עזרה בבקשה כרטיס נבידיה 6800גיטי חם מאוד - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה כרטיס נבידיה 6800גיטי חם מאוד

erwrxstier

Recommended Posts

לפני שבוע התחלתי להריח ריח שרוף מהכיוון של המארז, ובהמלצה של חבר שמבין בדקתי את הטמפרטורה של הכרטיס דרך הדרייבר והיא 65-70מעלות במנוחה ואחרי שאחי הקטן משחק בפארקריי או מוסט וונטד כמה שעות טובות הטמפרטורה עולה ל90מעלות

הכרטיס של חברת club3d בן שנה וחצי בדקנו אני וחבר שלי את המאוורר של הכרטיס שטפנו וניקינו אותו מאבק ולכלוך לגמרי ואין שום שינוי

בדקנו גם את כל החיבורים לספק כוח והכל מסודר כמו שכתוב ספר

הריח כבר נעלם אבל השאלה היא אם הטמפרטורה הזאת הגיונית ?? יכול להיות שיש זיוף טוב בחיישן? יש סכנה לכרטיס בכזה חום ?

חשוב לציין שאני מעיף את הדלת של המארז קיבינימט הטמפרטורה יורדת בכמעט 10 מעלות במאמץ אבל זה מלכלך ככה את כל הבית מהאבק שהמחשב מייצר

אשמח לעזרה מכל סוג שהיא בבקשה כי ההבנה שלי בנושא היא אפסית ,אני לא רוצה לקום בבוקר יום אחד עם כרטיס שרוף כי אין לי גרוש לקנות חדש והילד בבית יהיה באבל שלא יוכל לשחק במשחקים

תודה רבה מראש לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבוע התחלתי להריח ריח שרוף מהכיוון של המארז, ובהמלצה של חבר שמבין בדקתי את הטמפרטורה של הכרטיס דרך הדרייבר והיא 65-70מעלות במנוחה ואחרי שאחי הקטן משחק בפארקריי או מוסט וונטד כמה שעות טובות הטמפרטורה עולה ל90מעלות

הכרטיס של חברת club3d בן שנה וחצי בדקנו אני וחבר שלי את המאוורר קירור של הכרטיס שטפנו וניקינו אותו מאבק ולכלוך לגמרי ואין שום שינוי

בדקנו גם את כל החיבורים לספק כוח והכל מסודר כמו שכתוב ספר

הריח כבר נעלם אבל השאלה היא אם הטמפרטורה הזאת הגיונית ?? יכול להיות שיש זיוף טוב בחיישן? יש סכנה לכרטיס בכזה חום ?

חשוב לציין שאני מעיף את הדלת של המארז קיבינימט הטמפרטורה יורדת בכמעט 10 מעלות במאמץ אבל זה מלכלך ככה את כל הבית מהאבק שהמחשב מייצר

אשמח לעזרה מכל סוג שהיא בבקשה כי ההבנה שלי בנושא היא אפסית ,אני לא רוצה לקום בבוקר יום אחד עם כרטיס שרוף כי אין לי גרוש לקנות חדש והילד בבית יהיה באבל שלא יוכל לשחק במשחקים

תודה רבה מראש לכולם

הכרטיס ידוע כחם.

אבל עד כדי כך?

ממתי שוטפים כרטיסי מסך,היית מכניס את הכרטיס מסך לגיגית אחת גדולה וזהו.

מה זה אתה לא יכול לקנות חדש?

תבדוק אם יש אחריות!

תנסה להתקין חדשים.

תשלח למעבדה שתבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהוא שטף אותו פשוט נסחף קצת עם התיאור של הנקיון...

והטמפ' שלך "סבירה" לכרטיס הנ"ל ידועים בחום שלהם..

והעניין עם הדלת של המארז לא מומלץ כי כמו ששמת לב האבק חוגג...

פשוט תנסה להשים מאוורר שיזרוק אוויר על הכרטיס מסך או קרוב לסביבה שלו...(או פשוט לקנות חדש..)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס ידוע כחם.

אבל עד כדי כך?

ממתי שוטפים כרטיסי מסך,היית מכניס את הכרטיס מסך לגיגית אחת גדולה וזהו.

מה זה אתה לא יכול לקנות חדש?

תבדוק אם יש אחריות!

תנסה להתקין חדשים.

תשלח למעבדה שתבדוק.

שתפנו את המאוורר ואת הגוף אחרי שפירקנו אותו ואחרי זה הוא עבר ייבוש טוב

חס וחלילה לא הכנסו את הכרטיס לאמבטיה הגזמת אחי

יש אחריות כמובן אבל השאלה היא אם באמת הטמפרטורה היא משהו לא סביר לכרטיס כזה או שזה נורמלי

אם תגידו שזה חם מידי אני ישלח אותו לטיפול בחנות

דרייברים חדשים וואלה רעיון טוב אני ינסה אני יוריד מהאתר של נבידיה למרות שאני לא חושב שזה יעשה הבדל רציני

מה עדיף להחליף מאוורר לכרטיס עצמו או פשוט להעמיד מאוורר תעשייתי עגול מטר וחצי מול המארז ושלום על ישראל?

תודה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שפירקת את הקירור ולא מרחת שמחה טרמית שהחזרת אותו.... :s07::bash:

ועזוב תרעיון של המאוורר התעשייתי סתם חשמל ורעש...

תרענן משחה..(מה שאמור לעזור)..ומקסימום תקנה מאוורר 120מ"מ שיזרוק אוויר על הכרטיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עדיף להחליף מאוורר לכרטיס עצמו או פשוט להעמיד מאוורר תעשייתי עגול מטר וחצי מול המארז ושלום על ישראל?

רעיון לא יעיל..!

תרענן משחה טרמית שאחראית להעברת חום יעילה מהכרטיס לגוף הקירור.

תוודא שהכבלים במארז שלך מסודרים ולא גורמים לסבך.

תוודא ששאר המאווררים עובדים חופשי ולא טובעים באבק.

תנסה להוסיף מאוורר שיעבוד מול הכרטיס מסך ויזרוק עליו אוויר נקי מבחוץ.

אם כל זה לא עוזר תנסה להתייעץ עם החנות/לקנות חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...