לדעתכם זה מצדיק לפרוץ לאתר שרואים בו משהו אנטישמי? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לדעתכם זה מצדיק לפרוץ לאתר שרואים בו משהו אנטישמי?

RUJI

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

thewater:

עדיף להיות גזעני מאשר אשכנזי (:

יצא לי חרוז.

הוא אמר בפורום כללי "לא כל כלב ישראלי אבל כל ישראלי כלב".

יעני הוא אמר שכל הישראלים כלבים (הוא כזה שמאלני קיצוני מצביע חדש שאמר שבעצמו שהחמאס עושים פיגועים בצדק וצה"ל הם המחבלים).

בקיצור, באמא שלי כנס באמ אמא של המחשב שלו כי אני לא מספיק ברמה לעשות את זה :xyxthumbs:

BTW

אם היה לי יותר זמן והייתי יודע טוב לפרוץ למחשבים הייתי פשוט כל בן אדם בפורום בעולם עם כינוי של שם ערבי הייתי פורץ לו.

ד"א

תקראו את המאמר של הפרופסור הימני לא זוכר איך קוראים לו קוראים לזה: "חיידקים של שנאה עצמית".

ליהודים יש נטייה לשנוא את עצמם, להיות אובר סוצייאליסטים, להשלים עם זה שכולם שונאים אותם ולהגיד שהם הנוראיים ולא כל שאר העולם.

בגלל זה מדינת זה עניין של גג 50 שנה עד שהמדינה הזאת תכחד.

האפשרות היחידה שנחזיק כמדינה שיבואו עוד איזה מליון רוסים יהודים לא שמלאנים כמו ליברמן ויצילו אותנו מהמצב.

פשוט עצוב :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יבואו עוד איזה מליון רוסים יהודים לא שמלאנים כמו ליברמן"

הלוואי...

ולהוא מקודם שאמר שקוראים לרוסים "רוסים מסריחים", אז שיידע שלי ולעוד הרבה מאוד אנשים אין שום בעיה עם רוסים (להפך)...

תכל'ס מי שקורא לרוסים מסריחים, כנראה לא מבין שאלמלא העלייה מרוסיה היינו כבר מיעוט במדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרצתי לפניי כמה דקות לאתר של צרפת כי ראיתי בפורומים שלהם הודעה אנטישמית ולאדמין שלהם גם קוראים מחמוד.

אין לי רגשות אשם ולא הרסתי משהו לבינתיים... אבל יש לי את כל הדטא בייס שלהם \=

כן, יש לפרוץ כל אתר אנטישמי ברשת ולהוכיח להם שה-ZOG קיים ושאנחנו שולטים בהכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובות פה של חלק מהמשתמשים פשוט גורמות לי חלחלה ובושה, בושה על זה שיש לנו במדינה אנשים שפלים כאלו (הדוגמא הטובה ביותר היא המשתמש RUJI)

לדעתי, הבאן שנתתי לך עכשיו לא מועיל בכלום, משום שאדם כמוך צריך לכלוא בבית כלא.

וכל האנשים שמצדיקים אותו: אתם לא יותר גרועים ממנו. למעשה, אתם בדיוק כמוהו.

JUDO007 - או בניק הראשון שלך DAVIDD - לא נמאס לך לפתוח משתמשים כפילים? אתה לא מבין שאתה לא רצוי פה?

מצטער להגיד(אני לא באמת מצטער), אך אידיוטים כמוך בסופו של דבר מתגלים, וגם אם תפתח משתמש חדש בעוד 20 שנה, אני עדיין אגלה אותך.

thewater - גם לך אין מה לחפש פה.

נרשמת למטרה אחת - להשתתף במהומות שהתחוללו פה.

אז שלום ולא להתראות.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...