איזה מסך LCD כדאי לקנות ? 17 או 19 אינטש ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך LCD כדאי לקנות ? 17 או 19 אינטש ?

NI4NI

Recommended Posts

שלום

אני מעוניין לקנות מסך LCD (עזבו כרגע את נושא היצרן ומי יותר טוב). אני מתלבט בין מסך 17 אינטש למסך 19 אינטש כי ההבדלים במחיר לא גדולים.

מצד אחד, מסך יותר גדול אומר שטח תצוגה גדול יותר ואמור להיות נוח וטוב יותר.

מצד שני, קראתי שברוב המקרים מסך יותר גדול לא אומר שיש בו יותר פיקסלים, מה שאומר בעצם שכל פיקסל הוא יותר גדול והתצוגה תהיה בעצם פחות ברורה וחדה.

האם זה נכון ? איזה גודל מסך כדאי לקנות ? (אני לא גרפיקאי או משהו, זה לעבודה משרדית + משחקים)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

אני מעוניין לקנות מסך LCD (עזבו כרגע את נושא היצרן ומי יותר טוב). אני מתלבט בין מסך 17 אינטש למסך 19 אינטש כי ההבדלים במחיר לא גדולים.

מצד אחד, מסך יותר גדול אומר שטח תצוגה גדול יותר ואמור להיות נוח וטוב יותר.

מצד שני, קראתי שברוב המקרים מסך יותר גדול לא אומר שיש בו יותר פיקסלים, מה שאומר בעצם שכל פיקסל הוא יותר גדול והתצוגה תהיה בעצם פחות ברורה וחדה.

האם זה נכון ? איזה גודל מסך כדאי לקנות ? (אני לא גרפיקאי או משהו, זה לעבודה משרדית + משחקים)

תודה

ביקרתי היום באופיס דיפו וראיתי מסכי LCD בגדלים שונים. גם אני בהתחלה התלבטתי איזה גודל לקחת, אבל אחרי הביקור החלטתי ללכת על 19. למה, אתה שואל? LCD 17 זה סבבה. אפשר להתפשר אם מוגבלים בתקציב. LCD 19 זה פשוט מדהים. כשעובדים עם המסך מקבלים תחושה כאילו נמצאים בתוך המשחק/סרט.

דרך אגב, החלטתי ללכת על , לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...