השמדת הכור העראקי. - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמדת הכור העראקי.

duk4u

Recommended Posts

בכמה שעות אפשר לפרק את סבתא שלהם מה הבעייה להרים את כל חיל האוויר אני לא מבין ולפוצץ אותם ללא הפסקה

יש לאיראן רציני גם חיל אוויר סביר, והכי חשוב המון נ"מ מתקדם.

פלישה לאיראן זאת מלחמה ארוכה ועקובת דם זה לא עיראק שחצי מהצבא נכנע והחצי השני היה רעב מידי כדי להלחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שמשאיר אותנו עם B2(שהנ"מ לא ידגדג אותו כנראה). כלומר אנקל סאם.

ובקשר לעשרות אתרים. הרוסים לו מכרו להם רק כור אחד? כלומר חייב להיות צוואר בקבוק למערכת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מפתחים את הקסדה של הF35. לא?

אנחנו פיתחנו קסדה והם בחרו לשלב אותה בF35 ,הם לא מוכנים שנעשה שום שינוי במטוס וזה יוצר לנו בעיה גדולה מאוד,

לא נוכל להתקין שום דבר שלנו על המטוס, הדבר היחידי שיהיה מותר לעשות זה למלא דלק ולהחליף שמנים, זהו.

חלק גדול מהיתרון שלנו טמון במערכות שמפותחות כאן,והיתרון הזה הולך לאיבוד ,

ניסו אפילו "לרמוז" להם שאם הם לא נותנים לנו לשנות דברים במטוס אז נשקול

לקנות מתוצרת מדינה אחרת.(לא שאני רואה איך,המטוסים הם חלק מכספי הסיוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה שעות אפשר לפרק את סבתא שלהם מה הבעייה להרים את כל חיל האוויר אני לא מבין ולפוצץ אותם ללא הפסקה

:lol: יאלה' date=' אתה בא?

מה שמשאיר אותנו עם B2(שהנ"מ לא ידגדג אותו כנראה). כלומר אנקל סאם.

ובקשר לעשרות אתרים. הרוסים לו מכרו להם רק כור אחד? כלומר חייב להיות צוואר בקבוק למערכת הזאת.

לגבי הB2 זה תלוי... הרוסים פיתחו איזה מכ"ם שמזהה גם חמקנים (איכשהו...). אם אחד כזה הגיע לאירן (ואני בספק...) אז יש בעייה :-\

יש מצב שהכור הוא נקודת התורפה, אבל מצד שני, מי יודע אם אין להם גיבוי? לישראל לדוגמא יש יותר מ3 כורים, שאפשר להסב ליצור ... רק שעל רובם יש פיקוח...

אפשר להפציץ אותו בהתחלה ואז הכול יהיה יותר קל ואשכרה הם יכולים לפגוע במטוס שטס בערך במהירות 500-700 קמ"ש איך פוגים בו אני לא מבין ::)

עם טופ טפו... וזה יותר בכיוון של 1500 קמ"ש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איךךךךךך המטוס טס באלף קמ"ש הטיר אמור לחשב את המרחק שהוא טס וכו'

נגיד המטוס עובר מ950 קמ"ש ל960 והמטוס באורך של מאה מטר אז איך הטיל בדיוק אמור לפגוע בו אני לא מבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם טיל מהיר פי 2. מהירות היא דבר יחסי. וטיל לא אמור לפגוע, הוא אמור להחטיא קרוב למטרה. (הSR-71 הוא מטוס ריגול שנע מהר יותר מכל טיל אבל הוא לא סוחב נשק)

הרוסים פיתחו מכ"ם שאולי מגלה אותו פאסיבית, לא אחד שיכול להינעל עליו.

בקשר לנקודת תורפה. אני לא אומר שזה דווקא הכור. אבל חייב להיות שיש צוואר בקבוק למערכת (אחרת כבר הייתה פצצה), למי איכפת אם הם יכולים להגיע 95% לפצצה אבל אין להם שום דרך להשלים ת5% הנותרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איךךךךךך המטוס טס באלף קמ"ש הטיר אמור לחשב את המרחק שהוא טס וכו'

נגיד המטוס עובר מ950 קמ"ש ל960 והמטוס באורך של מאה מטר אז איך הטיל בדיוק אמור לפגוע בו אני לא מבין

מטוס 100 מטר? איפה אתה חי? F15 לא מגיע ליותר מ23 מטר' date=' וF16 אפילו יותר קטן...

טילי נ.מ בד"כ טסים במהירות של 2500 קמ"ש בערך (יש כאלה שמגיעים גם ל4500 קמ"ש), ויש להם מערכות הנחייה שמבוססית על חיישנים שונים (א.א, מכ"ם ואופטי) שמחשבות בכל רגע נתון את נק' המפגש בין הטיל למטוס ומתקנות את המסלול של הטיל בהתאם.

פגזים עפים במהירות של 1200 קמ"ש בקו ישר, ואם התותחן מיומן מספיק הוא יכול להריך לאן צריך לירות כדי לפגוע במטוס, ואם יורים מספיק פגזים (20-30 מ"מ קוטר...) אפשר לפגוע במטוס בלי בעייה...

גל א.מ אפילו לא צריך לכוון... רק תשחרר אותו איזה 5 ק"מ מהמטוס והוא יפול כמו זבוב :smile1:

עם טיל מהיר פי 2. מהירות היא דבר יחסי. וטיל לא אמור לפגוע, הוא אמור להחטיא קרוב למטרה. (הSR-71 הוא מטוס ריגול שנע מהר יותר מכל טיל אבל הוא לא סוחב נשק)

הרוסים פיתחו מכ"ם שאולי מגלה אותו פאסיבית, לא אחד שיכול להינעל עליו.

בקשר לנקודת תורפה. אני לא אומר שזה דווקא הכור. אבל חייב להיות שיש צוואר בקבוק למערכת (אחרת כבר הייתה פצצה), למי איכפת אם הם יכולים להגיע 95% לפצצה אבל אין להם שום דרך להשלים ת5% הנותרים.

להתבייט על הB2 אפשר ע"י ראייה, אם יודעים לאן להסתכל...

ו95% פצצה זה מספיק קרוב... מה גם שזה בטח כולל גם חומרים רדיואקטיביים שניתן לנצל בפצצה מלוכלכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בטיל ובמטוס.

הפטריוט לדוגמה יכול לטוס במעל 5 מאך(לפי וויקפדיה). נגיד והמטוס טס ב2 מאך, הוא מהיר ממנו פי 2.5, כלומר הוא ישיג אותו - אם הוא ינעל עליו.

וIG, משתמשים היום בתותחים נגד מטוסים? חשבתי שצהל משתמש בדברים כאלה רק כדי להוריד בניינים.

בקשר ללראות את הB2, הוא טס די גבוה ובלילה - איך אתה חושב על לראות אותו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז המטוס הוא קטנטן יחסית לגובה שהוא טס בו ויחסית לטיל והוא טס מהר מאוד אז אני לא ממש מצליח להבין איך אני משגר טיל והוא אמור לפגוע במטוס נגיד אני מכוון אותו למטוס אחרי כמה שנ' המטוס זז עוד קילומטר אז איך זה עובד אני לא ממש מצליח להבין מה הסיכוי שהטיל יפגע במטוס?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...