Tagan - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tagan

Fir3^StorM

Recommended Posts

שלום.

בקרוב מאוד אני אקנה מחשב חדש מבוסס קונרו [כנראה E6600 וכרטיס בסגנון של 7900GTX], ואני זקוק לספק חדש וטוב.

אני רוצה ללכת על משהו שיתן לי תמורה טובה.. מתחים, שקט, הגנות וכו'. אז קודם כל:

1. מה ההבדלים בין סדרות הטאגאן? [black series, 2force, easycon] איזו סדרה יותר טובה, חזקה, חדשה ושקטה? ראיתי BLACK SERIES 480W בנעה במחיר 530 ש"ח שזה נראה לי דיי זול לעומת כל הסדרות האחרות, כך שאני רוצה לדעת מה ההבדלים בין הסדרות..

2. אני יכול להשיג Zalman 460W ב- 630 ש"ח. שווה? או שעדיף כבר לקחת את ה BLACK SERIES 480W ב 100 שקל פחות?

3. 530 ש"ח ל 480W של טגן זה מחיר טוב ואני לא חושב שיש כל כך מתחרים במחיר הזה.. אבל אם יש לכם הצעות לספקים אחרים.. SHOOT.

תודה מראש :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה חברה טאגאן , אבל לא חסרות עוד חברות חבל סתם להינעל ,

יש לך ocz , enermax , topwer , לא חסר , שנגיע לגשר נחצה אותו זה מה שאני אומר.

שתרצה לקנות ספק ושיהיה לך תכסף תבוא להתייעץ כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה כבר מעכשיו לחשוב על ספק וגם לקנות כי ספק זה בין הדברים היחידים שלא יכולים להיות בהם חידושים / ירידות משמעותיות במחיר עד עוד חודש.

ואני יודע שיש הרבה חברות אבל כולן יקרות.. בדקתי אתמול ספק 450W MODSTREAM הוא עולה 570 הכי זול.. מה גם שהטגן עולה פחות, נותן 480W במקום 450, וגם יותר טוב ביציבות מתחים. כפי שאמרתי - אני לא רוצה סתם להינעל על משהו, אבל לפי מה שביררתי אין כל כך הרבה אופציות יותר שוות וזולות.. חוץ מ TOPOWER שהם זולים אבל הביצועים שלהם סבירים+, לא יותר מיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברטי 400W יחזיק לך גם 1900XTX והוא עולה 530 זה כלום יחסית לביצועים שלו.

המחיר הכי זול שלו זה 490 סתכל בזאפ

ב 530 לא הייתי לוקח אותו כי אין בו שום דבר מיוחד על הטגן חוץ מזה שהוא מודולרי ביצועיו אותו דבר ואפילו האנרמקס מספק פחות..

אבל 490 זה כבר יותר טוב.. כי בתחלס בא לי ספק מודולרי.. וה 400W LIBERTY יחזיק כמו גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הכי זול שלו זה 490 סתכל בזאפ

ב 530 לא הייתי לוקח אותו כי אין בו שום דבר מיוחד על הטגן חוץ מזה שהוא מודולרי ביצועיו אותו דבר ואפילו האנרמקס מספק פחות..

אבל 490 זה כבר יותר טוב.. כי בתחלס בא לי ספק מודולרי.. וה 400W LIBERTY יחזיק כמו גדול

אם אתה כבר קונה אז יש אותו (את ה - LIBERTY ) גם ב - 470 ש"ח.

לינק - http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=8633

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...