מחפש קירור שקט - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קירור שקט

shay360

Recommended Posts

אני לא עושה אני רק רוצה להשתיק את המחשב קצת,ואני לא מדבר על לזרוק אותו מהחלון.

אני מחפש איזשהו מאורר או גוף (אני לא ממש מבין בזה) למעבד שיעשו את העבודה ובשקט.

במחיר סביר כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למעבד, המאוורר שאני ממליץ לכל אחד לא משנה מה הדרישות שלו ממנו הוא ה-BT. הוא מאוורר עם ביצועים ממש טובים והוא מאוד מאוד שקט 0 רק 16dba ).

הוא עולה כ-250 ש"ח.

אבל בקשר לרעש, זה יכול להיות מלא דברים, אז קודם כל תבדוק לפני שאתה קונה על מנת שלא תתאכזב, פשוט תפתח את הדלת ותקשיב, יכול להיות שזה המאווררים הקטנים הזולים והמרעישים של המארז שלך או אולי הספק שזה מאוד נפוץ. תבדוק ואז נמליץ לך מה לעשות.

בכל מקרה אני ממליץ לך בחום על ה-BT :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה קטנה עם ה-bt שאתם תמיד ממליצים לאנשים

1.הוא לא מתאים לכל מארז בגלל הגודל שלו

2.יש אנשים שיסתבכו להרכיב אותו(לדוגמה בסוקט 775 זה קצת בעייתי)

3.אני אישית מאוד אוהב את המאוורר הזה והוא מאוד שקט ומאוד מומלץ!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת לציין איזה מעבד/סוקט

לכן שאלתי. כי אם המעבד שלו הוא 64 לדוגמא והוא ציין במפורש שהוא לא מעוניין ב OC ה BT ממש מיותר ויקר. יש מספיק קירורים מעולים ב 150 ש"ח שישאירו את המעבד קריר.

עדיין מצפה לתשובה . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני מניח שמאוורררים ב-150 יכולים לספק את האיש אבל הקטע הוא שהם לא יספקו את הצורך שלו בשקט כמו ה-BT. הוא ממש ממש שקט, והוא בכלל לא יקר יחסית למה שהוא מציע, תראה את שאר המתחרים שלו שהם ממש ממש בקצת יותר טובים בקירור אבל מרעישים יותר ממנו שהוא עולים בין 300 ( ה-נינג'ה ) ל-400 ( הזלמן 9000 משהו ).

ותאמין לי, אין דבר כזה יותר מדי מקרר :cool2: בכל זאת, תשקיע קצת.

ובקטע של הסיבוך בהתקנה של ה-BT על ה-775, לדעתי זה ממש ממש דפוק להתחשב בדבר כזה, כי רק בגלל התקנה חד פעמית מסכנה אתה מתלבט אם לקנות את המאוורר או לא??? זה ממש ממש דבילי לפי דעתי, זה כבר לא שאלה של עצלן אלא של סתם אחד שמחפש מה רע. בן אדם באמת, המאוורר הזה יחזיק את המעבד לכמה שנים טובות. חוץ מזה שאולי הוא רוצה בכלל לתת לחנות שממנה הוא מזמין להרכיב בשבילו את המאוורר.

בקיצור, לפי דעתי אם זה מתאים לך למעבד אז לך על זה בלי לחשוב פעמיים. שים לב בכמה ת'רדים אנשים שואלים על מאוורר למעבד וכולם וכמעט כולם ממליצים על ה-BT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...