מה אתם חושבים על grado gs-1000 טובות? שוות את המחיר המופרז של 995$? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על grado gs-1000 טובות? שוות את המחיר המופרז של 995$?

fp581

Recommended Posts

אני עצמי עכשיו בבעיות איתם ... כך שזה לא שאלה טובה מה שאתה שואל !...

מה אתה בכלל מקשיב !... יכול ליהיות שהם בכלל לא יהיה טובים לך !... לשאול אם הם טובים ככה סתם אני יגיד לך שכן !... אבל בשביל מה (סוג מוזיקה) ,זו השאלה שאתה צריך לשאול ...

בקיצור אתה מעוניין לקנות אותם ? אם כן מה אתה שומע בדרך כלל וכמה אתה באמת מעוניין להוציא ...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשמוע את ה RS 1 שזה אח הקטן שלו (700 ירוקים חדשים) ...

בקיצור אני יכול לומר לך שהם מצוינות לרוק! יש הדגשים של הHIGE RANGE בצורה חלקה וטובה ! שאת זה אני לא שמעתי הרבה זמן !... אני יכול לומר לך שהבאס שלהם ביחס ל SUNN או יותר טוב זה דעתי לפחות כי האוזניות מדגישים אותם !

הדבר הראשון שאני מציע כמו שאמרו לי :) זה לקחת את האוטו ולהקשיב לפחות לאח הקטן שלו ! רק בשביל שאתה תרגיש מה החברה אוהבת להדגיש יותר ומה פחות...

לגראדו (כל הדגמים) אתה מוזמן לגשת למולי מסינמה פרדיסו שבנמל תל-אביב הישן. ....

דבר נוסף שיפה בגראדו ! שזה שאתה לא צריך מגבר בשביל להזיז את הזוג הזה !:) הם החברה היחידה שבונה אותם בצורה כזו שהתנגדות שלהם ממש נמוכה !...

כך שכל נגן אפשרי יכול להזיז אותם....

אני רק מקווה שיש לך יציאת מקור טוב טוב כי אם לא אז קצת חבל על הכסף!... (אם אתה חושב להריץ אותו על המחשב אז רצוי ומומלת HIEND כרטיס ואם זה לבית אז אני מקווה שיש לך נגן דיסקים רציני... כזה או אחר )...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, הצליל של הגראדו לא זהה בכלל. ה-RS שונות לגמרי מה-SR. בנוגע לזה שהן קלות להנעה, צודק, אבל הן ממש לא היחידות. AT עושים קלות מאוד לדחיפה שנשמעות לא פחות טוב. שונה, אבל לא פחות טוב. לדעתי כל הליין של ה-SR הוא טעות, והליין של ה-RS הוא טובות לרוק (למרות שבינתיים שמעתי רק את ה-RS2 ולא ה-1). AT לדעתי עושים שטובות יותר בכל דבר אחד.

בנוגע לדגם החדש, אתה יכול להיות בטוח שאף אחד פה לא שמע אותו עדיין. אם אתה מוכן לקנות על עיוור, תקרא בהד-פיי ותחליט אם מתאים לך. אני אישית לא הייתי שש להוציא 1000$ על משהו שאמרו לי שטוב במיוחד שאילו אנשים שאני לא מכיר. כמו כן, תזכור שהן חדשות. לכן גם אין הרבה אנשים ששמעו, וגם אנשים שכן שמעו שמעו קצת וסתם כותבים שהן טובות בשביל להתלהב שהם שמעו, וגם כל דבר בהתחלה נחשב לטוב יותר ממה שהוא באמת (במיוחד מוצר אמריקני אופייני כמו הגראדו שעונות להגדרות המסורתיות של צליל אמריקני).

אני אישית ב-1000$ הייתי מגייס עוד קצת ממון וקונה BABY ORPHEUS, או לוקח לעצמי זוג/שניים של זולות יותר ומוצא להן מגבר טוב. אתה יכול לקנות איזה AT W5000, או K1000 של AKG ולחבר להן מגבר נחמד ואתה מסודר. את ה-K1000 אפשר לחבר למגבר של בקלות אז בכלל אין פה בעיה לחפש להן הגברה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לומר הקשבתי להם לפני מספר ימים ! לחצי מהדגמים ופחות או יותר כל האוזניות מדגישות את אותו הדבר ! פשוט כל אחד פשוט מחזק את זה יותר ויותר !...

כך לי יש את הרגשה !... שוב זה טעם ! אז אני חושב שגם ה לא יהיה שונהGS יצא לך לשמוע אותם ? אנטולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-1000 לא יצא לי לשמוע עדיין. אם אתה מביא אותם, אני אשמח לארגן מפגש של גם. כרגע בנוגע למפגש אודיו של רמקולים (בעיקר) אנחנו כמעט סגורים. עם זאת, בזמן האחרון פנו אליי כמה אנשים בפרטי לעזרה בנוגע לציוד שהם רוצים לקנות, ונראה כי בקרוב נוכל לסדר כמות נכבדה של לבדיקה יחד עם 3-4 מגברים כנראה. אני חושב שכדאי יהיה להוציא את העניין לפועל. אם תחליט עד אז לקנות משהו נורמאלי, אתה מוזמן להצטרך גם כן :)

ד"א, איזה גראדו בדיוק שמעתי?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

grado gs-1000 !!!לא יצא לך לשמוע אז איך אתה אומר שהצליל שונה :\? כל הדגמים שלהם נשמעים פחות או יותר באותו הדגש פשוט מדגם לדגם זה יותר מותגש הצליל וזה למה אמרתי ככה ... כי זה מה שאני חושב שקורה ב GS1000

אנטולי יש לך חלש אני חייב לציין !

אני זה שדברתי איתך על גארדוRS 1 :) אבל כנראה שאני לא יקנה אותו אלה AT W1000 :) ו LITTLE DOT 2 ...

המעצבן זה שלא יהיה לי כסף לשדרג את האוטו...

ממכר!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, זיכרון זה אחד הדבריםש אני חזק בהם. דבר שני, אתה לא היחיד שדיבר איתי בפרטי. דבר שלישי, לא אמרתי שהצליל שונה. אמרתי שהצליל יותר דומה ל-RS ולא ל-SR. אני שמעתי את ה-SR כולם, ומה-RS רק את ה-2. הבדל של שמיים וארץ. בעוד ה-SR היו זוועת אלוהים (לדעתי כמובן) ה-RS היו רוק מעולות, ה-RS1 אמורות להיות טובות עוד יותר, ומי יודע אולי בעתיד, הן יהיו האוזניות שאני ארכוש.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...