בחירת מערכת 5.1 בתקציב נמוך/בינוני - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מערכת 5.1 בתקציב נמוך/בינוני

Ido.G

Recommended Posts

שלום,

כרגע לי יש Inspire 2400 2.1 עם כרטיס קול מובנה, ALC500 של רילטק.

אני רוצה לשדרג ל 5.1, בשביל ומשחקים. עם זאת- חשובה לי מאוד האיכות במוזיקה (כן, אני יודע שאלו קופסאות אשל , אבל אין לי 3K ומעלה להוציא על מערכת ואני כן רוצה סראונד :nixweiss: ). עוצמת השמע- לא משנה לי. אני לא שומע חזק.

בכל מקרה, התלבטתי בין:

Inspire T6060

ל

Inspire T5900

הקריטריון שהכי חשוב לי הוא האיכות במוזיקה.

לפי האתר של קריאייטיב ה 6060 הם "Outstanding" במוזיקה ואילו ה T5900 רק "Excellent"........... אבל הכל שם זה שיווק, אז אני מניח שזה שטויות, לא?

בכל מקרה:

א. מי עדיף מבין שניהם?

ב. איך הם בהשוואה למערכות יותר יקרות כגון GigaWorks ProGamer G500 ו 5300?? האם ההבדל במגוון הצלילים ובעומקם במוזיקה יהיה בר הבחנה?

ג. האם בשביל למלא את ה"פוטנציאל" (מי ישמע איזה אבל שיהיה) של המערכות המדוברות אני אצטרך לקנות כרטיס קול טוב יותר, או שההבדל יהיה זניח, אם בכלל?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לענות לך איזה מערכת יותר טובה ממה שציינת...אבל ממליץ לך לקנות רק קריאטיב...

תשמע לי היה INSPIRE 2.1 כמוך עם כרטיס 5.1 סאונדבלסטר רגיל...

החלפתי למערכת INSPIRE 4.1 ואז גם החלפתי כרטיס קול ל AUDIGY2

וההבדל מדהים...

יש לו תמיכה ב EAX במשחקים שזה עושה את ה-אפקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי תגובות של אנשים על הרמקולים על T6060 קראתי שיש הרבה תלונות...הוא מתאים למשחקים אך ומוזיקה פחות..ככה לפחות אנשים כתבו..

לעומת זאת על ה T5900 באמת שלא שמעתי אפילו תלונה אחת..אני גם כן תיכננתי מאוד עליה

לאחר שחיפשתי מלא מערכות 5.1 בסגנון המחיר הזה והסקתי שהיא הכי מושלמת..... עד שהחלטתי ללכת אולי על המגה וורקס שהוא חזק יותר...

500 W RMS לעומת 75 RMS כללי....

אם יש לך כרטיס מובנה אני במקומך הייתי קונה כרטיס של קריאטיב..נראה לי AUDIGY 2 VALUE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. האם יש פתרון טוב יותר למוזיקה מה 5900/7900?

2. האם המערכות היקרות יותר כגון Megaworks/gigaworks נותנות מענה טוב יותר למוזיקה?

3. מהי יכולת ה 6060 להערכתכם במוזיקה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tx900 הם טובים מאוד למשחקים ולסרטים כי הם טובים בעשיית אפקטים( במיוחד עם eax )

אבל הם בינוניים במוזיקה אם למשל אתה מחפש את הצליל הכי חד או הבאס הכי עמוק

gigaworks ו megaworks יותר טובים כמובן

gigaworks 750s זה משהו תותח ברמה של z-5500 אבל זה 7.1 ואם אני לא טועה הם באים עם שלט רחוק ומקודד לדולבי נראה לי

תסתכל באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...