שלטון הנאצים עולה שנית - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלטון הנאצים עולה שנית

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מתייחס למה שאנשים אומרים

צריך לקחת את כל האיומים שלו ברצינות גמורה

בסה"כ אמרתי שכל הטרוף שלו שמתגלה כל פעם מחדש משחק לידי .

בקשר למעשים, גם אני וגם אתה לא יודעים מה עושה בנידון, האם היא בכלל יכולה לעשות ומה הסיכומים והתוכניות שלה עם ארה"ב בנידון.

אני בטוח שגם יום לפני אופרה אנשים קיללו את הממשלה והתעצבנו למה היא לא עושה כלום.

אתה יכול להסביר לי בבקשה איך ההצהרות שלו משחקות לידי ישראל? כי חוץ מאיומים מנופחים של בוש, שמלווים בהרגעה אירופאית, והצעה באו"ם לא קורה שום דבר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים

הוכחות לכך שזה מחלחל אתה יכול לראות בת'רד שנפתח בפורום כל שני וחמישי

YNET שמקדישים מדור מיוחד לעניין והעיתונות שלא עוזבת את העניין בכל סופ"ש.

זה הדבר הראשון שעומד על סדר היום של אולמרט בשיחות שלו עם בוש (כן, לפני ההתכנסות)

בכל מקרה, אתה חושב שאם נשיא איראן היה שותק ולא משתף את העולם בכוונותיו לגבי הגרעין וישראל מצבנו היה טוב יותר?

צריך לקחת בחשבון שדברים כאלו לוקחים זמן, גם את התקיפה בעירק תכננו במשך 3 שנים.

אתם מתעקשים להתעלם מזה אבל מהלך כזה יכול לערער את היציבות (אם אפשר לקרוא למצב הזה יציבות) בכל האזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נקווה שעד שלאיראן יהיה גרעיני תפעולי עם טילים קצת יותר מדויקים מהסקאד העלוב, יהיו לנו ואריאציות שונות של הנאוטילוס פרושות בארץ. זו הגנה טוטאלית

רק שבקצב שזה מתקדם, מצב כזה יהיה רק ב 2015 בערך

לא יודע מה איתכם, אני מפחד מהשיהאב 4 |: לישראל אין מענה אליו. ה "חץ" לא מותאם להתמודד איתו.

לגבי פקיסטאן וכל העסק-

זה שכולם מוסלמים לא אומר בדיוק שכולם אוהבים את כולם והמדינות תומכות אחת בשניה.

לפקיסטאן לא בדיוק איכפת מאיראן. במקרה של מתקפה צבאית על איראן, פקיסטאן ישבו בשקט ויאכלו את הפיתות החמות של הטאבון מהצהריים.

בניגוד לאיראן, השלטון שלהם יציב ומבוסס, והם לא ממהרים לעשות שטויות

גרעין כבר יש להם, והם לא יוצאים בהכרזות לכל העולם על זה שהם רוצים לעשות בו שימוש. יש להם את הקטע הקטן עם הודו, אבל זה כמו 2 ילדים שמשוויצים בצעצוע החדש שלהם

אל תסמכו על ארה"ב שיעשו משהו, בוש לא יעשה קדנציה נוספת, וזו הבטחה.

אי אפשר למחוק את איראן מהמפה, זו השמדה של מליוני אנשים. ועם כל הכבוד לעם היהודי, 20 מליון מול מיליארד? לא הולך.

את כל פצצות הביקוע ופצצות המימן צריך להשמיד מיידית לדעתי, שום דבר טוב לא צומח מזה. איינשטיין כנראה מתהפך בקברו בגלל מה שעושים פה עם תורת היחסות שלו.

אי אפשר לשלוט במתרחש, זה מחוץ לידינו. נשאר רק לחכות ולראות.

מה שיקרה יקרה, ושזה יקרה, נתמודד עם זה. בינתיים התכנון שלי הוא לסיים את הבגרויות, לנסוע לאילת עם המשפחה ולצוף לי בבריכה/ים בעצלות. אולי מבין לבין גם למצוא חברה, אם המזל יחייך אלי קצת.

אל תשתקו את החיים שלכם בגלל מה שעתיד לקרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיראן יש שיהאב

אני לא יודע מאיפה המקורות שלך בקשר לחץ, אבל בינתיים הניסויים שמדמים שיהאב מוצלחים

בדיוק בגלל שלבוש אין אפשרות לעשות קדנציה נוספת (שניים זה המקסימום הדבר משחק לטובתנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדמות שיהאב זה לא מספיק. החץ 1 יירט כל מדמה סקאד בכל מבחן שנערך. מול סקאד אמיתי- כישלון חרוץ. התוצאה- חץ 2, הצלחה מוחלטת ביירוט סקאד אמיתי ששוגר בניסוי מעשי בארה"ב בתחילת 2004

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני אומר כבר המון זמן.

האיסלם לא מתאימה למין האנושי, וחייבת להיות מושמדת כדי שהמין האנושי יוכל להמשיך להתקיים.

והדת החרדית קיצונית יותר טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירן לא שונה משום מעצמה עם גרעיני.

היא רוצה להתקיים ולהתפתח כמו כל מדינה נורמלית.

שיגור טיל גרעיני משטחה יגרום להשמדתה המוחלטת, מה שנוגד את האינטרס שלה.

נשק גרעיני ימצב את אירן כמדינה המוסלמית החזקה באזור ויעיץ את מרוץ החימוש במזרח התיכון.

וכל עניין הסרט הצהוב מתגלה כשקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני אומר כבר המון זמן.

האיסלם לא מתאימה למין האנושי, וחייבת להיות מושמדת כדי שהמין האנושי יוכל להמשיך להתקיים.

אבל המין האנושי הוא מין דפוק.

הוא פיתח עם השנים מנגנון השמדה עצמית בשם "שמאל יפה נפש", שפוגע באינסטינקט ההישרדות הבסיסי ביותר שלו, ובכך מביא לסופו של המין האנושי.

עמרי תעשה לי ילדדדדד!!!!!! :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...