לדעתכם זה מצדיק לפרוץ לאתר שרואים בו משהו אנטישמי? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לדעתכם זה מצדיק לפרוץ לאתר שרואים בו משהו אנטישמי?

RUJI

Recommended Posts

אוקיי אחרי שסיימתי לקרוא את התגובות שלכם אז הנה התגובה שלי...

לאוריפ:

האתר הוא לא אנטישמי רק ראיתי הודעה אז החזרתי מלחמה. וכן זה גאוני (:

לגבי הנעילה...אמממ לא אשמתי אם הנושא ינעל. צריך להאשים את התגובות של הילדים פה בפורום.

FatalZero:

היחיד שפרץ לפנטגון הוא אהוד טננבאום (האנלייזר). שהוא בכלל עולם אחר כי יש לו מוח שלמעט מהאנשים בעולם יש.

רק לידע כללי באתר הבית של נאסא יש פירצה אבל אני יודע שהאקרים מהקהילה שלי מפחדים לנסות אותה אבל היא קיימת!

לא יודע לגבי האקרים אחרים מה איתם כי לפרוץ לנאסא זה טיפשות...

eXploZion:

חחח תאמין לי שתמיד ישנאו אותנו... ועלק להתלונן באום חחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי בדבר הזה...

"כל הקטע של לפרוץ לאתרים של עברים ממש דבילי"

חחח תגיד פשוט שאתה מת לדעת לפרוץ ואם היה לך את הכח לעשות דברים כאלה היית עושה תאמין לי.

"אנשים כמוך צריכים סירוס, לשבת מאסר עולם ואז גם לעמוד בפני כיתת יורים"

אני מקווה שלא רשמת את זה עליי כי אני זה שיסרס אותך ויחתוך אותך לחתיכות של 100 גרם וישלח אותך לסין. הבנת?!

The Avatar:

דבר ראשון אמרתי כבר שראיתי אצלהם באחד הפורומים שמישהו רשם דבר נאצה. ובמקרה בעל האתר הוא מוסלמי צרפתי.

אז החלטתי לפרוץ ולהעניש אותם.

ביום שיהיו פה בפורום HwZone משהו כמו "מוות ליהודים" מספיק לי כתובת IP של הבנאדם, בשביל להראות לו מה זה יהודי טוב.

בייגל טוסט:

שיחשבו...העיקר פרצתי...הם יתקנו? אני יפרוץ שוב ושוב ושוב ושוב עד המוות.

DaKing:

מי שמפגר פה זה אתה. קיללתי אותך? לא, נכון? אז מה אתה מדבר לא יפה אני לא אחד החברים ש'ך וכדאי לך להיזהר.

GOOGLEME:

שאני ילמד מהערבים? הטמבלים האלה שלא יודעים אנגלית לך לישון ילד.

lordgod:

רוצה ללמוד? תתחיל לקרוא מאמרי אבטחת ותתקדם לאט ובטוח.

WarMachine:

מקנא שפרצתי אה? שאני יכול לעשות דברים כאלה ואתה לא... לך גם אתה לישון... תשמור את התגובות שלך לעצמך.

אתה רוצה להגיד לי שאתה לא כועס שפורצים לנו לאתרים ישראליים ורושמים "החזירו את ירושלים" "די לכיבוש" וכל החרטא הזה....

thewater:

עדיף להיות גזעני מאשר אשכנזי (:

יצא לי חרוז.

slim_shady:

העיקר העובדה שפרצתי, זה שהם יעלו מחדש ת'אתר זה לא מעניין אותי... (:

רק לידע כללי, אני מתגייס יום ראשון הזה - 4.6.06 אז ככה ש...

לכל מי שהגיב והודה לי על הפריצה, אז אני מודה לכם על התגובות.

הפריצות ימשיכו לבוא, אחרי הטירונות כמובן \=

יום טוב וחג שמח.

אני לא מאמין שאתה עכשיו מתגייס כי לפי התגובות שלך נראה כאילו אתה ילד בן 10 ממורמר.

אני גם חייב לציין שאתה ממש טיפש ומפגר ואתה התחלת לדרדר את הרמה של הת'ראד ולכן מגיע לך לקבל באן ולת'ראד שלך להנעל.

באמת שאנשים מטומטמים כמוך מדרדרים את רמת הפורום הזה לקרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחד הדיונים היותר מצחיקים שראיתי בחיים שלי... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

לפותח הדיון יפה עשיתהאבל חסר אתרים אנטשמיים דווקא לאתר של חחחחחחחחחחח...תפרוץ את האתר של חיזבלה או משהו עזוב את הצרפתים...בגלל שהמנהל קוראים לו מחמוד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדיונים היותר מצחיקים שראיתי בחיים שלי... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

לפותח הדיון יפה עשיתהאבל חסר אתרים אנטשמיים דווקא לאתר של חחחחחחחחחחח...תפרוץ את האתר של חיזבלה או משהו עזוב את הצרפתים...בגלל שהמנהל קוראים לו מחמוד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח..

רק אותך זה הצחיק אני רואה ותקצר עם הח' :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אותך זה הצחיק אני רואה ותקצר עם הח' :screwy:

זדיין... למה מי אתה?!

פותח הת'ראד - פעם הבאה תיקח על עצמך "משימה" קצת יותר קשה מלנצל אקספלויט של מערכת קוד פתוח מובנית.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RUJI פרצת לאתר לא נאצי ולא אנטי ישראלי שלא היה לו שום דבר נגדך.

והכנסת הודעת נאצה על בסיס גזעני שלא קידמה אותך במילימטר לשום מקום.

אז מה השגת בזה? ולמה עשית את זה?

פעם הבאה תפרוץ לאתרים כמו NSM88 ותעשה משהו חיוני ולא מפגר.

דימה, שמור על הפה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שהגיבו אני שם עליכם זין

לכו תזדיינו מי אתם בכלל שתערערו במה שאני עושה יא עלובי חיים

התחת השמן והשעיר שלי יותר שווה ממכם

אז שבת שלום ולכו חפשו ת'חברים שלכם יא מסכנים אשכנזים לכו לכו ל- BSA לאו"ם לזיבי אינעל העולם יא טיפשים

סלאמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...