7300GT GDDR3 בביקורת - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7300GT GDDR3 בביקורת

בייגל טוסט

Recommended Posts

אני לא מבין דבר אחד: למה יש כל כך הרבה דגמים ?? לא יותר טוב (ובעיקר זול בגלל ייצור המוני) לרכז את הייצור של כרטיסי המסך (ושאר רכיבים) לנגיד.. 3 כרטיסים ? - חזק בינוני וחלש? או למה ו ATI לא שומרות לעצמן את הייצור של הכרטיסים עם המעבדים שהן פיתחו? שייפתחו מפעלים מאסיביים לייצור עצמי ,כך גם יצתמצמו הוצאות עקב פחות רווחים על הדרך של עוד חברות שונות ומשלוחים ברחבי תבל של הרכיבים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין דבר אחד: למה יש כל כך הרבה דגמים ?? לא יותר טוב (ובעיקר זול בגלל ייצור המוני) לרכז את הייצור של כרטיסי המסך (ושאר רכיבים) לנגיד.. 3 כרטיסים ? - חזק בינוני וחלש? או למה ו ATI לא שומרות לעצמן את הייצור של הכרטיסים עם המעבדים שהן פיתחו? שייפתחו מפעלים מאסיביים לייצור עצמי ,כך גם יצתמצמו הוצאות עקב פחות רווחים על הדרך של עוד חברות שונות ומשלוחים ברחבי תבל של הרכיבים..

אני מסכים. לדעתי הם מבלבלים את הצרכן הממוצע עם כל הדגמים שיוצאים לשוק. אולי זו המטרה... לך תדע.

בקשר לייצור - יצור עצמי זו אחד הסיבות בגללה ש-3DFX פשטה רגל. אבל אני לא בטוח... עבר הרבה זמן מאז שקראתי כתבות על 3DFX ז"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו כמה טוב לחזור לאתר אחרי שנשרף לי הH.D...

בכול מקרה ה73GT נראה כרטיס סבבה לאללה ומציג ביצועים יפים מאוד באם הוא בסטוק ובאם הוא בC@...

אכן כרטיס ששווה לשים עליו את העין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו זה היה נראה הפתרון היחידי שיש ב600-700 שקל.. :\

אבל עכשיו שראיתי את ה"חמודון" הזה אני לא מתכוון בשום פנין ואופן לקנות את ה1600

השאלה שלי מתי הוא יגיע כבר כי אני מאוד מאוד מאודדד לחוץ לקנות

אין הערכות?

והאם ספק 300ART של HEC יספיק בשביל להריץ אותו עם 805D NON OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...