו בלי, שיהיה קטן וקומפקטי וזהו. (השאלה איך אני אפרמט אותו בלי כונן תקליטורים...)

אני אשמח אם יש כאן אנשים עם נסיון בניידים, שיכולים להמליץ ולתת דעות.

האם אפשר להשיג ב (או בכלל, בחו"ל) מחשבים ניידים שעוד אין בחנויות בארץ ? במחיר הזה ?

יתרונות / חסרונות לקניה ב מול קניה בארץ (חוץ מהנושא של אחריות, שהחלטתי שדי אפשרי לוותר עליו, סה"כ אף פעם לא יצא לי לממש אחריות על משהו שקניתי , כי אף פעם לא התקלקל לי שום דבר, ואני מניח שהסיכוי די קטן שזה יקרה)

האם לקנות עכשיו או לחכות למעבדים החדשים לניידים (יונה או מרום וכאלה... אני לא הכי בקיא) - כמה להמתין ? (בחודשים) בערך ?

(יש לציין שזה כנראה יהיה 10,000 שקלים, כולל הכל, גם משלוח)

אני מאוד אשמח להצעות, לינקים, ביקורות, כתבות ("הלפטופ הנבחר" של מגזין כזה וכזה) וכל מה שאתם יכולים לתרום בנושא הזה.

תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

12" נראה לי קטן מדי כבר...

אבל אשמח לקבל גם הצעות כאלה, בכל אופן התכוונתי לקטן וקומפקטי ככל האפשר, בתחום ה 14" (אם יש לכם הצעה טובה ל 12" טוב שכולל את כל מה שצריך, אז למה לא)

יש למישהו הצעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך דרישות גבוהות מידי אחי....

בקטע של הבטריה אני לא בטוח שהיא תחזיק לך הרבה זמן.

בכלל במקרה שלך הייתי קונה מחשב חצי נייד, שכחתי איך קוראים להם....

ובקשר למסך נראה לי שתצטרך להסתדר עם אחד יותר גדול, כי אין הרבה מחשבים ניידים עם מסכים קטנים ודרישות כמו שלך.

אם אתה באמת לחוץ על ליקנות לפטופ אז אפשר ליקנות נייד עם מעבד Duo(יונה)

אם אתה לא אז הייתי ממליץ לך לחכות למרום(Core 2 Duo)

במיוחד אם אתה רוצה לשחק משחקים על הנייד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהדרישות גבוהות מדי, כמובן

הכוונה היא למלא כמה שיותר או להתקרב כמה שיותר לדרישות, בתקציב הקיים.

יש למישהו הצעות נוספות ?

חשבתי על איזשהו VAIO של סוני למשל, יש למישהו הסתייגות או רשמים אישיים על VAIO ?

מתי אמורים לצאת עם מעבדי מרום ?

אני לא רוצה להמתין יותר מדי... אבל אם זה משהו כמו שלושה, ארבעה חודשים גג, אז זה סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהדרישות גבוהות מדי, כמובן

הכוונה היא למלא כמה שיותר או להתקרב כמה שיותר לדרישות, בתקציב הקיים.

יש למישהו הצעות נוספות ?

חשבתי על איזשהו VAIO של סוני למשל, יש למישהו הסתייגות או רשמים אישיים על VAIO ?

מתי אמורים לצאת עם מעבדי מרום ?

אני לא רוצה להמתין יותר מדי... אבל אם זה משהו כמו שלושה, ארבעה חודשים גג, אז זה סביר.

אני לא ממש יודע מה האיכות של הניידים של , אבל הבנתי שהם לא רעים.

ובקשר למרום, הם יולכים לצאת מתישהו באוגוסט, בידיוק מתי אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תזמין מ- סביר מאוד להניח שתחוייב לשלם מע"מ (16.5%) ללא מכס נוסף עד כמה שידוע לי.

אתה חייב להזמין ממישהו אמין שיש לו המון פידבק חיובי, על תשכח שאיביי הוא לא הגוף שמוכר לך, זה רק במה ומדובר על אנשים פרטיים בד"כ (או מחסנים בייתים לאלו הגדולים..)

למחשבים יש בלאי גבוה בד"כ, הם דווקא יותר דורשים אחריות, במיוחד לעומת מחשבים נייחים.

זה משהו שהייתי מפחד דווקא להזמין מחו"ל.. לקנות ולהביא בעצמי אחרי שראיתי שזה פועל מילא, אבל זה לא רכישה סופר-בטוחה בוא נגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dell xps M1710 , זה הכי נורמלי

הוא 17" , לא ? אני מחפש משהו יותר קטן, 17 לנייד זה מפלצת...

אם תזמין מ- סביר מאוד להניח שתחוייב לשלם מע"מ (16.5%) ללא מכס נוסף עד כמה שידוע לי.

אתה חייב להזמין ממישהו אמין שיש לו המון פידבק חיובי, על תשכח שאיביי הוא לא הגוף שמוכר לך, זה רק במה ומדובר על אנשים פרטיים בד"כ (או מחסנים בייתים לאלו הגדולים..)

למחשבים ניידים יש בלאי גבוה בד"כ, הם דווקא יותר דורשים אחריות, במיוחד לעומת מחשבים נייחים.

זה משהו שהייתי מפחד דווקא להזמין מחו"ל.. לקנות ולהביא בעצמי אחרי שראיתי שזה פועל מילא, אבל זה לא רכישה סופר-בטוחה בוא נגיד.

מכיר את , ידוע לי שזאת לא "חנות" קניתי כבר כמה וכמה מוצרים דרך , לא בסדר גודל כזה, אבל עדיין..

לא רק אנשים פרטיים, אלא גם חנויות אמיתיות סוחרות שם, לא רק מחסנים ביתיים...

מע"מ זאת בעיה, לא חשבתי על זה... כל המוצרים משלמים מע"מ ? או רק כאלה ש"נתפסים" בדרך ?

עכשיו , הבעיה שלי היא כזו :

כרגע ברשותי מחשב נייד טאבלט, שקניתי בארץ ב 10,700 (מפרט בצד, המחשב השני)

הגעתי למסקנה שזאת הייתה קנייה מאוד אימפולסיבית

ובעצם שילמתי כ"כ הרבה כסף על מחשב 1.6 יחסית מיושן, בלי כ.מסך נורמלי, ורוב הכסף הזה הוא בעצם על יכולות טאבלט שאני לא משתמש בהן

החלטתי למכור אותו ואני מקווה למצוא קונה (שצריך טאבלט) במחיר של 8.5 או 9 (מפורט מאוד ב TRADEZONE)

ובכסף הזה אני רוצה לקונת נייד חדש לעצמי, כאשר :

1. המחיר (אם הקניה תהיה בארץ) לא יעלה על 9-10 בשקלים.

במידה ויהיה מחו"ל (לאו דווקא , כל חנות שתשלח לי לארץ, גם ודומיה) - גם באותו סדר גודל מחיר

הבעסה היא שקניתי ב 10,700, ואני מוסיף בונוסים לקונה המאושר (עכבר, תיק וכל מיני אחרים)

ככה שאני בעצם מפסיד על המכירה הזאת משהו כמו 2000-2500 ש"ח

וקונה חדש במחיר דומה, כלומר אם המחשב החדש יעלה 10, אז הוא בעצם עלה לי 12

עקב ההוצאה הכספית העצומה הזו, אני מחפש את הנייד הכי טוב שהעולם יכול להציע לי במחיר שכזה.

אני לא אהיה ממש מאוכזב אם לא אמכור את הנייד הנוכחי שלי ולא אקנה חדש

בסה"כ הנייד שלי מעולה בסה"כ למרבית השימושים שלי, אבל אני כן אשמח אם אצליח להחליף אותו ביותר טוב.

יש למישהו עצות לעניינים האלה ?

ועדיין הצעות בקשר לנייד חדש יתקבלו בברכה (במיוחד בקשר ל VAIO, אם יש למישהו מה לומר עליו, אשמח לשמוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה למשל זריז מאוד:

http://cgi.ebay.com/Acer-TravelMate-TM8204WLMi-8200-Laptop-New-8204_W0QQitemZ6890313398QQihZ013QQcategoryZ26266QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

יש לך גם את הסוני הזה שהוא זריז מאוד, כרטיס גרפי הרבה פחות חזק וסוללה תחזיק פחות זמן, אבל הוא כבר שוקל מתחת לשני קילו ועדיין יספק ביצועים סבירים.

http://cgi.ebay.com/Sony-Vaio-VGN-SZ110-B-Intel-Core-Duo-T2400-1-8GHz_W0QQitemZ6889947080QQihZ013QQcategoryZ80213QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השני שנתת הוא דגם משומש מתצוגה של חנות לפני מה שכתוב שם.

באשר למע"מ - אם על החבילה יהיה מצויין מחשב נייד, וזו חבילה יחסית כבדה וגדולה - רוב הסיכויים שהוא אכן יעצר במכס ותצטרך לשלם מע"מ.

Newegg לא שולחים לארץ.. למעשה מעט מאוד חנויות שולחות חלקי חומרה לארץ, בד"כ לא כאלה משתלמות במיוחד.

מצאתי נייד מעניין של DELL עם כרטיס 7900GS, כפול ליבה 1.6 ו-1GB זיכרון:

http://www.buy4less.co.il/product.asp?f=2657&p=9

למרות שזה לא נראה הגיוני במיוחד, כתוב אם רוצים לשדרג לכרטיס 7400 צריך לשלם 3400 ש"ח.. נראה כאילו התבלבלו או משהו..

לפי הלינק שלהם לאתר היצרן הוא בכלל מגיע עם כרטיס 950 מובנה וניתן לשדרג ל-7400 עם TurboCache - שאני בספק שזו כזו מציאה... סביר מאוד להניח שזו טעות של החנות.

באשר לסוני VAIO - לפי המחירים שאני רואה בארץ הם לא משתלמים במיוחד, כל הדגמי 10K אני רואה מגיעים עם כרטיס מסך מובנה.

בכל מקרה נראה כאילו בתקציב הזה בארץ לא תקבל יותר מאשר כרטיס מסך בסיסי יחסית.. יכול להיות שזה יספיק למשחקים שציינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הדל הזה באתר של buy4less, לא הגיוני לאחר ביקור באתר היצרן.

מוכרים עוד הרבה כמו הסוני השני שנתתי, גם חדשים.

צריך לתפוס מכירה טובה.

בכל מקרה, אם קונים מחו"ל אני ממליץ בגלל השירות והאחריות הבינלאומיים, אבל אין יותר מדי IBMים עם כרטיס מסך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש להריץ את המשחקים הללו בביצועים סבירים יש את ה Pavlion DV4392EA שמגיע עם X700

המחיר שלו בארץ 7500~. יש לי את המחשב ואחרי שידרוג ל 1gb פנימי הוא בהחלט מהווה מכונת משחקים ניידת.

כך בחשבון שעל במשחק כמו BF2 הוא מחזיק בסביבות 50 דקות. ניתן כמובן לכבות את ההאצה התלת מימדית במצב

סוללה וכך להרוויח עוד זמן אם עובדים על מסמכים או גולשים בלבד ולא משחקים.

יש עליו סקירה במספר אתרים בחול וגם בתת אתר ניידים של THG.

http://www.yardenpc.co.il/Product.asp?productid=2408&catcode=166

עם 1GB הוא יעלה לך 7230 ש"ח, למרות שרצוי גם להחליף את הכונן הקשיח לאחד עם RPM נורמלי.

יש גם את W511A. שמגיע עם 1.8 דותן 1 גיגה וכרטיס מסך X700. ב6900 שקל. בלמיר. יש כמה סוגים לנייד אז יש מספר מחירים עם חומרה אחרת.

רכשתי אחד לפני כמה ימים. מגיע גם עם שלט רחוק.

ביקורת ב Toms

http://www.lamir.co.il/product.asp?product=10520

אגב בדקתי עכשיו את המחירון של היבואן (סידילוג), אפשר להשיג דגם דומה (W551N) עם מעבד 1.86 Duo, מסך 15.4" , 512MB, 80GB 5400RPM, כרטיס GeForce7400, DVDRW ששוקל 2.76KG באיזור ה-8500 ש"ח..

אבל בעצם אני מניח שכרטיס 7400 הוא לא שונה בהרבה מ-7300GS והוא לא ביצועיסיט במיוחד, בטח עדיף להתבסס על X700.

בכל מקרה הניידים שלהם מגיעים ללא על מנת לחסוך עוד כמה גרושים.

צריך לנסות למצוא עם X1600 או GeFroce7600, יש מצב שיש אחד כזה בטווח המחיר שלך.

עריכה: מצאתי כמה..

HP nx9420 1.83GHz 1GB 80gb - ES460EA

זה 17" ו-3.3KG.. קשה לעמוד בדרישות שלך :P

http://www.mardanit.co.il/item_prew.php?item_id=2207

Acer Aspire 5672

יש מצב שזה הנייד בשבילך.. 15.4" , שוקל 2.7KG, מעבד 1.66 Duo, עם 1GB , כונן 120GB, וכרטיס X1600..

מחיר 8500 ש"ח

http://www.buy4less.co.il/product.asp?f=2621

שווה לחפש ביקורות, הנה אחת (אבל עם כרטיס X1400):

http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=2780&review=Acer+Aspire+5672WLMi+%2D+Core+Duo+T2300+1%2E66+GHz+%2D+15%2E4

שים לב גם לדעות משתמשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...