שאלה לגבי תשתיות אינטרנט מהיר ופסקיות אינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי תשתיות אינטרנט מהיר ופסקיות אינטרנט

nec5e

Recommended Posts

כיום אני גולש במהירות 1.5/128. אני גולש ללא חייגן ועם ip קבוע. והייתי רוצה לדעת אם אני מעדכן את מהירות ה-upload רק אצל בעל התשתית האם זה מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפך

למה אתה מטעה

אתה חייב תשתית , התשתית זה מה שממש מגביל אותך פיזית

חלק מהספקיות לא מגבילות העלאה וחלק אפילו גם לא הורדה.

תגדיל את התשתית, ותבדוק מהירות (תוודא בשיחת טלפון עם התשתית שהמהירות החדשה כבר מעודכנת, ותפעיל מחדש את המודם לוודא שהוא התעדכן)

אם אתה מחובר ללא חייגן באמת, אז 99% שלא תצטרך לעדכן את הספקית שלך, ויהיה בסדר.

רק במצב של היום, כשיש חבילות עם UP גבוהה, יש מצב שהוט יגידו לך לעדכן את הספקית, או שהם לא יכולים לעדכן לך מהירות בלי אישור מהספקית

בכל מקרה, להפסיד אין לך מה

תנסה, תרים טלפון להוט ותבקש להרים את החיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבלים כבר לא פראיירים ומחייבים אותך לדבר עם הספק שלך שישלח להם קובץ לעדכון בכבלים. רק אחרי שהם מקבלים את הקובץ הם משנים את המהירות. אבל אם אתה מחובר בבזק בינלאומי עם חייגן אתה יכול לעשות משהו כזה:

להתקשר לחברה אחרת ושם לרכוש מנוי על חבילה יוקרתית עם מהירות הורדה והעלאה מאד גבוהה, היא תשלח את הקובץ לכבלים והם ישנו את המהירות אצלם. לאחר שבוע תבקש להקפיא את המנוי ובהמשך גם תבטל אותו אצל הספקית האחרת. ואז תתחבר עם החייגן של בינלאומי ואז אפילו אם יש לך מהירות של 750 בבזק בינלאומי אתה תוריד לפי המהירות שבה אתה מוגדר בכבלים. אפילו אם היא 5 מגה. ניסיתי את זה כשהחבילות החדשות עם העלאה הגבוהה הגיעו, וזה עבד. לספק שילמתי על חבילה נמוכה מאוד למרות שהורדתי במהירות של חבילה יוקרתית. אבל לא נשארתי בזה הרבה זמן כי אפילו שמשלמים רק לתשתית זה היה מאוד יקר 130 שקל זה היה, היום עם המבצעים החדשים והזולים אני לא חושב שיש טעם לנסות לעבוד עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל סגרת איתם על הסכום הכולל שמשלמים לשתי החברות ולא רק להוט.

אני דווקא הייתי מעדיף את החבילה של 1.5 הורדה ו512 העלאה, הורדה של 3 מגה אין הרבה מאיפה להוריד ובשביל מה.

אלא אם כן יש לך של כמה מחשבים שצריכים להתחלק בפס.

512 העלאה זה ממש פצצה, פעם חבר שלי רצה שאני אביא לו משחק ולא היה לי כוח לבוא אליו שלחתי לו את המשחק בICQ

(משחק בגודל של CD אחד) וזה הגיע אליו תוך 3 שעות בערך. זה ממש מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחיבות זה כזה נורא אם הספקית היא ספקית יציבה יחסית כמו 013 ברק.

התחייבתי אליהם למשך שנה והייתי מרוצה.

עכשיו אני בבזק בינלאומי, אבל בלי התחייבות, כי ברגע שיעלה מספר המנויים, ורוחב הפס החדש שהם הביאו יהיה בשימוש מלא האינטרנט יזחל.

מדי פעם בשעות העומס, האינטרנט לא זז בבזק בינלאומי (לא רק במחשב שלי). כמעט עצירה מוחלטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב, הודעות אשר הביעו דיעה כלשהיא על ספקית כזו או אחרת נמחקו. אני מפנה אותכם לחוק החדש של הפורום:

חוקי הפורום

6. חנויות וספקי אינטרנט: חל איסור לפתוח דיונים או לפרסם הודעות הדנות בחנות זו או אחרת, או בדיעות אישיות לגבי ספקיות . שמות חנויות או ספקיות אינטרנט יוזכרו לצרכי השוואת מחירים או מהיריות בלבד, ולא לצרכי הבעת דעה על חנות או ספקית זו או אחרת.

מכיוון שזהו חוק חדש ההודעות רק נמחקו, אבל בעתיד יינתנו אזהרות על כך. שימו לב, ואנא קיראו את חוקי הפורום.

בהמשך לנושא, אני משלם 141 לאינטרנט זהב, שמעבירים חלק מזה לHOT לפי מה שהבנתי. אבל אני לא משלם בנוסף לHOT. ובמבצע של החבילה הזו, 3 מגה הורדה על 278K העלאה יש התחייבות לשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...