לוח אם תוצרת ASUS מדגם P5VD1-X - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם תוצרת ASUS מדגם P5VD1-X

zoman

Recommended Posts

האם ניתן לשים בלוח הנ"ל שלושה סטיקים של זיכרונות ,ממה ששמעתי שלוחות אינטל מאפשרים זאת ו-לוחות AMD לא ,או שחייבים 1 ,2 ,4 סטיקים בלבד ,לציין כי מדובר בדואל .

קישור ללוח : http://com4u.co.il/Product.asp?Pid=3127654&Cat2Cat1ID=4&Cat2ID=11 (מצטער לא ניתן לעשות קישור לאתר הבית של )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם כאשר אני שם שלושה אני מאבד בכלל את הדואל ,הבעיה שלי שיש לי עוד אחד 512 אותו דבר כמו השלושה הבעיה איתו שהוא CL3 וגם במהירות 333 ,לא כמו השלושה האחרים שהם CL2 במהירות 400 .

מה אתה מציע לשים את הארבעה סטיקים ובכך לשמור על הדואל אך לאבד את המהירות ואת ה- CL2? זוהי הדרך ההגיונית אם אני מאבד בשלושה את הדואל לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני משווה את האפשרויות העומדות בפני ללא קניה נוספת של סטיק CL2 512 במהירות 400 ,שהם או לשים רק שני סטיקים של 512 CL2 במהירות 400 ,או האפשרות השניה לשים שלושה כפי שציינתי ועוד אחד של CL3 במהירות 333 ,האם האפשרות השניה לא עדיפה ? ,נכון שהמהירות יורדת וגם הביצועים אך בכל זאת יש לי ארבע סטיקים של 512 במקום שניים ,בדואל ? מה אתה אומר אני צודק או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשים 3 באותה מהירות תקבל דיואל בין 2 כרטיסים אם אני לא טועה.

4 סטיקים ואחד במהירות של 333 זה בזבוז ביצועים החצי ג'יגה האלו לא יהפכו את העולם ואני לא מאמין שתנצל אותם כל כך.

ככה שעדיף 3 סטיקים במהירות 400MGHZ ש2 מהם בדיואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים אם אכן שניים הם בדואל ,אך ממה שהבנתי מדברי ליאור זה לא כך ,לטענתו אני מאבד את הדואל לגמרה :s05:

עם 3 אתה תאבד את ה-DualChannel
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s05: כמו שאני הבנתי הדיואל בשני הכרטיסים נשאר אבל...

אם ליאור יודע בוודאות שאתה מאבד את הדיואל לגמריי כנראה שהוא יודע אבל זה לא מה שאני הבנתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...