L1770HQ - האם מדובר בסימן היכר של סדרה/חברה או שהמסך פשוט פגום ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

L1770HQ - האם מדובר בסימן היכר של סדרה/חברה או שהמסך פשוט פגום ?

Tx155

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחר התלבטות ארוכה רכשתי את ה-L1770HQ של .

כמובן דבר ראשון ניסיתי למצוא פיקסלים שרופים, אך ללא הצלחה בינתיים.

אך מה שכן בלט לעין, זה כאשר אני משחיר את המסך לגמרי בניסיון למצוא פיקסל שרוף, הן מתחתית המסך והן מחלקו העליון "פולשות" קרני אור בהיר שהופכות את השחור בקצוות המסך(למעלה ולמטה) לפחות שחור...אפילו לסוג של אפור. בנוסף אם להסתכל ממש טוב, מבחינים בקרן אור בהיר נוספת אשר חוצה את המסך לאורכו, כלומר מלמטה למעלה...

בנוסף אציין, כי אחד החברים שלי רכש את ה-730B והייתה שם תופעה זהה. כמובן שהוא החליף את המסך למחורת אך גם במסך החדש התופעה עדיין קיימת, אם כי מורגשת פחות.

השאלה היא : האם התופעה אופיינית לכל מסכי ה-LCD ברמות מחירים הללו, או שמדובר ב"סימן היכר" של במקרה שלי. או שאולי בכל זאת המסך פשוט פגום ויש להחליפו ?

נ.ב : ראיתי כי מספר חברים בפורום שרכשו מסך זה או מסך מאותה הסדרה, לכן אשמח אם תבחנו את הנושא אצלכם ותעלו בשרשור זה את הממצאים.

תודה מראש על זמנכם,

סופ"ש נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך כזה, לא הצלחתי למצוא את מה שתיארת

כשהשחרתי אות(עם בודק הפיקסלים) הוא נעשה שחור לגמרי, ללא שום מקומות לבנים/בהירים

בדקתי את זה גם במסך אחר של שיש לי פה, הL1730B

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

L30N שלום ותודה על תגובתך !

אני פשוט כבר התחלתי לחשוב שמדובר בחסרון מולד ברוב מסכי LCD (ראה כדוגמה את ה-730B כפי שצינתי) .. ושאין מה לבקש יותר מזה..

אך תגובתך (ביחד עם תגובתו של cat2010 בפרטי) רק מחזקת את הדעה שמדובר במוצר פשוט פגום שיש להחליפו.

אני רק מקווה שהיבואן לא יעשה לי בעיות בעת ההחלפה, שכן יש להשחיר את המסך לגמרי ולצפות בו בחדר לא מואר כדי לראות בברור את הבעיה..דבר שבולט לעין במיוחד בצפייה בסרטים. אם כי אם לדעת מה מחפשים גם ב- ניתן לראות בהירות מוגזמת בתחתית המסך ובחלקו העליון. ובנוסף וכאשר משחירים את המסך לגמרי רואים 3 "עמודות אור" בהירות אשר חוצות את המסך לאורכו.. תופעה דומה הופיעה אצלי גם ב-CRT, אך שם זה קרה לאחר כ 6-7 שנות שימוש .

שוב הרבה תודה על תגובתך,

אשמח לשמוע דעות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

לאור העדר כמעט מוחלט של מידע כלשהו על המסך בפורום והיותו נושא כמעט חשאי, אפרסם תגובה מסודרת שתכלול התרשמות מהמסך וחווית הקנייה (שרות ומחיר) מיד לאחר שאסיים לטפל בפרשה הנוכחית של החלפת המסך אצל היבואן.. אני רק מקווה כי הדבר יעבור חלק ללא התנגדויות מצד היבואן באמתלה ש"זה זניח" . . .

מעניין, האם ניתן לבדוק במקום את המסך החדש שאני אקבל מהיבואן(ח.י) ?

האם למישהו יש ניסיון איתם ?

שוב תודה לכל המגיבים

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...