מחסום ווטש - מוסר או שנאה? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסום ווטש - מוסר או שנאה?

bla7

Recommended Posts

לא נכון, השמאל אוהב להתכופף ולקבל קסאמים מאחורה, ככל הנראה.

ואין קשר לשום "קן צרעות", אלא אם אתה רוצה לברוח גם מאשקלון, ואז מת"א, ואז מכל ארץ ..

אה, סליחה, שכחתי שהשמאלנים הם כלכך תמימים וטיפשים שהם חושבים שהמוסלמים הפנאטיים פשוט יהפכו להיות יונים צחורות ושוחרות שלום ברגע שניתן להם את עזה ואיו"ש.. ::) :-\ :nixweiss::s07::screwy:

אין לי או לשמאל שום כוונה לוותר על גרגר חול אחד מישראל שבתוך הקו הירוק+התיקונים.

אתה שם מילים בפי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צודק, התכוונתי שיש ערכים חשוביל לא פחות מחיים.

כי לחיות בלי להיות אנושי זה לא לחיות.

והשאלה היא מי קובע מה זה לא להיות אנושי?

מי קובע מה מוסרי ומה לא מוסרי.

האם מוסרי לשים מחסום לאוכלסיה? זה כמו לשאול האם זה מוסרי להתפוצץ ברחוב הומה אדם.

אני מעדיף להיחשב לא אנושי ולהיות בחיים מאשר להיחשב בפני השמאל כאנושי אבל בתוך קופסא עם דגל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרוב הוויכוח בין ימין ושמאל מתמצה בשאלה האם גבולות ~67 (עם תיקוני גבולות) יהיו הגבולות של המדינה הוא רק ארץ השלמה.

תודה רבה שאתה מחזק אותנו ואומר שאתם טיפשים

אולי לא היית ער בשנים האחרונות אבל החמאס שרוב העם הפלסטינאי בחר בו דוגל באי הכרה במדינת על איזשהו חלק של ארץ ישראל

כלומר גם אם תתן להם גבולות 67, זכות השיבה וכל מה שהם דורשים הם ימשיכו במסע לרצח העם היהודי!

אני חושב שחיים זה דבר מאוד חשוב ואני בניגוד אליכם רואה מה יש מאחורי הסיבוב, אתם רק אומרים "להחזיר שטחים וככה יפסיקו למות חיילים בשטחים" אבל אתם לא קולטים שאחרי כל פעם שהחזרנו שטחים נהיה יותר גרוע, אז חזרנו מלבנון וזה עבר לעזה אז יצאנו מעזה ועכשיו הם מגיעים יותר רחוק עם הטילים שלהם

צריך פיתרון מיידי לטווח ארוך! עידוד הגירה של ערבים ממדינת על מנת לשמור על רוב יהודי!

דבר מאוד חוקי במובן הבינלאומי וגם כמה כבר יעלה העידוד להגירה מחוץ למדינת ישראל? כמה מילארדים? אז לפחות הרווחנו שכמה משפחות ערביות עזבו אותנו ולא יוכלו לחזור

במקום להשקיע מילארדים בלהילחם בהם באזור שלהם ובפינוי ישובים צריך לקבוע גבולות קבע גם אם זה יהיה בצורה חד צדדית ולעודד הגירה של ערבים מפה ולהיות כמו שוויץ בנוגע לערבים ולא לתת להם אזרחות גם אם הם מתחתנים עם אזרחים ישראלים

זאת בעיה של הימין הקיצוני...לא טוב לי פה, אני יהרוג את כל מה שמפריע לי.

להיפך אנחנו חושבים שצריך להעיף אותם מפה ויהרגו את עצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא "יהרוג את כולם", אלא אנסה להגיע לפיתרון הבעייה בדרך הכי יעילה - שזה אומר שאם מו"מ בזמן סביר לא עושה את העבודה, אז זה הזמן לפעולת חד צדדיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והשאלה היא מי קובע מה זה לא להיות אנושי?

מי קובע מה מוסרי ומה לא מוסרי.

האם מוסרי לשים מחסום לאוכלסיה? זה כמו לשאול האם זה מוסרי להתפוצץ ברחוב הומה אדם.

אני מעדיף להיחשב לא אנושי ולהיות בחיים מאשר להיחשב בפני השמאל כאנושי אבל בתוך קופסא עם דגל .

מחסום זה הכרחי, זה לא משנה אם זה מוסרי או לא

השאלה היא איך עושים את זה

גם נשות ווטש הן לא נגד מחסומים אלא נגד התנכלויות של חיילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה האינטרס של השמאל? להביא את מדינת לגבולות בטוחים, תחת פריחה כלכלית, לשפר את החינוך, ולהפריד דת ומדינה.

רב השמאל לא חושב שבעזה או ביהודה ושמרון יהיה רוב יהודי בטווח הנראה לעין. השמאל רואה באיזורים הללו קן צרעות.

לכן השמאל רוצה לצאת משם.

השמאל מתעסק במציאות ובפרקטיקה ולא בפנטזיות כמו מדינת השלמה, או בגירוש הפלסטינאים לירדן או בפיצוץ סכר אסוואן.

אני לא מסכים איתך השמאל(לא מדבר על הצד הכלכלי) דואג רק לתחת שלו בלי להתחשב בכלל בעתיד ובתוצאות של המעשים שהם דוחפים אליהם מעדיפים לעצום עניים ולחשוב שהכל יסתדר מעצמו

נכון הרבה יותר טוב להגיד לא טוב לי פה בא נבגוד בעמי וניסע לגור לאנגליה(אולי גם בדרך למכור קצת של צה"ל ל"לוחמי חופש" פאלסטינים):screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה התנכלות? צעקות? דחיפות? החייל רוצה להעביר אותם כמה שיותר מהר, ואם הערבי עושה לו הצגות וכל מיני בעיות אז מהצעקה הוא לא ימות.

זה שיש חיילים שסתם מתעללים זה משהו אחר, שלאף אחד אין ספק שזה לא אמור להיות. הבעייה שהאירגון הזה מתנכל לחיילים סתם בלי סיבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ynet

"המתנדבת לא התייחסה בתגובה לאירוע עצמו ורק ציינה שהיא מתנגדת לכיבוש ולמחסומים וכל עוד הם שם - גם היא וחברותיה יהיו שם. דוברת מחסום ווטש, עדי דגן, אמרה בתגובה: "אנו נוקטות בדרך כל בגישה עניינית כלפי החיים משום שהפעילות שלנו אינה מכוונת נגד החיילים במחסומים, אלא כנגד קובעי המדיניות שאחראים על מגבלות התנועה הקשות ולרמיסת זכויות האדם בשטחים הכבושים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך למצוא את האיזון

אי אפשר לתת מעבר חופשי/מהיר מדי שיסכן את הבדיקה הבטחונית

אבל גם לתת לחיילים לפרוק את התסכול שלו על אנשים שעומדים במחסום זה לא בסדר

בקשר לYNET

נכנסתי לאתר שלהן, זה לא כתוב שם באף מקום

מטרות הקבוצה הן:

1. הסתכלות על התנהגות החיילים והשוטרים במחסומים.

2. שמירה על זכויות האדם של פלסטינים המנסים להיכנס לישראל.

3. רישום ודיווח על הנעשה במחסומים לקהל רחב ככל האפשר, מרמת מקבלי ההחלטות ועד הקהל הרחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש חיילים שסתם מתעללים זה משהו אחר

איך?

לא שאני מסכים עם הארגון הזה.

נכון הרבה יותר טוב להגיד לא טוב לי פה בא נבגוד בעמי וניסע לגור לאנגליה(אולי גם בדרך למכור קצת של צה"ל ל"לוחמי חופש" פאלסטינים):screwy:

תגיד עתה עושה את עצמך כזה או שאתה כזה?

זה מה שהקיצוניים אולי אומרים' date=' ברור שזה לא יותר טוב!!

תגיד הבנת מילה ממה שכתבתי בכלל ?

צריך למצוא את האיזון

אבל אתה שמאלני!

אתה אמור להגיד "בוא ניתן להם לעבור חופשי ונחלק להכולם פרחים יפים ונשיקות, כי גם טרוריסטים הם בני אדם כמונו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק קראתי את כל הדיון,אבל אני מוכרח לציין שבתור חייל ומפקד שעשה ועושה ויעשה מחסומים רבים קשה לי מאוד עם הנוכחות שלהן.

אם היית אומר לי לפני המפגש עם כל שגרת המחסום מה דעתי על פעילותן הייתי אומר שהן חבורת מטומטמות שבאות להפריע לבט"ש בצה"ל,כרגע אני מאמין שהפעילות שלהן בבסיסה (לעזור לאוכלוסיה הפלסטינית ולהוסיף רוגע במחסום) היא מבורכת,הבעיה היא שבפועל הערבים במחסום מרגישים הרבה יותר חופשיים לעשות כרצונם במחסום וזה והעובדה שהן מרגישות חופשי להגיד מה שהן חושבות לחיילים מוסיף לזילות של הערבים כלפי החיילים ויוצרת בעיות.

בנוסף לזה תוסיף למשוואה המחורבנת של חייל במחסום,עושה 8-8 ברוב המקרים ובקושי ישן,עומד בחום עם שכפ"צ קרמי ומת לראות את סוף המשמרת...עוברים לו מאות או אלפי רכבים שאת רובם הוא רואה יום יום כבר כמה חודשים,תחת האיום המתמיד לפיגוע במחסום והעבודה קרוב לפלסטינאים שאין לו כבר כוח להסתכל על התעודה שלהם ולהסביר להם למה הם לא יכולים לעבור היום.

תחשבו על זה שחייל בן 18-19 צריך להתמודד עם זה,לשמור על צלם אנוש תוך כדי הקפדה על בידוק קפדני ושמירה על ביטחונו האישי ושל חבריו (בלי לדבר על ביטחון המדינה) ובסוף באות הבחורות האלה בליווי התקשורת ועכשיו הוא גם צריך להצטייר טוב בעיני התקשורת.

זה מאוד קשה לי בתור מפקד,ואני בטוח שלחיילים זה פי מאה יותר קשה...לכן לדעתי אין מקום לעירוב,מועיל ככל שיהיה של הבחורות האלו,מכיוון שהוא פשוט פוגם ביעילות המחסום ורק מתיש את החיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...