מפרט למחשב ב 10,000 ש"ח מה דעתכם - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב ב 10,000 ש"ח מה דעתכם

rronon

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איני יודע איזה ספק רק שזה 630 W .

ניראה לי שספק בסדר גודל כזה עונה על דרישות שידרוג עתידי.

איזה כרטיס מסך אתה ממליץ אני הולך על מעבד 960 ולוח אם P5WD2-E PREMIUM .

מעבד 960 D טרם נימכר בארץ ואיני יודע מהיכן הניסיון של כל המומחים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אלוהים.

תקשיב מתוק, אתה לא מבין הרבה בחומרה. למעשה אתה מבין ממש ממש מעט.

המעבדים של מעל 930D לא נועדו שיקנו אותם. הם נועדו להשוויץ במבחני ביצועים. הם לא משתלמים, הם עולים הון, ולא נותנים תמורה.

"ספק 630" בלי שם של דגם, זה ספק גנרי. זה אומר שהוא אולי נותן 300W אמיתיים, ושהוא ישרף לך יחד עם כל המחשב ברגע שתהיה אי יציבות במתח.

זכרונות - קינגסטון יקרים בלי שום סיבה ברורה. אף אחד שמבין לא באמת קונה קינגסטון, כי הם עולים הון והביצועים שלהם נחותים מזכרונות שעולים 30% פחות.

הלוח שאתה רוצה לקנות הוא גרוע. הוא פשוט עולה פי 2 מכל לוח נורמלי ובלי סיבה. הוא מגיע עם שני סלוטים לכרטיסי ATI בלבד, דבר שבחיים לא תשתמש בו.

וכרטיס מסך? לא יודע איזה כרטיס מסך יתאים למערכת המחורבנת שהרכבת, אבל 6600GT זה כרטיס שהיה בינוני מלפני שנתיים. אם אתה כל כך לא מעורה בשוק החומרה, למה אתה רוצה לשרוף הרבה מאוד כסף על חוסר הידיעה שלך שאתה מתעקש כל כך? יש סמיילי בשביל זה, והוא נראה כך - :s07:

אני חוזר וממליץ על המפרט שהמלצתי עליו מקודם:

№ Code Product Price Quant. Summ

0 7692 P5LD2 LGA775 Intel 945 + 1000 LAN Motherboard 825.00 ¤ 1 825 ¤

1 8633 Enermax 400W E400AWT Liberty 20/24Pin Power Supply 470.00 ¤ 1 470 ¤

2 8410 e- 7900GT CO PCX 256MB DVI Video Card 2031.66 ¤ 1 2031.66 ¤

3 6649 Geil 2GB (1GB X 2) 667 Dual Channel Value Memory 1279.00 ¤ 1 1279 ¤

4 8336 GZ-FSCA1ANB Aurora Aluminium Black Case 679.00 ¤ 1 679 ¤

5 8197 Igloo 5700 CPU Cooler for 775 Prescot 195.00 ¤ 1 195 ¤

6 7916 Intel Pentium D 3.0GHz 2X2M Cache 930 Dual 800MHz 775 Box CPU 1336.00 ¤ 1 1336 ¤

7 7444 LG GSA-4167B 16x White Bulk -R/RW+-R/RW 220.00 ¤ 1 220 ¤

8 6544 Maxtor 250GB 16MB Buffer MaxlLine SATAII HDD 574.00 ¤ 1 574 ¤

9 2443 Sony/Citizen/Panasonic/Teac Black 1.44MB 3,5" FDD 49.00 ¤ 1 49 ¤

7658.66 ¤

ולא שקל יותר.

www.logicpc.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אלוהים.

תקשיב מתוק, אתה לא מבין הרבה בחומרה. למעשה אתה מבין ממש ממש מעט.

המעבדים של מעל 930D לא נועדו שיקנו אותם. הם נועדו להשוויץ במבחני ביצועים. הם לא משתלמים, הם עולים הון, ולא נותנים תמורה.

"ספק 630" בלי שם של דגם, זה ספק גנרי. זה אומר שהוא אולי נותן 300W אמיתיים, ושהוא ישרף לך יחד עם כל המחשב ברגע שתהיה אי יציבות במתח.

זכרונות - קינגסטון יקרים בלי שום סיבה ברורה. אף אחד שמבין לא באמת קונה קינגסטון, כי הם עולים הון והביצועים שלהם נחותים מזכרונות שעולים 30% פחות.

הלוח שאתה רוצה לקנות הוא גרוע. הוא פשוט עולה פי 2 מכל לוח נורמלי ובלי סיבה. הוא מגיע עם שני סלוטים לכרטיסי ATI בלבד, דבר שבחיים לא תשתמש בו.

וכרטיס מסך? לא יודע איזה כרטיס מסך יתאים למערכת המחורבנת שהרכבת, אבל 6600GT זה כרטיס שהיה בינוני מלפני שנתיים. אם אתה כל כך לא מעורה בשוק החומרה, למה אתה רוצה לשרוף הרבה מאוד כסף על חוסר הידיעה שלך שאתה מתעקש כל כך? יש סמיילי בשביל זה, והוא נראה כך - :s07:

כל מילה זהב... Dr. n00b , אני מתחיל לחבב אותך.

ועדיין לא הבנתי למה הוא לא יכול לקחת את הלוח שאני הצעתי עליו..... ???

אאהה.. ויש לי עוד שאלה, לפי מה ששמעתי הכוננים של Maxtor הם מתחממים יותר משל WD, האם זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעת לוח 975X, נכון? תסביר לי במה הוא יותר טוב מלוח 945P שעולה חצי ממנו? מה הוא יפיק מלוח כל כך יקר?

מנסיוני, מקסטור מתחממים פחות מWD. אבל זה לא ממש משנה, כל הכוננים הקשיחים הם בערך אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאמממ...

דבר ראשון, אני הצעתי על הלוח של ג'יגה בייט, ויש לו קירור מובנה, כך שזה יעזור לו אם הוא ירצה לעשות אוברקלוק בעתיד, ובכלל, הצ'יפסט הזה נועד לעבוד בתדרים יותר גבוהים וכך הוא יוכל לעמוד באוברקלוק יותר כבד.

קרוספייר לעתיד, או (שמעתי שיש עידכון לביוס שמאפשר מערך על הצ'יפסט הזה... אם אני אמצא את הלינק אני אביא אותו לפה).

וחוץ מזה, הביצועים שלו יותר טובים (אבל בטיפה), וגם שיש לו יותר אפשרויות לחיבור.

יש ללוח הזה כרטיס קול אכותי של קריאיטיב (אם אני זוכר נכון).

וגם הוא עולה 1440 וזה בתקציב שלו, וזה לא כמו ליקנות ספק של 630...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהסברתי, גם CF וגם זה שטויות.

הצ'יפסט הזה שונה בתדרים שלו מלוחות 945P בכך שהוא תומך בDDR2 800? אבל הזכרונות האלה עולים הון, וגם ככה המעבדים אינם תומכים בבאס גבוה מ400 :o

ולא שמעתי שלוחות 9545P הגבילו אף אחד בOC, גם לא לוח זול כמו ה945PG של גיגהבייט.

יותר אפשרויות חיבור? האם צריך אותן? ספק אם כן.

כרטיס קול איכותי בהרבה יהיה יותר זול אם תקנה לוח פשוט וכרטיס קול נפרד. אפשר לחשוב - הלוח 975X שהצעת כולה בא עם SOUNDBLASTER LIVE.

הבנתי למה הלוח הזה יותר טוב לדעתך

והרבה דברים נכנסים בתקציב שלו. זה לא אומר שצריך להשקיע בהם כסף. הלוח הזה הוא בזבוז טוטאלי של כסף. ההנחיה בקניית לוחות צריכה להיות "מינימום הפיצ'רים ההכרחיים", ולא "כמה שיותר, ככה יותר טוב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט כן. אבל תלוי מאוד לאן הוא רוצה להגיע.

כן, הלוח יכול להוות גורם מגביל, רק אחרי שטיפלת בגורם המגביל האמיתי - המעבד.

אחרי שהקפאת אותו בחנקן נוזלי, אז הלוח מתחיל להגביל אותך.

כל השיאים שראיתי למעבדי 9XX, עד 4.6GHZ, נעשו בקירורים לא קונבנציונליים. על אויר רגיל, המעבדים מסוגלים להגיע ל4GHZ יציב, ששם אף לוח 945P לא יגביל אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון. חלק לא קטן מה 945 לא מסוגלים להגיע ל 267 (כלומר 4 גיגה על 930).

A speed of 236MHz is not bad at all though, especially for a motherboard and processor based on brand new silicon

http://www.pcstats.com/ArtVNL.cfm?articleid=1830&page=3

או כמו שתראה פה, רק האסוס מגיע ל 267 וגם אז יש דווחים של אנשים ב XTREME שהוא מאוד מתחמם תוך כדי כך.

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2602&p=1

בשביל רציני כדאי לוח עם יותר פזות ומתח יותר יציב, אפשרויות משחק עם התזמונים, מתחים גבוהים וכדו', מה שבא בד"כ בלוחות 955 ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מטיל ספק בכך שזה היה הלוח שהגביל את הOC בלינק הראשון. הם העלו FSB למעבד 8XX, לבטח סטפינג A0, עם מכפלה נעולה. בטח שהם לא עברו את ה236, אבל זה לא היה הלוח שהגביל אותם.

בלינק השני, הפוקסקון שנחשבים ללוחות נחותים, עדין עבר את ה255, ונשאר יציב.

אז לא, אני לא חושב שהאסוס שהמלצתי עליו הוא בחירה גרועה, גם לא בתקציב הזה, ואני לא חושב שיש טעם להשקיע בלוח 975/955.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...