כמה שאלות בקשר לזכרונות PC2700 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר לזכרונות PC2700

Tzion

Recommended Posts

האם הזכרונות האלה פועלים במהירות שלהם (333MHZ) כם על מערכת עם 266 באס???

זה בכלל קשור לבאס של המעבד??

והאם זכרונות 266MHZ, יכולים לפעול במעבד עם באס 333MHZ (המעבדים החדשים של ..)???

??? ??? ???

תדוה לעוזרים :hi:

ולילה טוב :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או זאת שאלה שמטרידה אותי כבר הרבה זמן!

תמיד חשבתי שהזכרונות עובדים מקסימום במהירות של הבאסת א אתה קונה מהיר יותר מהבאס שלך הוא לא ינוצל(בלי OC)

אז מה זה לא נכון?

זה תלוי רק ב CHIP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תועלת מסויימת (מאוד קטנה) בשימוש בזיכרונות מהירים יותר מהבאס.

כמובן שכאשר משווים מהירות חשוב להשוות רוחב פס (GB/S) ולא במה"ז כי אם הם לא באותו רוחב מילה זה לא רלוונטי וגם מה"ז מבלבל כי לא יודעים אף פעם אם מדברים על הפיזי או האפקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אני מצטער שאני מגיב רק עכשיו כי הרבה זמן לא הייתי מחובר...

אז האם ההבדל יהיה משמעותי יותר עם זכרונות 266 כנגד 333 על המעבדים החדשים של אלה עם הבאס 333 (במקרה שאני אשדרג בעתיד..)

והאם אפשר להפעיל את המעבדים האלה (333) עם יותר איטיים מהם, הכוונה זכרנונת במהירות 266 על מעבד בהמהירות 333??? ???

תדוה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז האם ההבדל יהיה משמעותי יותר עם זכרונות 266 כנגד 333 על המעבדים החדשים של אלה עם הבאס 333 (במקרה שאני אשדרג בעתיד..)

כן! כך השידרוג יהיה קל הרבה יותר - לא תצטרך להחליף זיכונות במידה וה-266 לא יצליחו לעבוד ב-333, או לחילופין לא תאילץ לקנות מעבד בבאס של 266 מה"ץ.

האם אפשר להפעיל את המעבדים האלה (333) עם יותר איטיים מהם, הכוונה זכרנונת במהירות 266 על מעבד בהמהירות 333???

אי אפשר יהיה להפעיל מעבד שאמור לפעול בבאס 333 בבאס הזה אלא אם מנסים להריץ את הזיכרונות ב-333 מה"ץ במקום 266 (אני לא בטוח ב-100% שאין מחלק כזה בלוח אם, אבל גם אם יש, ביצועיו של המעבד יהיו קרובים מאוד לאלה של מעבד הפועל ב-266 מה"ץ באותה המהירות), ואין שום ערובה לכך שזה יצליח. תמיד יהיה אפשר להפעיל אותו בבאס 266 = ביזבוז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הראטיו אפשר לקבוע בכל לוח על איזה יחס שרוצים?

אם יש לי לוח 333MHZ וזכרונות 266MHZ ואני לא רוצה OC אני שם את הראטיו על כזה שיתן לי לזכרונות 333?

וזה לא פוגע בכלום? (זה לא נחשב OC במובן המזיק שלו?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...