כוכב נולד 4 חחחחחחח - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כוכב נולד 4 חחחחחחח

ארקדי גאיידמק

Recommended Posts

איזה אנשים קרועים באים לשם חחחחחחחחחח אני לא מפסיק לצחוק

והתוכנית בכלל מחפשת פחות קול אלא אנשים צעירים ראיתי כמה אנשים קצת מבוגרים ולא העבירו אותם

עכשיו אלא ששרו את האקונה מטטה קרעו אותי

וזה שהיה אתמול אשתו יולדת

והוא בכוכב נולד צביקה הדר אומר לו למה אתה לא איתה הוא אומר לו מה אני יעזוב הכול אני במבחנים חחחחח קיצר מלא אנשים קרועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאז ששינו תתוכנית לכוכב נולד לא אהבתי אותה ואני לא אוהב אף כוכב כיביכול מהתוכנית

פעם זה היה חביב שהיו 2 סלבים +אלמוני נגד 2 סלביות+אלמונית

והיה כוכב אורח

אבל ששינו תפורמט הכל יתקלקל ועוד הוסיפו כל כך הרבה פירסומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שהם בוחרים את הסלב הבא מגעיל אותי כל הדרך הקצרה והמגעילה שיעני הופכים מישהו לכוכב..

זה לא רק זה ה"כוכב" ניבנה בעזרת שירים של אמנים אחרים שהצליחו בעבר

והוא ניבחר דרך SMS של ילדות בנות 4 שכל אחת בוחרת איזה 512 פעמים או משהו כזה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פלא שלא מעבירים אנשים מבוגרים, התוכנית הזאת מחפשת "כוכב" על חוטים בשביל שכל תעשיית המוזיקה המושחטת מהשורש תוכל לעשות עליו כסף וכסף ועוד קצת כסף...

זה לא יאמן כמה הם חולבים את הפרה, מבחינתם כל היא מביאה חלב הם ימשיכו...

תפסיקו לצפות בערוץ 2, הערוץ הזה הופך להיות זבל אחד גדול מהלך שמפוצץ בפרסומות, על 25 דקות תוכנית 15 דקות פרסומות, איפה זה נשמע?

בארץ נהדרת, קיצי'ס אומר שהם יוצאים לפרסומות של דקה וחוזרים אחרי 5 דקות לא כולל חסויות שהן פרסומות לכל דבר! משתינים עלינו בקשת.

פרט לארץ נהדרת כל התוכניות שם לא שוות כלום, "רוקדים עם כוכבים" , "כוכב נולד" ... מה זאת הרמה הזאת? ששומעים יותר מדי את המילה "כוכבים" בשם של תוכנית זה מעיד משהו על הרמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...