מבקש המלצה לראוטר אלחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לראוטר אלחוטי

ofirrjd

Recommended Posts

היי,

ברצוני לרכוש ראוטר ביתי לחיבור עד ארבעה מחשבים. על הראוטר לכלול תכונת firewall ולהיות "עמיד" לתוכנות שיתוף קבצים כמו אימיול ודומיו (פשוט שמעתי שיש כאלו שעושים בעיות בהפעלה של תוכנות כמו האימיול - ניתוק, איתחול ועוד כל מיני צרות). אני מחפש ראוטר יציב, בקיצור סוס עבודה. כרגע יש לי ראוטר קווי של edimax והוא מצויין. האם גם האלחוטיים שלהם טובים? מה בנוגע ל D-link? טווח המחירים הרלוונטי הוא עד 400 ש"ח.

תודה רבה, אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדימקס האלחוטי הוא 6204wg, וכן , הוא דיי אותו דבר - לנתב שלך ול6204 יש מעבד ADM5120 ול6204 נוסף המודול האלחוטי.

יש כאלה שיעדיפו את 3COM עליו, אבל אני חושב שה6204 באמת לא כ"כ רע.

אם אתה רוצה משהו קצת (קצת הרבה בעצם... :) ) יותר רציני אז ה WRT54GL של לינקסיס יתאים לך, אבל הוא כבר עולה 480 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיר,

ב linksys הדגם המומלץ הוא WRT54GL ולא אחר.

אם זה יקר אז מומלץ מאוד ה 3COM

כל ראוטר ביתי יקרוס מידי פעם עם אימיול ומאות חיבורים. פשוט חיים עם הניתוקים (שזה לא כל כך קריטי) או מגדירים הגבלת חיבורים באימיול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הניסיון שלי עד עכשיו עם הלינקסיס, וכמו שshlomon אמר הדגם הוא אך ורק wrt54gl, הוא מאוד עמיד לP2P, ומשופע בתכונות מעניינות ואפקטיביות.

מחיר הלינקסיס WRT54GL בארץ הוא 480 ש"ח לפי מה שאני ראיתי (יש חנויות מחוץ לזאפ.. כן כן... :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לפרט בקשר להגדרות החיבור שלך בתוכנות ה- P2P שבהם אתה משתמש? האם קרה לך פעם שה-Linksys קרס? אם כן, באיזה תדירות הוא קורס? האם הוא מושפע מטמפרטורות הקיץ? האם כל ה- Revisions שלו הם עם או חלק עם VxWorks?

מצטער על מסת השאלות, אני פשוט מעוניין לקנות את הנתב הנ"ל. :)

shlomom- ה - Speedtouch Pro יכול לרוץ שנים עם BitTorrent פתוח בלי להתרסק. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ראוטר ביתי יקרוס מידי פעם עם אימיול ומאות חיבורים. פשוט חיים עם הניתוקים (שזה לא כל כך קריטי) או מגדירים הגבלת חיבורים באימיול.

האם התכוונת לכל ראוטר או באופן גורף כ-ל ראוטר. ישנם ראוטרים בשוק שממש ממש ל-א קורסים בעבודה עם אימיול, ראה Edimax. בגלל זה שאלתי על אדימקס .

כמו כן, שמעתי פעם שראטרים של דילינק ממש ממש לא מומלצים לעבודה עם אימיול.

לבסוף, על איזה ראוטר של 3 קום אתה ממליץ. האם גם איתו "צריך לחיות עם הניתוקים"?

תודה, אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכף shlomon ימליץ על הregular שלו :) אבל בינתיים - ofirrjd - אדימקסים דווקא כן קורסים אחרי עבודה קשה עם אימיול.

אתה יכול לפרט בקשר להגדרות החיבור שלך בתוכנות ה- P2P שבהם אתה משתמש? האם קרה לך פעם שה-Linksys קרס? אם כן, באיזה תדירות הוא קורס? האם הוא מושפע מטמפרטורות הקיץ? האם כל ה- Revisions שלו הם עם או חלק עם VxWorks?

מצטער על מסת השאלות, אני פשוט מעוניין לקנות את הנתב הנ"ל. :)

shlomom- ה - Speedtouch Pro יכול לרוץ שנים עם BitTorrent פתוח בלי להתרסק. :)

לינקסיס wrt54gl לא קרס לי אפילו פעם אחת מאז שהוא אצלי, אבל זה זמן קצר ככה שאני עדיין לא יכול לתת חוות דעת מניסיון . מה שכן - אחלה של , בכל התחומים ותוכל להסתכל במה שנכתב בפורום עליו -

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=181113.0

הוא לא מושפע מטמפ' קיץ ועל הREVISIONS תוכל לקרוא בקישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכף shlomon ימליץ על הregular שלו :) אבל בינתיים - ofirrjd - אדימקסים דווקא כן קורסים אחרי עבודה קשה עם אימיול.

אני מניח שאתה מתכוון ל 3COM :smile1:

אני ממליץ עליו כי הוא אצלי כבר שנה ואני מאוד מרוצה מקלות התפעול וגם מהצורה החיצונית (גם זה משהו ...). היה מחובר ל ADSL ועכשיו לכבלים כך שאני יודע בוודאות שהוא מתאים וטוב לשניהם.

היה לי הרבה ניתוקים בהתחלה עד שהבנתי שהאלחוטי (DECT) מפריע. הרחקתי אותו ומאז אין לי כמעט בכלל בעיות. הדגש הוא על כמעט. כי לעיתים יש ניתוק אבל לדעתי זה לא ממש מפריע לעבודה, גם עם אימיול, די מהר חוזר להוריד בקצב מלא (לפחות בגרסאות שאני השתמשתי בהם).

אני משוכנע ש יודעים מה הם עושים (חוץ מ ver 5...) ובטוח שגם ה WRT54GL מעולה (אולי אפילו קצת יותר מה 3COM)

אבל בכל מקרה שניהם יעשו את העבודה טוב (מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיר,

ב linksys הדגם המומלץ הוא WRT54GL ולא אחר.

אם זה יקר אז מומלץ מאוד ה 3COM

אני קניתי את ה 3COM הדגם הכי חדש בבאג וזה עלה 399 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מתכוון ל 3COM :smile1:

אני ממליץ עליו כי הוא אצלי כבר שנה ואני מאוד מרוצה מקלות התפעול וגם מהצורה החיצונית (גם זה משהו ...). היה מחובר ל ADSL ועכשיו לכבלים כך שאני יודע בוודאות שהוא מתאים וטוב לשניהם.

היה לי הרבה ניתוקים בהתחלה עד שהבנתי שהאלחוטי (DECT) מפריע. הרחקתי אותו ומאז אין לי כמעט בכלל בעיות. הדגש הוא על כמעט. כי לעיתים יש ניתוק אבל לדעתי זה לא ממש מפריע לעבודה, גם עם אימיול, די מהר חוזר להוריד בקצב מלא (לפחות בגרסאות שאני השתמשתי בהם).

אני משוכנע ש יודעים מה הם עושים (חוץ מ ver 5...) ובטוח שגם ה WRT54GL מעולה (אולי אפילו קצת יותר מה 3COM)

אבל בכל מקרה שניהם יעשו את העבודה טוב (מאוד)

:) אין לי בעיה עם ההמלצה שלך, פשוט שמתי לב שאתה כל הזמן ממליץ על הנתב שלך זה הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף לעובדה ש 3Com היא חברה עם מוניטין בתחום התקשורת ולכן הנסיון בא לידי ביטוי במוצרים, המחיר שלו היום פשוט מאוד משתלם. אפשר להשיג אותו בפחות מ 300 ש"ח. בהפרש בינו לבין ה Linksys ניתן לקנות כרטיס ועוד ישאר עודף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...