עיצרו את מפלגת הפדופילים בהולנד - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיצרו את מפלגת הפדופילים בהולנד

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה עדיין לא מצחיק. אתם ממעיטים בערכה של העובדה שנולדתם ברי מזל - שנולדתם במדינה מערבית עם חוקים וסדר יחסי ולא בסודן היכן שאונסים ילדים על ימין ועל שמאל או במזרח אירופה היכן שהורים נרקומנים/שיכורים מוכרים את הילדים שלהם לסוחרים או בדרום אמריקה היכן שחוטפים פעוטות ומרעיבים אותם בשביל שיסכימו לעשות סקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ממעיטים בערכה של העובדה שנולדתם ברי מזל - שנולדתם במדינה מערבית עם חוקים וסדר יחסי

מה תגידי אם אני יגיד לך שמישהו בבצפר שלי בן איזה 15 אנס איזה 4 ילדים בני 5-6 והיום הוא חופשי רק בגלל שאבא שלו שם ת'כסף במקומות הנכונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירופה תמיד היתה יבשת של אהבלים ותמיד תישאר

הנה עובדה שאפילו פדופיליה חופשית יש להם שם בהולנד

כן איפה? אולי תספר לנו גם.

Vitnir על מה את סחה?

יש פדופילה בכמויות מסחריות (באמת) בארץ וזה בטח לא משהו שאנחנו נבדלים לטובה בו משאר העולם השלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירופה תמיד היתה יבשת של אהבלים ותמיד תישאר

הנה עובדה שאפילו פדופיליה חופשית יש להם שם בהולנד

אז זהו, שאין להם והם לא יבשת דפוקה אחרת לא היתה להם כלכלה כל כך יציבה ותרבות מפותחת. בהולנד מותר לקיים יחסים מגיל 16, בעוד שבישראל מגיל 14. החופש של הפדופיליה הוא לא במסגרת החוק אלא במסגרת המחתרתית וזה חופשי בכל העולם אם יש לך את הקשרים ואת הכסף. אז כאן אולי יותר קשה למצוא ילדה שתמצוץ לך תמורת 10$ אבל בתאילנד, מי שהיה יגיד לך איך הוא ראה את הזקנים בני 50-60 שהולכים עם ילדים בני 10 ופחות.

מה תגידי אם אני יגיד לך שמישהו בבצפר שלי בן איזה 15 אנס איזה 4 ילדים בני 5-6 והיום הוא חופשי רק בגלל שאבא שלו שם ת'כסף במקומות הנכונים?

זה בדיוק מה שקורה בכל העולם אלא שלפחות בעולם המערבי זה קצת יותר קשה ובמקרה כזה הכסף לא יסתיר לו את התחת לנצח. הוא לא חבר בארגון מחתרתי בינלאומי בסגנון NAMBLA וכל החרא הזה. אז אבא שלו הוציא אותו מזה, בטח גם נתן לו מכות (גם אני הייתי נותנת אם זה היה הילד שלי) ושם אותו בטיפול. רוב הפדופילים עם הכסף לא הולכים לטיפול, הם משתמשים בכוח שלהם להעצים את התופעה והעובדה שאתה מעלה מקרה כזה לא אומרת שצרייך להתעלם מזה "כי ממילא הם יצאו נקיים" אלא להיפך. להלחם עד הסוף.

בטח שיש פדופיליה בארץ, יש את זה בכל מקום אלא שבעולם השלישי זה נושא זניח בסדר היום וכאן לא ויש להתייחס לזה במלוא הרצינות ולא להתעורר כשזה הילד שלי או שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה עוזר טיפול ומכות צריך לזרוק אותו לכלא עם איזה כושי ענק בחדר ממש צפוף ואז לכרות לו את ה*** כדי שלא יחזור על המעשים שלו יותר

היה יותר משעשע אם זה היה כושי ענק הומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהולנד מותר לקיים יחסים מגיל 16, בעוד שבישראל מגיל 14.

גם בארה"ב מותר לקיים יחסי מין מגיל 16 כי ככה קבעו שמגיל 16 אתה "מספיק" עצמי בשביל לקבל החלטות כאלה, עכשיו זה לא אומר שום דבר בעד תמיכה באונס או לא, אם אתה מקיים יחסי מין והנקבה אומרת שהיא לא רצתה אתה ישר לכלא ל5-7 שנים.

יש גם חוקים יותר חזקים, למשל אסור לכל מין(זכר או נקבה) מגיל 18 או 21 אם אני לא טועה אפילו להיות בקשר עם מישהו\י בגיל 16 או משהו כזה אני כבר לא ממש זוכר.

בנוסף אם למשל אני ידיד של איזה ילדה אחת וההורים שלנו מתחתנים אסור לנו להיות בקשר בכלל!

בעקבות הפדופיליה אני מקווה שיפעילו חוקים אפילו הרבה יותר חזקים בכל העולם ושצריך לראות את זה כבעיה עולמית.

מגעילים אותי... אני לא מבין איך מפלגה כזאת עברה את רשם המלגות אם היא עוברת על כל כך הרבה חוקים

מסכים איתך בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]the site is down, wanted to sign the partition...

anyways daria, you should really lay off the drugs, there is no international pedophilia ring. at best (or worst) it's a bunch of sick people trading the pedo stuff they got. your delusions about a grand underground child trading ring are all but true.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגעילים אותי... אני לא מבין איך מפלגה כזאת עברה את רשם המפלגות אם היא עוברת על כל כך הרבה חוקים

כל עוד הם רק מדברים על זה הם רק שוברים מוסכמות אתיות אבל כל עוד הם לא עשו מעשה, אין דרך להרשיע אותם. מה שכן, אפשר לבוא בלילה עם מסכות סקי ואלות בייסבול ויהיה כיף. שיעיזו לנגוע בילד כשיש להם יותר מ-40 שברים בגוף.

מה שכן, תסתכלו על איך ראש המפלגה נראה המרטין הזה. בטוח פיתה איזו בת 6 בגינה עם סוכריות ו-BDB, תפסיק לזלזל, ואם אתה לא מאמין אז כנס לבד לאתר של האינטרפול והם יסבירו לך מה בדיוק הם עושים וחפש מאמרים על הסוכן הזה שפרש משם שעסק בתחום של סחר בבני אדם ופשעים נגד ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...