Hitman: Blood Money - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Hitman: Blood Money - הדיון הראשי

ptyahoo

Recommended Posts

עכשיו אתה יודע איך נראות המטרות שלך ואתה פשוט צריך לחסל אותן, הן מופיעות לך על הראדר וכדי להקל עלייך את הזיהוי: שלושת המטרות לובשות חלוקים בצבעים "לא שגרתיים", ורוד, ירוק ועוד משהו(בקיצור, לא חלוק לבן כמו כל השאר).

תודה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יכול לעזור לי בשלב של האופרה אני מצליח לעשות את הקטע שאני יורה בשחקן בזמן ההצגה שזה יפה P: אבל אני רוצה גם למלכד את הנברשת ואין לי מושג איך אני משתגע עזרה.

אתה לא אמור לירות בשחקן, אתה אמור להחליף את האקדח של השחקן השני באקדח האמיתי (שאתה מקבל מהשוטר בתא ההלבשה בתמורה לכרטיס האדום שיש לך במלאי) ואז הוא הורג את השחקן, זה כל הקטע הגאוני פה ;D

אני אישית לא הצלחתי, אני הרגתי את שניהם בדרך הכי מעפנה שיש , מצאתי נקודה שממנה אני רואה את שניהם, יריתי ימינה חיסלתי אחד, יריתי שמאלה חיסלתי את השני והתחפפתי.

אני רוצה לעשות את המשימה מחדש אבל, וכמו שצריך. איך מחליפים את האקדח של השחקן? מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו צריך בשביל למלכד את הנברשת אתם מניחים את הפצצה העגולה על זה שמרים ומוריד את הנברשת למעלה איפה שהפיגומים ומפעילים אותה שהוא עובר מתחתיה...

אני עכישו בבית משוגעים הזה, איך לעזעזל אני מוצא את ה-Agent?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו צריך בשביל למלכד את הנברשת אתם מניחים את הפצצה העגולה על זה שמרים ומוריד את הנברשת למעלה איפה שהפיגומים ומפעילים אותה שהוא עובר מתחתיה...

אני עכישו בבית משוגעים הזה, איך לעזעזל אני מוצא את ה-Agent?

בלובי בפנים תמצא דלת עם מדרגות ללמטה... תתקדם תהרוג מישהו תיקח לו את ה CELL KEY ואז תגיע לתאים...

באחד מהתאים הוא יהיה שם תדבר איתו ותתקדם משם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשלב בבית משוגעים..

מצאתי את הסוכן,הזרקתי לו

אחרי כמה דקות הם לקחו אותו לאנשהו

קיצור הרגתי 3 אנשים עם חלוק שונה

לא קורה כלום..מה אני עושה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להיכנס לביתן כזה ליד השער שהתחלת בו, הביתן הזה הוא חדר מתים

שם אתה מוצא את הסוכן, מזריק לו שוב וכך מחיה אותו ואז שניכם בורחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי לא מפני שזהו שלב נסיון שמכין אותך למשחק

כעיקרון נותנים לך כל מיני הערות ואתה יכול גם לקנות מידע (buy intel)

כל זאת תוכל לראות כאשר אתה לוחץ על הלחצן "b"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשלב הזה שצריך להורג 2 ברווזים ועוד איזה אחד...שלב עם מלא אנשים כזה באיזה רחובות פתוחים

בקיצור שאני הורג את הברווז האדום עם המזוודה הוא לא מראה לי בB שהוא מת...רק שלקחתי את המזוודה זה עושה V למזוודה אבל אותו כאילו לא הרגתי...את האישה הברווזית הזאת אני הורג וזה הולך טוב וגם האיש הבלונדיני הזה...

מה עושים למה זה לא נותן לי להרוג את הברווז האדום?

אולי צריך להרוג אותו בדרך מסויימת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הברווז האדום זה לא מי שאתה צריך להרוג למשימה.

אתה צריך להרוג גבר בתחפושת עורב(שחורה) ואישה בתחפושת עורב(שחורה גם כן) ואת המנהיג שהוא גם בתחפושת עורב שחורה אבל בלי מסיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...