יש לי בעייה במשחק Oblivion - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעייה במשחק Oblivion

sahargt

Recommended Posts

המשחק עובד אט

הגרפיקה חלקה

לפעמים יש איטיות

שהמחשב חושב הרבה זמן

יכול להיות הקשיח שלי עושה בעיות

80 G מפוצל

המפרט שלי

3.2 פרסקוט

לוח איביט IS7 E

זכרון 2 סטקים של 256

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב ש 6600 יריץ אותו על הכי גבוה ושיהיה אפשר לשחק בו גם.. מנסיון. הכרטיס הקודם שלי היה 6600 256MB ב OC והוא היה רחוק שנות אור מלהריץ אותו חלק. . בגלל זה קניתי 7900GT והוא עדיין לא רץ תמיד חלק על הגדרות מקסימליות.. בקטעים עם הרבה אקשן או במיוחד בערים, שיש הרבה אנשים מסביב והרבה פרטים ה FPS יורד קצת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי X800GTO והכל אצלי על הכי גבוה וגם כל התיבות מסומנות, מריץ על 1024*724 (או מה שזה לא יהיה)

AAX2

רץ לי חלק, בקטעים שעמוס הFPS יורד לאיזור ה10, אבל בתור אחד ששיחק באיזור ה3 שנים עם כרטיס העונה לשם XTREME GRAPHICS 16MB, לצערי הרב 10FPS היה דיי אופטימלי ברוב המשחקים ששיחקתי בהם. אי לכך ובהתאם, אני נהנה מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב ש 6600 יריץ אותו על הכי גבוה ושיהיה אפשר לשחק בו גם.. מנסיון. הכרטיס הקודם שלי היה 6600 256MB ב OC והוא היה רחוק שנות אור מלהריץ אותו חלק. . בגלל זה קניתי 7900GT והוא עדיין לא רץ תמיד חלק על הגדרות מקסימליות.. בקטעים עם הרבה אקשן או במיוחד בערים, שיש הרבה אנשים מסביב והרבה פרטים ה FPS יורד קצת..

אחי אני אומר לך בדוק רץ אצלי חלק חבר שלי שיש לו FX5200 וזה בקושי זז אצלו בא לבדוק את זה אצלי וזה עבד מעולה

ואיי איי אז ירד לי הקצב פריימים בקצת אני לא ימות מזה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני אומר לך בדוק רץ אצלי חלק חבר שלי שיש לו FX5200 וזה בקושי זז אצלו בא לבדוק את זה אצלי וזה עבד מעולה

ואיי איי אז ירד לי הקצב פריימים בקצת אני לא ימות מזה חחח

שוב פעם-אני מבקש ממך-תפסיק לבלבל בביצים

אין שום סיכוי שבעולם שהמשחק עובד לך חלק על ההגדרות הכי גבוהות

אפילו 7800GTX לא מריץ את המשחק חלק על ההגדרות הכי גבוהות

במקרה הכי קיצוני זה פועל לך חלק באופן יחסי על הגדרות בינוניות-גבוהות כשה- מכובה ובלי פילטרים,והDRAW DISTANCE של העצמים השונים הוא על האמצע פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם-אני מבקש ממך-תפסיק לבלבל בביצים

אין שום סיכוי שבעולם שהמשחק עובד לך חלק על ההגדרות הכי גבוהות

אפילו 7800GTX לא מריץ את המשחק חלק על ההגדרות הכי גבוהות

במקרה הכי קיצוני זה פועל לך חלק באופן יחסי על הגדרות בינוניות-גבוהות כשה- מכובה ובלי פילטרים,והDRAW DISTANCE של העצמים השונים הוא על האמצע פחות או יותר.

עזוב..תן לו אם זה עושה לו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...