שאלה על גרסאות של IRIVER H10 ועוד משו על IPOD VIDEO. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על גרסאות של IRIVER H10 ועוד משו על IPOD VIDEO.

Dunul

Recommended Posts

שלום, אני רוצה לדעת אם יש עוד הבדלים בין הגרסא האמריקאית לאירופאית חוץ מזה שהאמריקאית היא לא DISK ON KEY, וכבר הבנתי שיש דרך לסדר את זה.

עוד משו.. האם שווה לי להשקיע עוד 180 ש"ח ל1430 ש"ח ולקנות VIDEO (אל תשאלו איך כזה זול...)?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם מספר הבדלים בין הגרסאות:

1) הגרסה האמריקאית לא יכול לשמש כ- disc on key אך ניתן להפוך את הגירסא האמריקאית לאירופאית ע"י UMS trick.

2) בגרסה האירופאית הסאונד מעט יותר חלש. ניתן לעשות אותו חזק יותר ע"י הקנת פירמוור קוריאני.

בטוח יש עוד כמה דברים שאני לא זוכר... 1 ו-2 הם ההבדלים הכי משמעותיים... בקיצור, הגירסא האירופאית טובה יותר, לך רק עליה.

לא שווה לקנות בשום מחיר מהסיבות הבאות:

1) לאיריבר יש מטען המתאים גם לשקע וגם ל- USB. האיפוד הוא מתאים רק ל- USB... אם נוסעים לטיול צריך לקחת איתך מחשב כדי להטעין את האיפוד?! או לקנות מתאם לשקע ב- 300 ש"ח נוספים?

2) שימוש באיפוד מחייב את ה- iTunes ושימוש באיריבר הוא חופשי לחלוטין ולא צריך שום תוכנה (אני כבר שנה איתו ולא התקנתי את התוכנה אפילו... פשוט לא צריך אותה).

3) disc on key? תשכח מזה ב- .... צריך תוכנה...

4) האיריבר בא עם senheisser MX400, יחסית טובות ואין צורך לשדרג לאוזניות טובות יותר.

5) באיריבר יש רדיו באיפוד אין.

6) האביזרים לאיפוד יקרים בטירוף!! פשוט מחירים מטורפים.

בקיצור, יש עוד 200 הבדלים (לטובת האיריבר) שאני יכול לכתוב אבל אין לי כ"כ כוח לזה... פשוט תקרא כתבות באינטרנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הIPOD דווקא כן משמש כדיסק און קי...

את האביזרים שלו אני ממש לא צריך, כמו שאתה לא צריך את של הIRIVER.

ההטענה בUSB זו מגמה (שגויה) שהולכת ומתפחת בנגני ... ואין מה לעשות. עוד כמה שנים רק ככה יהיה אפשר להטעין.

האיכות של הIPOD יותר טובה.

רדיו לא ממש אכפת לי.

בIRIVER אתה צריך תוכנה במידה ואתה משתמש בגרסה האמריקאית.. מה גם שהגרסא האירופאית בארץ עולה הרבה יותר מהאמריקאית ולא יודע למה.

תודה על התגובה הזאת..

עוד תגובות יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להשיג במקום הזול הזה(תרגיש חופשי לשתף ;)) את הויז'ן: אמ(או האקס 5), שעדיף בכמה וכמה רובדים על האייפוד.

אל תשכח את הבעיית בטריה של האייפוד(שעתיים לוידאו :bash:), והפיטצ'רים שאתה מוותר עליהם אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הIPOD דווקא כן משמש כדיסק און קי...

את האביזרים שלו אני ממש לא צריך, כמו שאתה לא צריך את של הIRIVER.

ההטענה בUSB זו מגמה (שגויה) שהולכת ומתפחת בנגני ... ואין מה לעשות. עוד כמה שנים רק ככה יהיה אפשר להטעין.

האיכות של הIPOD יותר טובה.

רדיו לא ממש אכפת לי.

בIRIVER אתה צריך תוכנה במידה ואתה משתמש בגרסה האמריקאית.. מה גם שהגרסא האירופאית בארץ עולה הרבה יותר מהאמריקאית ולא יודע למה.

תודה על התגובה הזאת..

עוד תגובות יתקבלו בברכה.

בחלום הלילה איכות הסאונד של האייפוד יותר טובה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה אייפוד וידיאו .

אל תקנה שום נגן.

האייפוד החדש ייצא בחג המולד, וברגע שהוא יצא כל אייפוד ישן יותר, או כל נגן אחר ייראה כאילו הוא יצא 2000 שנה לפני האייפוד החדש.

השיפורים יהיו מרחיקי לכת, וזה ישים את כל הנגנים האחרים מאחורה, הרבה מאחורה.

אתה תראה מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא, תירגע.

זה כולה נגן וידאו עם מסך מגע, משהו שקיים כבר הרבה זמן. istation i2 למשל.

ה "חידוש" היחיד הוא שהגלגלת היא במסך המגע עצמו (כלומר- וירטואלית)

אל תחכה, זה ממש לא יהיה שווה את זה. האייפוד דור 5, "נגן הוידאו" של נכון לעכשיו, מחזיק כולה שעה וחצי (שעתיים זמן רשמי)

ותמיד יש להם בעיה עם חיי הסוללה (היא מחזיקה שנה וקצת, וקאפוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...