תמונה ברשיון הנהיגה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה ברשיון הנהיגה

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

נדהמתי לגלות כי התמונה אותה צילמו אותי כשהוצאתי את הטופס הירוק תהיה ברשיון הנהיגה!

למה לעזאזל לא אמרו לי על זה כשהצטלמתי? אני אמור לנחש או משהו כזה?

הצטלמתי בבוקר והתמונה יצאה ממש, אבל ממש לא טוב! כשהראו לי את התמונה על המחשב לפני שהדפיסו ושאלו אם זה בסדר, אמרתי כן במחשבה על כך שזו סתם תמונה שאף אחד לא יראה...

אני מעדיף לא להוציא רשיון מאשר להוציא ולהשאר עם התמונה הזו!!!!

האם ישנה דרך כלשהי להצטלם מחדש? אני נואש!

נ.ב.

חשבתי על אם אין אפשרות להצטלם מחדש - האם אפשר פשוט להדביק תמונת פספורט על רשיון הנהיגה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, בטח שאפשר להדביק תמונת פספורט על רישיון הנהיגה, אבל רק תשתדל אח"כ לא להפיל את הסבון. 8)

הצטלמת - DEAL WITH IT - אני יכול לתת לך טלפון של פסיכולוג טוב שיעזור לך בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסתלבט עלי! זה מאוד חשוב לי... עכשיו נגיד ידידות וחברים יגידו "תראה, תראה את הרשיון" ואז המכה תפול עליהם!

אני ממש לא דומה לעצמי שם!

עריכה :

מתי הוא ישדרג את התוכנה שלהם ואיך אפשר להשיג אישור מיוחד?

האם תשלום שוחד לאדם שמצלם בחנות שמוציאה טופס ירוק תאפשר זאת?

עריכה :

אם אני אדביק תמונה על הרשיון ושוטר ירצה לראות - אני אקבל קנס או משהו או שפשוט אני אצטרך להוריד את התמונה [ואם במידה זה בלתי אפשרי, אני אקבל קנס או שתעודת זהות תספיק?]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משרד התחבורה הודיע לפני כמה חודשים טובים שכל הנהגים יצטלמו מחדש וזאת על ידי טכניקה מיוחדת שתאפשר זיהוי ביומטרי של הפנים לאורך זמן רב לאחר הצילום. אני לא יודע אם זה התחיל אבל כדאי לברר כי יכול להיות סיכוי שתוכל להצטלם מחדש...

http://auto.co.il/content/articles/articlesview.asp?articleId=1850&subjectId=81

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה :

מתי הוא ישדרג את התוכנה שלהם ואיך אפשר להשיג אישור מיוחד?

האם תשלום שוחד לאדם שמצלם בחנות שמוציאה טופס ירוק תאפשר זאת?

עריכה :

אם אני אדביק תמונה על הרשיון ושוטר ירצה לראות - אני אקבל קנס או משהו או שפשוט אני אצטרך להוריד את התמונה [ואם במידה זה בלתי אפשרי, אני אקבל קנס או שתעודת זהות תספיק?]

התוכנה שבה משתמש משרד הרישוי שודרגה לפני כשנתיים לאחר כ-15 שנה ולא צפוייה להשתדרג בעשור הקרוב.

אם אתה תדביק תמונה ושוטר יראה את זה הוא יניח שיש לך סיבה טובה לזייף את התמונה ברישיון (ולא, זה לא יעזור אם תגיד לו שהצטלמת ביום רע), אז הוא יעכב אותך לחקירה (תחת אזהרה) בתחנה ע"מ לברר את זהותך ולמה בדיוק זייפת את התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה אבל פשוט להראות לו תעודת זהות?

כי אם אתה מציג לו רישיון נהיגה מזוייף הוא יכול להניח שתעודת הזהות שאתה מציג לו מזוייפת גם היא.

וחוצמזה הוא יעצור אותך ע"מ להגיש נגדך כתב אישום פלילי על זיוף הרישיון (תרצה או לא מה שאתה מתכנן נופל בקטגוריה הזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחל לך בהצלחה... :kopfpatsch:

והנה עצה לחיים בחינם:

העולם לא מורכב רק מילדים מטומטמים בני 16, יש חוק במדינה הזאת, וילדים מטומטמים ובכיינים בני 16 לא ממש עושים רושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח

ואם אתה היית יוצא מכוער בתמונה הזו והיית צריך להשאר איתה כמה שנים טובות? אפילו עד החתונה שלך?

תאמין לי, אני לא מטומטם! פשוט המראה וכל זה חשובים לי...

טוב נו, אולי באמת הגזמתי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...