חיבורי חשמל בדיסק קשיח SATA - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבורי חשמל בדיסק קשיח SATA

zoman

Recommended Posts

בדיסקים הקשיחים של SATA יש שני אפשרויות לחיבור חשמל ,החיבור הרגיל (לבן עם ארבעה פינים בתוכו) וכן חיבור SATA שנמצא ליד כבל חיבור הנתונים של הדיסק הקשיח ,השאלה על איזו אפשרות עדיף ללכת ומה ההבדלים בין שני האפשריות :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על החיבור הגדול...

אני לא יודע מה עושה הקטן..

הכונן דיסקטים מחובר בעזרת הקטן שהוא צורך קצת חשמל קיצר אני לא יודע אבל תחבר כמו כולם עם החיבור של ה4 פינים הגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע לעשות קצת סדר ,יש את החיבור הקטן זהו חיבור הנתונים שמתחבר ללוח ,לא על זה אני מדבר ,ויש עוד שני חיבורים לחשמל ,הרגיל ,והמיוחד לדיסקים קשיחים של SATA שלא נמצא ב - דיסקים קשיחים שהם לא SATA ,על שני אלה אני מדבר !

מה ההבדל בינהם ומה עדיף לחבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שזה חשמל :bash: ,השאלה מה עדיף ומה ההבדלים ,עובדה שיש שניים ,אם זה היה רק חשמל אז מדוע יש שני אפשרויות בטוח שיש הבדלים בינהם וזוהי השאלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעשו ככה את הכוננים מכוון שכשהוציאו את התקן (SATA), היו הרבה ספקים שעדיין לא תמכו בחיבור החשמל של ה SATA.

עקרונית, מה שמחובר לתקע החשמל הזה הוא בדיוק אותם 4 חוטים. אני לא חושב שיש סיבה לא להשתמש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אין הבדל ביניהם זה עדיין חיבור לחשמל סה"כ , hot swap מאפשר לנתק פיזית ממחשב בזמן שהוא דולק (בדומה להתקן usb) ,

בכל אופן זה לא ממש משנה לאן תחבר זה לא ישפיע על ביצועים , רק אל תחבר את שניהם בו זמנית זה יכול להרוס את הדיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי את זה אני יודע על בשרי חיברתי לפני כחודש חיבור חיצוני של דיסק קשיח לשני החיבורים וכך חיסלתי ספק ,וזאת למרות שידעתי שאני עושה משהו דפוק ,אך הייתי חייב לנסות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...