קלוקים נמוכים וטמפ' גבוהה מהרגיל בX1800XT 512 - עזרה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קלוקים נמוכים וטמפ' גבוהה מהרגיל בX1800XT 512 - עזרה

jacko_il

Recommended Posts

איפה כל המומחים של הפורום הזה כשצריך אותם ?? כל ה OC למינהם..? אין לאף אחד פה תשובה חותכת או לפחות עצה ?? מה נסגר עם הכרטיס שלו ? חיבר טוב למתח או לא והאם הקלוקים הנמוכים שלו נובעים בגלל הטמפ' או אולי הטמפ' נובעת מתקלה כלשהי בכרטיס שבגללה גם הקלוקים נמוכים ?? בקיצור תעזרו לבן אדם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה היא פעןלת המאורר של הכרטיס-הוא מגיע מהמפעל עם הגדרות לפעןלה באחןז מסויים יחסית לטמפרטורה.מהמפעל הוא מכוון נמוך מידי ולכן הכרטיס חם(אותו הסיפור עם X1600).מה שצריך לעשות להוריד תוכנה בשם ATI TOOL 025 ושם יש אפשרות לשלוט על פעולת המאורר ולכוון אותו לפעולה חזקה יותר-פשוט ופותר את כל הבעייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקלוקים בסדר גמור

אתה בטוח ??! רואים שם בבירור ב CATALYST שהליבה עומדת על 594MHZ אז תקן אותי אם אני טועה - היא לא אמורה לעמוד על 625 MHZ ?? כנ"ל לגבי הזכרונות.. מה יש מצב שה CATALYST מזייף ? איפה נשמע דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?? איפה ראית את זה שזה במצב 2D ?? וגם אם כן, מה זה בכלל קשור להורדת קלוקים וטמפ, גבוהה ?? ..

בקיצור אנשים, אין לאף אחד פה כרטיס כזה ויכול לעזור פה לבחור הנחמד שקיבל המלצות חמות לפני חודש בפורום לרכוש אותו.. (כולל אותי :smile1:) אני מנסה לעזור לו דרך המסנג'ר וקצת קשה לי האמת כי אני לא בקיא בדרייברים והגדרות של ATI.. יש לי נסיון בטמפ' ו OC רק ב .. אז לפני שהבנאדם פונה לממש אחריות תראו אם הוא מפספס משהו שאני לא רואה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה ניסיתי את התיאוריה שלך

חוץ מטמפ גבוהה יותר לא קיבלתי כלום

ניסיתי גם במצב של מסך מלא

ואגב 3dmark06נתן לי שלושת אלפים שלוש מאות ומשהו

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנטיום 3 GHZ

512mbitX2 זיכרון

ספק כוח topower 550w

הורדתי ati tool 0.25 כמו שאמרתם, וזה הראה בדיוק מה שATI CATALYST אמר...

מהירות מאוורר הייתה בין 32-50 כל פעם בדקתי וזה השתנה, והטמפ' היתה 68-85

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...