בעיה בווינדוס-אי אפשר להפעיל קבצי lnk - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בווינדוס-אי אפשר להפעיל קבצי lnk

dante123

Recommended Posts

שלום. עשיתי ריסטרט ופתאום הad-watch שלי קפץ והודיע שנעשו כמה שינויים בreg ושאל אותי האם לאשר או לחסום.בחרתי בחסימה.מאז אני לא יכול להפעיל קבצים שסיומתם היא lnk,כלומר לינקים (רוב הארד-דיסק אם מדברים על EXE).בקיצור,רציתי לדעת האם אפשר לבטל את מה שעשיתי (כלומר חסימת קבצי הreg [חשבתי שזה טרויאן שמנסה לשחק לי בreg file]) או לחזור לפני (אי אפשר להפעיל את system restore כי כמו שאמרתי,סיומת lnk).

צריך עזרה >_<,תודה.

נ.ב.: אם זה עוזר, שמתי לב שכל פעם שאני מפעיל את הווינדוס (לפני מסך הפתיחה) הוא סורק לי את כל כונן D,מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את הפיתרון הזה

LNK Association

Sometimes the LNK association will come back when you fix the EXE association but sometimes it does not. If not, open the folder options as just above and in the file extension box type LNK and in the association box select Shortcut. That should fix the LNK association.

במקרה וזה לא עובד באתר יש עוד הרבה מידע.

מקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מה פותחים את הקובץ הזה? :nixweiss: אם אתה מתכוון ל regedit,שוב,זה פותח לי חלון ושואל אותי האם לחפשת תוכנה כזאת באינטרנט,או לבחור מתוכניות קיימות.

אה,ושאני לוחץ על כל קובץ EXE הוא לא מעלה את החלון של בחירת התוכנית. שאני לוחץ על קובץ EXE לא עולה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי,עדיין כלום :(. אני לוחץ ולא קורה כלום.אגב,שאלה לא כל כך קשורה- אם אני יוצר קובץ של system restore חדש (כלומר שני הכוננים אצלי בdisabled) הוא יכול לשחזר את המערכת למצב של לפני שהפכתי אותו לenabled?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני לא ממש יכול להגיד לך עכשיו,משום שאני לא יכול לראות את התוכנה. :nixweiss: אבל אולי אתה תבין ככה:יש לי שני כוננים,D וC,ופעם האחרונה שבדקתי שניהם במצב ''משותק, disabled או מילה כזאת או אחרת,ורק כאשר אני מפעיל אותם אני יכול לשחזר את המערכת,כלומר זה לא מופעל אצלי באופן אוטומטי.

ובטח שעשיתי reboot מאז שהיה את הבעיה. אגב, הבחנתי במשהו מוזר לאחרונה מאז שזה קרה:שאני מפעיל את המחשב אייקונים בsystem tray לא מופיעים, אף לא אחד!לא הvolume,לא הkaspersky (אנטיוירוס) ועוד דברים...אגב, שעשיתי reinstall לbabylon הוא דווקא הופיע 0שהפעלתי את המחשב מחדש0_0.

א.למה לעזאזל כלום לא מופיע בשורת המשימות?!

ב.למישהו יש פתרון בקשר לlnk או שזה חסר תקנה?:x.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מופיע כלום בשורת משימות כי אין association לקבצי ה-EXE שלך.

הבעיה היא בקבצי ה-EXE, ולא ב-LNK. תנסה אולי להפעיל את הקובץ של ה-REG מ-SAFEMODE.

אם ה-SYSTEM RESTORE שלך על DISABLED, אז אי אפשר לשחזר כלום גם אם תפעיל אותו עכשיו..(והוא היה יכול מאוד לעזור במקרה כזה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני לא ממש יכול להגיד לך עכשיו,משום שאני לא יכול לראות את התוכנה. :nixweiss: אבל אולי אתה תבין ככה:יש לי שני כוננים,D וC,ופעם האחרונה שבדקתי שניהם במצב ''משותק, disabled או מילה כזאת או אחרת,ורק כאשר אני מפעיל אותם אני יכול לשחזר את המערכת,כלומר זה לא מופעל אצלי באופן אוטומטי.

ובטח שעשיתי reboot מאז שהיה את הבעיה. אגב, הבחנתי במשהו מוזר לאחרונה מאז שזה קרה:שאני מפעיל את המחשב אייקונים בsystem tray לא מופיעים, אף לא אחד!לא הvolume,לא הkaspersky (אנטיוירוס) ועוד דברים...אגב, שעשיתי reinstall לbabylon הוא דווקא הופיע 0שהפעלתי את המחשב מחדש0_0.

א.למה לעזאזל כלום לא מופיע בשורת המשימות?!ב.למישהו יש פתרון בקשר לlnk או שזה חסר תקנה?:x.

תודה.

זה בעיה שהתוכנה Upgrade Advisor , אם תוכל להסיר אותה אז ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...