Glib שלא מוכן להתעדכן. - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Glib שלא מוכן להתעדכן.

MishaK

Recommended Posts

היי,

החלטתי היום לסדר סוף סוף עברית ל- XChat ולפי כמה המלצות הדרך הכי קלה היא להתקין את גרסה 1.9.3 שלה וכידוע בשביל זה צריך את GTK גרסה 2 ומעלה, וכמובן גרסאות יותר מעודכנות של glib, pango ו atk אז החלטתי להוריד את כולם בגרסה האחרונה והתחלתי בתהליך הקימפול ועידכון (ניסיון רע עם עידכון דרך RPM....), בכל מקרה, הכל טוב ויפה, לא היו שום בעיות בעידכונים אבל כל הסיפור הרע מתחיל כאשר אני מנסה לעדכן את GTK עצמו....

החלק של configure/. עבר יפה (נדמה לי...) ובסופו צצה לי ההודעה הבאה:

checking for glib-2.0 >= 2.0.6 atk >= 1.0.1 pango >= 1.0.1... Requested 'glib-2.0 >= 2.0.6' but version of GLib is 2.0.1

configure: error: Library requirements (glib-2.0 >= 2.0.6 atk >= 1.0.1 pango >= 1.0.1) not met; consider adjusting the PKG_CONFIG_PATH environment variable if your libraries are in a nonstandard prefix so pkg-config can find them.

אחרי זה כאשר אני מנסה לעשות make הוא פשוט מביא לי את השורה הבאה ומסרב להמשיך:

make: *** No targets specified and no makefile found. Stop.

בעזרת ידידי אדי הגעתי למסקנה שמשום מה ה GLIB לא רוצה להתעדכן.... איך מסדרים את זה?

תודה מראש,

צייד עצבני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא חייב להסיר, כי זה יותקן באותו מקום, וזה יתנגש אם זה לא יהיה לבד.

מישה, אני רק הסברתי לך מה זה קימפול ואתה חוגג? אני חושב שיש לך עוד דפנסיס שלא התקנת. את הGTK מתקינים אחרון כמדומני. בהצלחה.

written from RedHad 7.2 with KDE 3.03.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? אסור לי? היום לא עובדים (לא אצלי לפחות) אז התקנתי . KDE לא איטי בכלל. בטלתי את כל הפצ'יפקעס, זהו. גם גנום מותקן, אבל אין לי כח לכל החבילות שלו.

זה כבר ממש לא בטח... לי יש כאן את 3.0.3, זה כבר מזמן לא בטא. וגם גנום 2 לא.

הקונקרר (konqueror) ממש לא רע. יש, יש, אז מה אני צריך עוד? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...