סקר - איזה חברת משחקים אתם הכי אוהבים/מעדיפים ? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר - איזה חברת משחקים אתם הכי אוהבים/מעדיפים ?

roes

איזה חברת משחקים אתם הכי אוהבים/מעדיפים ?  

925 הצבעות

1. 1. איזה חברת משחקים אתם הכי אוהבים/מעדיפים ?

Recommended Posts

ubisoft - היא חברה מעולה,שבשנים האחרונות הצליחה להתעלות על עצמה ועל חברות רבות אחרות...הסיבה היחידה שלא בחרתי בה היא הבחירה המאוד מרגיזה שלה להגן על מרבית מהמשחקים בחדשים שלה בSTARFORCE

activision-החברה הזו בקושי זכורה לי פרט לכך שהיא היתה המפיצה של CALL OF DUTY1&2...שני המשחקים הם ממש ממש מעולים,אבל ממילא היא אפילו לא פיתחה אותם,אז למה לאהוב אותם?

ATARI -לא מת עליה,פרט לכך שהיא הפיצה את UT2004 והיא כבר לא המפיצה של סדרת המשחקים האלה

Valve -את וואלב אהבתי מאוד,אין מה לדבר-המשחקים שלהם הם להיטים ויצירות אומנות אחת אחת...[CS אולי לא יצירת אומנות,אבל הפופולאריות מדברת בעד עצמה],לא בחרתי בחברה הזו בגלל ההתמסחרות המהירה והרעה של החברה לאחרונה...הם התחילו למסחר ולשווק עשרות על גבי עשרות של משחקים דרך הSTEAM..זה נהיה ממש מגעיל,וגם ההחלטה המפגרת שלהם להתחיל למכור את שאר החלקים של HALF LIFE 2 בפרקים היא כלכך מטומטמת שבא לי להקיא מהם [במקום שנקבל חבילת הרחבה או משחק המשך,אנחנו צריכים לסבול כל פעם מהפצות איטיות להחריד של פרקים פרקים,כשכל פרק הוא ממש קצר...]

id -דום3 וקוויק4,שני משחקים חרא אחד אחרי השני,כיף.

Blizzard אם הם היו מוציאים DIABLO3 ולא מוציאים את WOW שנהפך לטירוף,הייתי אוהב אותם יותר

Rockstar Games -הבחירה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו בליזארד

רק שבזמן האחרון ב wow המפתחים שלו שעובדים על הפאצ'ים לא עושים מה שכולם רוצים וזה גורר תגובות כמו you suck i hate you

אבל באמת אותו אחד שאומר את זה עדיין אוהב אותם כי איך אפשר לא לאהוב את בליזארד שכל המשחקים שלהם הם גאוניים והעלילות שלהם מגוונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין איך שחכתם את החברה NO1 בעולם!!!

ןלגבי החבוב שאמר שהוא שונה את ביגלל הSF...

תתחיל לאהוב כי נתבע על 5 מיליון דולר בגלל השימוש בSF שדפק לאנשים חומרה (אלה שקנו את המשחקים),

אז אמרו ביי ביי לSF ומעכשיו לא יצאו משחקים עם SF...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב צריך לכתוב את העלילה זה כמו לכתוב ספר

למשל warcraft

chris metzen והצוות ישבו הרבה זמן וכתבו סיפור שיצר עולם ענקי שיש היום אנשים שכבר הגיעו לזה שהם מאמינים שazeroth ו draenor קיימים והם פנאטים עם כל הבובות וספרים והפוסטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המשתתפים בסקר: לא אמרתי יוצרי משחקים אמרתי חברות משחקים !!!

יש לי שאלה אני שמעתי (לא מהדיון הזה) מהרבה אנשים שהם לא סובלים את EA ...

למה? יש סיבה כלשהי (באדים או משהו אחר) או שהם פשוט לא אוהבים את המשחקים שלהם (יש הרבה יפים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...