איך ZALMAN כגוף קירור למעבד את'לון? חוויות וסיפורים. - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ZALMAN כגוף קירור למעבד את'לון? חוויות וסיפורים.

NOVA

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בהתחלה חשבתי לקנות את הזמלן בתור פתרון לפנטיום 4 שלי.

וקראתי ביקורות שמשווים בין ההיטסינק בלי מעבד מסויים, אלה בשיטות שונות של הזרמת חשמל וניסיתי להשוות להיטסינקים אחרים מוכרים בזמנו.

התוצאות שלו באמת לא כל כך מרשימות.

אבל אני רציתי שקט וקריר בכל מחיר. זה מיועד למחשב לקולנוע בייתי ואני לא אוכל לסבול רעש בזמן סרט, לדוגמא.

ואז צץ בראשי רעיון.. הזרוע הזאתי של הזמלן, עם היטסינק איכותי אחר, ועל הזרוע תלוי מאורר 120מ"מ שקט של Papst.

ההיטסינק הנבחר בסוף היה Alpha PAL8942.

חשבתי גם על Swiftech, אבל בשביל אלו צריך מאווררים עם זרימת אוויר חזקה (אותו מקרה כמו עם ה- SLKs).

ואני אסביר לך למה - יש להם הרבה מאוד פינים. והפינים האלה דיי מונעים מהאוויר להגיע אל תחתית ההיטסינק, אלא אם כן יש לך מאורר נורא חזק (ומרעיש!) כמו הדלתא, עם לחץ מספיק חזק.

זאת הסיבה שה-SLK800 לא יתאים לך עם מאורר שקט, ועדיף לקחת את ה-AX7, כמו שאמרו, עם מאורר 30dBA. או מתחת לזה אפילו.

על תצפה לטמפ' כל כך מעולות (זה יהיה בסביבות ה-50 ב-Full Load לדעתי).

למעשה ל-Tuxx יש קונפיגרציה דיי דומה אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הסיבה שה-SLK800 לא יתאים לך עם מאורר שקט, ועדיף לקחת את ה-AX7, כמו שאמרו, עם מאורר 30dBA. או מתחת לזה אפילו.

על תצפה לטמפ' כל כך מעולות (זה יהיה בסביבות ה-50 ב-Full Load לדעתי).

למעשה ל-Tuxx יש קונפיגרציה דיי דומה אם אני לא טועה.

זה שטויות, ה-SLK800 חייב מאורר חזק יותר בגלל המחושת הטהורה שפשוט לא מצליחה לאבד את החום באותה המהירות שהיא מעבירה אותה ואז נוצר פקק חום שעם מאורר חלש לא הולך לשום מקום, מה שלא קורה ב-AX& עם שילוב האלומיניום נחושת שנותן איבוד חום שיותר שווה להולכתו, מה שנותן את ביצועיו גם עם מאוררים חלששים יותר...

בקטע עם הסוויפטק אתה צודק, שם באמת הפינים צפופים וזו הסיבה שם למרות שהם עשויים אלומיניום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בקשר לנחושת.. ה-SLK לא כזה צפוף? טוב אף פעם לא הסתכלתי עליו יותר מדי.. :P

מספיק לי ה-Switech שלי.. ;D

גם ככה המעבד שלי חרא לאוברקלוק..

איזה מהם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות הדיפולט היא 1.4

הבאס כדיפולט הוא כמובן 133

מכפלה 10.5

היה יציב לחלוטין על באס של 159 שזה 1670מגהרץ, אם טיפה העלאת מתח, יותר מזה כבר לא הצלחתי להפעיל ת'מחשב, בדיקות יציבות נעשו ע"י הרצת הבדיקה של המעבד בסנדרה מספר פעמים, ובכולם הוא עקף בקלות לחלוטין את ה 1800+/p4 2G שזה הכי חזק שהיה שמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...