מחסום ווטש - מוסר או שנאה? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסום ווטש - מוסר או שנאה?

bla7

Recommended Posts

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל לא עם חופש תמיכה בטרור

במיוחד לא כשהוא מכוון לאותה מדינה ממנה אתה מקבל משכורת, ואתה חבר במועצה המחוקקת שלה.

ולמה שתפסול את ש"ס? ראית את הרב עובדיה יוסף נפגש עם אבו טיר? אולי את אלי ישי בדמשק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא עם חופש תמיכה בטרור

במיוחד לא כשהוא מכוון לאותה מדינה ממנה אתה מקבל משכורת, ואתה חבר במועצה המחוקקת שלה.

ולמה שתפסול את ש"ס? ראית את הרב עובדיה יוסף נפגש עם אבו טיר? אולי את אלי ישי בדמשק?

אם אלו 2 הבחירות שלי אני צריכה להתחיל לחפש אזרחות חדשה :-\(כמובן שההודעה הזאת נאמרת בציניות ואני אוהב, גאה, ורוצה לחיות חיים ארוכים וטובים במולדתי ישראל).

אני בחיים לא אחיה מרצוני החופשי בדיקטטורה.

לא, אבל ראיתי את עובדיה אומר שכל מי שמצביע ש"ס ארור.

ראיתי חבר כנסת מש"ס אומר שנשים לא יכולות להיות חברות כנסת.

גם זה הסתה לגזענות.

זה גם לא סוד שש"ס רוצה שלטון הלכה בישראל.

ואני אחזור שוב - מדינת היא מדינה יהודית ודמוקרטית. שני החלקים חשובים, היא לא מדינה שאני ארצה לחיות בה אם אחד מהתנאים האלה לא יתקיים.

אתם (ליאור, IG, איסתרא, בורטון) תרצו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא, ובדיוק בשביל זה צריך להגן על הדמוקרטיה ולמנוע מאנשים ששואפים לחסל את המדינה, למחוק אותה מהגלובוס (כמו שיש בבתי הספר של עזה...), לרוץ לכנסת. גם היטלר נבחר בצורה חוקית, וחיסל את השילטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היטלר נבחר בצורה טכנית בלבד ע"י תיקון מעורפל לשעת חירום. למיטב ידעתי והבנתי את החוק מחטף טכני כמו של היטלר לא יכול לקרות בישראל (ולפני שבורטון מצטט אותי - הכוונה מבחינה טכנית בלבד. אין בארץ סעיף הממנה ראש ממשלה לשעת חירום).

ואני יחזור כאן בפעם השלישית על הצעתי - שינוי שיטת הבחירה (אפילו לנשיאותית) כך שאחוז החסימה יהיה משמעותית יותר גבוה.

אולי עקב הדברים האחרונים על ש"ס רצוי גם חוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחושב שש"ס טובה בשילטון פשוט :s07::bash::silly::kopfpatsch:

יש 3 דברים שאני הכי שונא:

דתיים(כל הסוגים)

ערסים

בבונים מאפריקה

פשש איזה צבוע מצד אחד מתחסד ואוהד פליסטינים והומואים ומצד שני שונא את אחים שלו בגלל שהם באו מארץ שלא לרוחו פשוט :puke: :jump1:

טוב גם לי יש 4 סוגי אנשים שאני שונא:

עוכרי

פוסט מודרנים

פוסט ציונים(למעט בתחום הכלכלה)

ואנטי ציונים

נראה לי שassassino עונה על חלק מהדרישות פה לא :-\ במיוחד על 1 ו4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך מסכים עם האדם שמעליי. המפגר הזה שונא את אחיו היהודים בגלל שהם דתיים, אבל את הערבים שרובם המוחלט דתי הוא לא שונא. עוכר הוא הכינוי הטוב ביותר לאדם המטונף הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחתית הכתבה באה הערה (כנראה מעו"ד מהמחלקה המשפטית של המפלגה):

מרע"מ-תע"ל נמסר כי סרסור התכוון בדבריו לשלטון איסלמי בעולם הערבי והמוסלמי, וכי בישראל התנועה דורשת להכיר בערבים כמיעוט לאומי באמצעות מאבק לשוויון אזרחי ופוליטי בתוך המדינה.

אתה רואה - הוא בדיוק הלך על הקו - הוא לא אומר את המילה . אל תעשה את אותה טעות של IG ותזלזל באינטלגנציה של אויבך.

על זה בדיוק אני מדבר כשאני אומר שהשמאלנים תמימים ועשו אותם באצבע.

תחשוב שנייה. מה ההגיון בדברים שלו אם הוא לא מדבר על מדינת .

קרא שוב:

ההשתתפות שלנו בבחירות לכנסת אינה מבטלת את האידיאולוגיה שלנו, ולפיה השלטון על האדמה, או לפחות על האדמה הערבית והמוסלמית(הוא מדבר על למקרה שלא הבנת), צריך להיות שלטון איסלמי המונהג בידי חליפה

למה שבכלל יהיה ניגוד בין השתתפותם בבחירות לכנסת ובין שלטון מוסלמי בארץ כמו עיראק??

זהו שאין. אל תהיה תמים. הוא דיבר על ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אמרתי שהוא לא מתכוון לישראל?

אני יודע שהוא מדבר על . אני רק לא יכול להוכיח את זה. הערת הביניים היא שלך - לא שלו, והמפלגה בחוכמה הכחישה שהוא מתכוון לישראל.

לכן מחמת הספק אי אפשר לפסול את מפלגתו.

אלא אם אתה רוצה לוותר על כל הדבר הזה שנקרא חוק, למנות מועצת חכמים, שתקבע מי יכול לרוץ ומי לא, ויהיו לנו בחירות א-לה-איראן. משום מה יש לי הרגשה שאתה רוצה.

פשש איזה צבוע מצד אחד מתחסד ואוהד פליסטינים והומואים ומצד שני שונא את אחים שלו בגלל שהם באו מארץ שלא לרוחו פשוט :puke: :jump1:

טוב גם לי יש 4 סוגי אנשים שאני שונא:

עוכרי

פוסט מודרנים

פוסט ציונים(למעט בתחום הכלכלה)

ואנטי ציונים

נראה לי שassassino עונה על חלק מהדרישות פה לא :-\ במיוחד על 1 ו4

אני שונא גזענים שחושבים לעם מסוים החרא עובר בגנים.

אני גם שנוא אנשים שלא מכירים בזכויות המיעוט הלסביות וההומואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מהסיבה הזאת, אגב, התוכנית של ליברמן מצויינת (אני מדבר על שירות חובה לכולם, חוץ ממי שאינו מעוניין לשרת את המדינה ולהיות אזרח ומוכן להסתפק בתושבות).

זאת מערכת טבעית לסינון מי שאין לו שום זיקה למדינה - ועל אחת כמה וכמה מי שיש לו זיקה שלילית - מלהצביע לכנסת (וגם להיבחר, מן הסתם).

עריכה:

כשאני כותב "בדיוק מהסיבה הזאת" אני מתכוון מהסיבה שהם צבועים, רוצים להשמיד את במתכונתה הנוכחית (אך להמשיך למצוץ) - אולם לעולם לא יודו בזה בפה מלא.

ואני רואה שלפחות על זה יש בין כולם כאן הסכמה (אני חושב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא גזענים שחושבים לעם מסוים החרא עובר בגנים.

אני גם שנוא אנשים שלא מכירים בזכויות המיעוט הלסביות וההומואים.

זוכותך :xyxthumbs: אנחנו חיים בדמוקרטיה(בנתיים) אחרי הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JET LI

אני מסכים איתך, ואני שמאלני ב 95% אחוז.

אבל כל מה שאמרת נכון רק לגבי טרוריסטים, ואתה עדיין ל מבין שהאוכלוסייה הפלסטינאית כמו היהודים באירופה רוצה להשתלב במדינה היהודית שלנו. עד לפני האינטיפדות המצב בעזה היה מצוין והשילוב בין האוכלוסיות הצליח יחסית, כולם חיו בעושר ואושר יחסית ואנשים לא מתו מרעב או מלמחמה כמו היום..יחסית.

אתה חושב, לפחות זה מה שהבנתי, שכל הפלסטינאים באים נגדך ואתה לא מבין שאת הטרור ממנים מדינות אחרות בעולם, והטרוריסטים עצמם הם או אנשים שסבלו הרבה עד שלא נשאר להם למה לחיות או אנשים שעברו שטיפת מוח של הדת הקיצונית שלהם, עד לפני כמה שנים אנשים בעזה לא קמו בבוקר והחליטו להתאבד.

בגלל זה אתה אומר דברים לא הגיוניים כמו " לכות בערבי עד שיבין מה הוא צריך לעשות במחסום זה בסדר", כי אתה לא מבין שהערבי הזה יכל להיות בן אדם שווה בדיוק כמוך (תתפלא), זה שהוא יכל להיות מחבל לא נון לך לגיטימצייה להתיחס אליו כאל אחד, כי אם תתיחס אליו כך זה מה שהוא יהיה ואיך אפשר להאשים אותו?

ואם תפציץ בית של אב שהלך להתאבד בתל אביב, אתה לא תפחיד את הילדים שלו ותגרול להם חשוב פעמיים, אתה רק דוחוף אותם לכיוון ההפוך עד שהם יחליטו גם לנסוע לתל אביב.

ולמה זאת בעיה שלנו אם אין להם אוכל שתיה פרנסה.

כי כשהם יתחילו למות בהמונים ברחובות של ערים סגורות, תהיה סיבה לקרא לשטחים גטו באמת (היום רק השמאל הקיצוני קורא לזה כך).

ואז זאת תהיה בעיה שלנו. וגם בגלל שלחלק מהאוכלוסייה בארץ עוד יש מצפון.

אנחנו לא יכולים לשלב את האוכלסיה הפלסטינית במדינת . פשוט בלתי אפשר. אם נעשה כך תאבד את אופיה היהודי ותיהיה עוד מדינה.

ואסור לנו לאבד את זה.

אני לא חושב אני יודע שאחוז עצום מהפלסטינים נגד מדינת . הסקרים שהיו בYnet הוכיחו את זה שוב ושוב. עם התמיכה במחבלים מתאבדים. עם בחירת החמאס לממשלה. לא ממש נכון הקטע של אנשים שאין להם כלום שהגיעו למצב של יאוש. זה פשוט שטיפת מוח. אם אתה מגיל 0 לומד על השטן. במסגד האימם מפיץ עד כמה האיסלאם ואללה רוצים ברצח יהודים. והמדיה הפלסטינית מציגה תוכניות על זקני ציון. זה פשוט קרקע פוריה לשטיפת מוח ושינאה. ובוא לא נשכח את הכבוד ועליה ברמת המשפחה ברגע שהבן שלה מתאבד. שאירגוני הטירור דואגים למשפחה.

זה לא רק יאוש. זה פשוט שטיפת מוח מגיל 0.

הראו באיזה תוכנית לא זוכר איזה את הספרים וחומר הלימוד שנלמד בבתי ספר הפלסטינים. זה ממש לא עם שרוצה שלום. רק דם ודם. קל מאוד לשטוף מוח של ילד בגיל 0 ושהוא מתבגר זה ניהיה יותר ויותר קל.

בוא לא נשכח שהיאוש והכל הוא לא מעשה ידה של ישראל אלא מעשה ידו של האינטיפדה.

כרגע הערבי במחסום בבעיה. הוא רוצה זכויות אדם הוא רוצה שיתנהגו עליו בכבוד. אבל הוא שוכח משהו חשוב איך אפשר להתנהג אליו בכבוד אם אי אפשר לסמוך עליו. אם הוא נחשב למחבל עד שהוא עובר בדיקה ביטחונית. מה לעשות זה המצב היום. אתה חושב שהחיילים נהנים לעמוד במחסום ולבדוק את האוכלסיה. אבל אנחנו יודעים מה היה קורה אם הם לא היו שם. זכויות האדם שלי יותר חשובות משלהם. אני לא מתפוצץ באוטובוסים מסעדות. אז נכון המצב חרא. החיילים לחוצים כל המצב שם לחוץ. והלחץ והפחד גורמים להמון טעיות.

בקשר לפגיעה במחבל והילדים שלו יהפכו גם למחבלים בעתיד. זה נכון בגלל זה אנחנו צריכים לייבש את ההשפעה של אירגוני הטרור על האוכלסיה. פשוט לפגוע בכל סיוע של אירגוני טירור באוכלסיה. הועבר כסף? לחסום את החשבון. כל דבר שאירגוני הטרור עושים פשוט למנוע את זה. ואז אירגוני הטרור פשוט יאבדו מהעוצמה שלהם. אנחנו רואים אותם כאירגוני טרור. הציבור הפלסטיני רואה אותם כאירגונים הומניטריים . קח את זה מהם והאוכלסיה תצא נגדם.

האוכלסיה חזקה יותר מהחאמס פתח וג'אד איסלמי. ברגע שהם יראו שהאירגונים האלו הם פשוט גנבים שקרנים שדואגים רק לתחת שלהם אז המצב ישתנה. כרגע אירגוני הטרור ניראים כאירגוני סעד לפלסטינים.

זה מדהים איך השמאל אוהב להגדיר מצפון ומוסריות כאילו זאת הנחלה שלו.

מי אתה ומי הם זונות ווטש שיגידו לי מה מוסרי ומה לא. למי יש או אין מצפון. אנחנו במלחמה עם העם הפלסטיני. מה לעשות שהעם תומך באירגוני הטרור. ובכלל באירגוני הטרור בעולם כולו.

אז שיהיו רעבים? אז מה! למה אני צריך לדאוג לאוכל לאויב שלי. הם רוצים אוכל הם רוצים שתיה הם רוצים זכויות שיורידו את הרובים ויפסיקו את המאבק המזויין. משם הכל יהיה ורוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...