Half Life 2 - Episode One -הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - Episode One -הדיון הראשי

tsvika

Recommended Posts

• תגובות 209
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נתקעתי בקטע הזה :-\

אני מגיע לכאן ואין לי מושג מה לעשות, לקפוץ למטה לא נותן כלום, ואם אני ינסה לעבור את פי הטבעת הענקי הזה אני ימות... או שאני צריך לחזור?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"פי הטבעת" ( :lol:) הזה מתרחב ומתכווץ לחילופין, אתה צריך לעבור לגשר משמאל לכדור ולתזמן את המעבר ככה שלא תיפגע מהכדור , זה לוקח נסיון או שניים אבל זה לא קשה, תשתמש בshift כדי להרביץ ספרינט , אני בטוח שתסתדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המבקרים בעולם התלהבו מהAI של אלקס.

ממש לא הבנתי מה הסיפור, לא רק שיש לAI ממש לא מדהים (היא סתם מכוונת ויורה על מה שנמצא מולה, WOW...), בנוסף לזה יש לה תחמושת אין סופית והיא לא יכולה למות, מה שאומר שאפשר להשאיר אותה בחדר לבד והיא תדאג להוג את המפלצות, או במקרה ואתם שחקנים ממש גרועים זה לא ממש משנה היא אף פעם לא תמות אז גם לא צריך להגן עליה...מה שהופך אותה למיותרת מאוד.

אם היה לה מד חיים והיה צריך לנסות לשמור עלייה בחיים זה היה הרבה יותר מאתגר (ממילא המשחק קל מדי) ומענין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא כן יכולה למות, והעובדה שהיא איתך זה לא אומר שלא יתקפו אותך.

ויש לה מעולה, במיוחד ב- Facial Expressions

אין לה שום דבר מעניין במיוחד, חוץ מהעבודה שהיא גומרת מכל צעד שאתה עושה, וזאת כנראה הסיבה למה כל המבקרים החרמנים האלה בכלל ציינו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי בבהתחלה שיש כזה מקום שאחרי שאתה נופל מהמכונית ואז אתה צריך לפתוח כזה שער אז צריך לעשות משהו עם קדורים כאלה.....(נראה לי ) מה אני עושה שם?

[תמונה עוד כמה דקות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא כן יכולה למות, והעובדה שהיא איתך זה לא אומר שלא יתקפו אותך.

ויש לה מעולה, במיוחד ב- Facial Expressions

לא אמרתי שלא יתקפו אותה, פשוט כשיתקפו אותה היא אף פעם לא תמות וזה ממש מפגר כי אפשר להשאיר אותה בחדר מלא יצורים והיא תהרוג את כולם.

אני לא חושב שהיא יכולה למות, פיצצתי עליה כמה חביות באחד השלבים ולא ממש הזיז לה.

כמו שDOGMA אמר, מבקרים חרמנים התלהבו, אם היא היתה חייל רגיל הם היו אומרים שהוא מפריע ולא עוזר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא יתקפו אותה, פשוט כשיתקפו אותה היא אף פעם לא תמות וזה ממש מפגר כי אפשר להשאיר אותה בחדר מלא יצורים והיא תהרוג את כולם.

כמו שDOGMA אמר, מבקרים חרמנים התלהבו, אם היא היתה חייל רגיל הם היו אומרים שהוא מפריע ולא עוזר :)

דווקה היא מתה לי פעם אחת

אבל זה היה במיקרה קיצוני שתקפו אותה המון יצורים ואני היתי יחסית רחוק

אבל אתה צודק עשו אותה חזקה מידי וחבל שהיא ניצמדה לתחת של הדמות ב99% מהמישחק

אם היא היתה יפה אז היתי מבין אבל ככה המישחק היה פחות טוב ביגלל הפרחה

לפי דעתי היו צריכים לתת לה ליצמד רק 15% מהמישחק וגם להוסיף כלי רכב

כמו שהיו בHL2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL, אתה לא יכול לפגוע בה אז ברור שהיא לא תמות מכמה חביות שפיצצתה עליה :P

היא בהחלט יכולה למות בכל מקרה...

ודווקא אני מאוד אהבתי שהיא שיחקה לאורך כל המשחק, זה נחמד שיש עוד משהו שהולך איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לחביות ולזה שאני לא יכל לפגוע בה?

הנה עוד דבר טיפשי, אני לא יכל לפגוע בה, זה אומר שאם אני זורק רימון לידה כדי להרוג את זומבים שהיא מושכת אליה זה הגיוני לגמרי P:

אני לא אומר שזה רע שהיא שם, זה נחמד באמת, אבל יכלו לעשות את זה הרבה יותר מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"פי הטבעת" ( :lol:) הזה מתרחב ומתכווץ לחילופין, אתה צריך לעבור לגשר משמאל לכדור ולתזמן את המעבר ככה שלא תיפגע מהכדור , זה לוקח נסיון או שניים אבל זה לא קשה, תשתמש בshift כדי להרביץ ספרינט , אני בטוח שתסתדר

מגניב :xyxthumbs:

עכשיו הגעתי לקטע שאני רואה את הזומבים ההם מהמשחק הקודם אחרי שהרכבת התרסקה ונכנסתי לתוך מקום מאוד מאוד מאוד חשוך אחרי שירדתי אליו :errrr:

אני בטח יבהל בו... יש בקטע הזה משהו מבהיל? כמו במשחק הקודם שאתה נכנס לתוך מן מערה כזאתי ברגע שאתה צריך לרדת מהאופנוע חומצית הזה שיש לך ואז אתה מגיע לקצה של הצינור ביוב הענקי הזה וקופץ עליך איזה זומבי מתחת לרפסודה? וואי איך צרחתי מזה זה היה ממש מבהיל חחחחח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...