כוכב נולד 4 חחחחחחח - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כוכב נולד 4 חחחחחחח

ארקדי גאיידמק

Recommended Posts

טוב די להיות צבועים

כולנו רואים ערוץ 2

נכון שמאכילים אותנו זבל בכמויות אבל האמת היא שהתרגלנו מזמן

ואם בכל זאת כל-כך מציק לצפות בתוכנית מסוימת (כמו "היכל התרבות" ו"פספוסים" :puke:) אז תצביעו עם השלט

ערוץ 2 זה לא ערוץ 10, כשהם רואים שתוכנית לא מגרדת את ה5% רייטינג הם ישר מורידים אותה מהמסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב די להיות צבועים

כולנו רואים ערוץ 2

נכון שמאכילים אותנו זבל בכמויות אבל האמת היא שהתרגלנו מזמן

ואם בכל זאת כל-כך מציק לצפות בתוכנית מסוימת (כמו "היכל התרבות" ו"פספוסים" :puke:) אז תצביעו עם השלט

ערוץ 2 זה לא ערוץ 10, כשהם רואים שתוכנית לא מגרדת את ה5% רייטינג הם ישר מורידים אותה מהמסך

פספוסים פעם היה נחמד, אבל היום כבר הגיע זמנה לעוף מהמסך. אין שם כלום חוץ ממתיחות לא מצחיקות של מאיה בוסקילה ועוד כל מיני דפוקים...

הערוצים שאני צופה בכללית הם: ערוץ 8, REALITY TV (ערוץ 34), AXN (רק אפקט הפחד), ביפ, VH1 Classic קצת ערוץ הספורט (פעם בחודש משחק וזהו)

אנחנו משלמים לכבלים 250 שקלים וכמעט ולא מקבלים תמורה עבור הכסף, הטלויזיה נמצאת בשפל, אי אפשר לראות בלי לשמוע כל שניה את המילה "נינט" ו-"כוכב נולד" או את הקליפ של כוכב נולד עם יהודה סעדו. :bash:

ערוץ שתיים לא נמצא על הסקלה שלי, את ארץ נהדרת אני מוריד מהאינטרנט בלי פרסומות ובלי כלום, זה פשוט בלתי אפשרי לצפות בתכנית שהיא 45-50 דקות, עם פרסומות 30 דקות... בלתי אפשרי.

דיי, נמאס לי כבר! גם הרדיו משתף איתם פעולה, אותם אנשים עומדים מאחורי הרדיו ומאחורי תרבות הכלום שנקראת "כוכב נולד" ותוצרי הלוואי שלה.

למזלי עדיין יש את 88FM שלפחות ברדיו יש קצת איכות בין כל הזבל, כמו אור קטן בתוך מנהרה חשוכה וגם את התחנה הזאת רצו לסגור בעבר וגורלה לא ממש ידוע...

אני לא מבין איך לא לקחתי פטיש עד עכשיו ושברתי את כל הטלויזיה הזאת!

אפילו בערוץ 5+ מאכילים אותנו בחסויות השכם וערב למרות שזה ערוץ בתשלום!!!

בשורה התחתונה הכי משתלם זה להתנתק מהסחטנים הכבלים והלווין ולא לשלם כסף בשביל שיאכילו אותנו בזבל! ולהוריד רק תכנים איכותיים מהרשת!

זה מה שהייתי עושה ממזמן אם אחותי הסתומה לא הייתה מעריצה של נינט טייב... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה ככה ככה ככה ככה ככה ככה ! ! !

תעשו את הדבר הבא- צלחת לווין+ציוד ב 2300 שקל, תשלום חד פעמי, וזהו. 500 ערוצים, כולל 90% מהישראליים (רק צריך להתחבר לעמוס 1-5) וסוף סיפור. אין אגרת מחורבנת, אין פרסומות מעצבנות של הוט/יס כל שניה, ויש הרבה יותר מה לראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שדיבר על פספוסים

פעם התוכנית היתה חביבה ועסקה בעיקר באנשים פשוטים

היום התוכנית מבימת מתיחות על סלבים שצריכים לקדם משהו

כל פעם שאיזה סלב מוציא איזה-דיסק\סרט\סידרה\וכו וכו עושים לו מתיחה ולמחרת הוא הולך לתוכניות אירוח

כאילו לדבר על המתיחה אבל בעצם לימכור תמוצר שלו

זה פשוט ביזיון גם הרבה פירסומות וגם התוכנית פירסומת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מזמן הפסקתי לראות ערוץ 22, זבל של ערוץ עם טונה פרסומות ואין מה לראות בכלל!

ארץ נהדרת בכלל לא מצחיק כי אין שם את לובה וטל פרידמן ממש לא מצחיק כמו שהוא היה בחטא ועונשו.

משחק מכור פשוט מעפן ברמות שאי אפשר לתאר! לדעתי צריך להרדים את ליאור שליין הוא כל כך לא מצחיק ומחזיק מעצמו יותר מדי, באמת שאני לא מבין למה אנשים באמת מסתכלים על החרא המרוכז הזה :screwy:

ועכשיו כוכב נולד? 4??? :bash:

ערוץ 22 הוא ההוכחה שאין אלוהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אתה בכלל לא נכנס לסטטיסטיקה

ומה זה צריך להגיד?

ערוץ 2 פונה לקהל ברמה נמוכה=כמוני

אבל הוא לא מצליח לימשוך כמוני וזה אומר שהוא ערוץ מטומטם שרק אנשים מזוכיסטים יכולים ליצפות בו

כי ליצפות בפירסומות הדפוקות שיש שיש שם צריך הרבה רצון לכאב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...