מס' הטרנזיסטורים במעבד בAMD הובטח 114 בEVEREST רשום 68.5 ההגיון? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מס' הטרנזיסטורים במעבד בAMD הובטח 114 בEVEREST רשום 68.5 ההגיון?

predator_008

Recommended Posts

יש לי מעבד A64 3200+ וניס E6 באתר הרשמי של AMD רשום שבדור הזה של המעבדים יש כ-114 מליון טרנזיסטורים

ובתוכנה EVEREST UE 2006 רשום שיש 68.5 מליון זה הגיוני??

האתר הרישמי: http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformation/0,,30_118_9485_9487%5E9492,00.html

תמונה מצורפת.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפיףףףף למה אתה צריך כל כך הרבה טרנזיסטורים, 1-2 מספיקים בשביל לשמוע רדיו וקלטות, מה גם ש- זה ה-דבר היום...

אבל אם בכל זאת אתה מרגיש שרימו אותך, תחזור לחנות עם החשבונית ותבקש שיביאו לך בקופסא את שאר הטרנזיסטורים שחייבים לך...

בהצלחה אחי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה פשוט לא הבנתי על מה ולמה האוורסט הזאת מחליטה לבד דברים חשבתי התבלבלו חחחח :lol:

טוב תודה אחים שלי לילה טוב מחר צריך לקום מוקדם המש"קית נפגעים באה בבוקר... :jump:

כןכן כיף להיות פצוע של צה"ל (טוב צה"ל לשעבר) מפנקים אותנו הפצועים חחח...........

עריכה:^^^^ ואם זה כפי שאתה אומר למה לא רשום באתר של AMD?... =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפיףףףף למה אתה צריך כל כך הרבה טרנזיסטורים, 1-2 מספיקים בשביל לשמוע רדיו וקלטות, מה גם ש- זה ה-דבר היום...

אבל אם בכל זאת אתה מרגיש שרימו אותך, תחזור לחנות עם החשבונית ותבקש שיביאו לך בקופסא את שאר הטרנזיסטורים שחייבים לך...

בהצלחה אחי!!

חחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אחי הרגת אותי!!!!!!!!!!!!!!!!

גדול!! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...