H10 + מיץ תפוחים = BAD! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

H10 + מיץ תפוחים = BAD!

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות חברי פורום אודיו וקולנוע ביתי,

שלשום(יום ראשון) אנוכי הלך לבית ספר עם הH10 הנאמן שלו לצידו תוך שהוא שומע .

רצה הגורל וקניתי לי פחית מיץ תפוחים על מנת להרוות צימאוני, איך שנכנסתי לכיתתי שפכתי על עצמי בערך רבע פחית מיץ תפוחים.

לצערי הרב, הH10 היקר שלי היה בכיסי והוא שבק חיים.

פתחתי את הבטרייה וגיליתי שכולה מכוסה במיץ...

ייבשתי אותה ואת המכשיר עצמו בעזרת נייר רגיל וכן בעזרת פן, ללא הועיל.

כאשר אני רוצה להדליק את המכשיר, שום דבר לא קורה, ריק.

אתמול שניסיתי להדליק אותו הוא עוד נתן סימני חיים קלושים כאשר המסך הבהב בלבן.

עכשיו, אינני יודע האם המכשיר שבק חיים לנצח נצחים או ש"פשוט" הבטרייה נדפקה וכל שעליי לעשות הוא להחליפה.

לכמה חברים שלי יש H10 וחשבתי לקחת בטרייה של אחד מהם ולבדוק אותה על שלי או את הבטרייה שלי ולבדוק אותה על המכשיר שלהם אבל אני פוחד שבמקרה א' המכשיר שלי יקצר את הבטרייה שלהם ובמקרה ב' הבטרייה שלי תקצר את המכשיר שלהם, ואין אני מעוניין לסכן את המכשירים של חבריי ולשלם להם על חדשים...

שאלותי אם כן הם:

א. הכיצד אוכל לדעת מה נדפק? אם המכשיר, אז חבל מאוד אבל אם זו הבטרייה אז אפשר לקנות חדשה(בסכום די גבוה, אבל אפשר).

ב. אם וכאשר(וכנראה זו תהיה התוצאה) אדע כי המכשיר עצמו דפוק, מה אני אעשה איתו? מאיפה יהיה לי נגן? :<

תודה לעוזרים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מד מתח (מולטימתר, וולט מטר)?

אם לא, קח את הבטריה, קח איזה פשוט וחבר + של הבטריה ל+ של הרמקול ו- של הבטריה ל- של הרמקול.

אם הרמקול קופץ לשניה הבטריה תקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תשלח את זה למעבדה?

דרך אגב, סיפור דומה קרה לאחי:

הוא הכניס את הנאנו שלו למכנסיים ושכח להוציא אותם משם, זרק את זה לכביסה ואז המכנסיים גם הועברו למייבש. רק אחרי כמה שעות אח שלי חיפש את הנגן ואל מצא אותו עד שהוא נזכר איפה הוא היה לאחרונה... יש לציין שדווקא הנאנו שרד והכל תקין למעט כפתור הHOLD שעובד חלקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבירות הכי גבוה לדעתי היא שהמכשיר עדיין מלא מיץ.

יכל להיות שיש מיץ בפנים שמקצר אותו כשאתה מפעיל.

לדעתי תפתח אותו (עם זה הברגה) תנסה בזהירות ליבש אותו מבפנים (לא עם מיבש אוויר על ה- HD!!) ותסגור.

לא נראה לי סביר שהבטרייה היא הבעיה, היא די אטומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לנקות עם אויר דחוס.

כי עם מייבש אתה תשרוף שם או תדפוק את הדיסק קשיח..

ואחרי זה תן לו לנוח ותבדוק שאין מים.

תנסה לחבר אותו למטען ולראות אם הוא עובד.. אפילו לשניה.. אם כן .אז הסוללה הרוסה. שזה הגיוני מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידע שלי באלקטרוניקה הוא כפונקציה שלילית השואפת ל-0.

איפה הפלוס ואיפה המינוס של הסוללה של הH10?

iriver_h10_battery_300x225.jpg

שאני מחבר אותו לבד למטען בלי הבטרייה לא קורה כלום(בדיוק כמו שהיה לפני כן כאשר הבטרייה עבדה :x) שאני מחבר אותו עם הבטרייה למטען אז האור האדום במטען נדלק אבל עדיין המכשיר עצמו מסרב להידלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...