איך פועל אצלכם ghost recon החדש? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך פועל אצלכם ghost recon החדש?

shloosh

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא דפוק, רוב האנשים שמשחקים בו פשוט טיפשים מידי כדי להבין איך צריך לעשות את זה נכון, הם מחפשים פראגר טיפשי ומגלים שזה לא זה אז מתבאסים.

כל מילה שווה ציטוט.

אחד המשחקי טקטיקה היותר איכותיים, זה כל הכיף שאי אפשר לצפות את תנועת האוייב ומיקומו.

לגבי הAI הוא גאוני, התנועה של החיילים והניצול שלהם בתור מהלך טקטי פשוט מדהים.

הם מתים כנראה כי הפקודה שניתנה להם הייתה טפשית, חוץ מזה לפחות בשלב הראשון לכל חייל יש סוג נשקים אחר כך שמן הסתם אני לא אשלח את הצלף להסתערות אבל אני כן אשתמש בו לחיפוי. המשחק גאוני ופשוט מצריך המון חשיבה וריכוז.

לגבי הגרפיקה, 6600GT כל ההגדרות על המינ' של המינ' 1024*768 AS*4 ורץ סבבה חוץ מהרגעים שנטענים קטעי . כל שינוי בהגדרות גורם לקרטוע אבל אין לי תלונות כי המפה פשוט ענקית והכל מרונדר.

אפשר לקבל עוד פרטים ממי שהסיר את הAGEIA ? האם הדבר נותן שיפור ? אני יודע שהסרת הדרייבר מבטלת יכולות במנוע הפיזיקלי אבל במילא ה post effect כבוי אצלי בהגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה א-ב לגבי משחקי טקטיקה צא מנקודת הנחה שמי שמשחק במשחק יודע את זה,

הבעיה של ה היא בעיה אמיתית ולא סיגנון משחק

החיילים משתטחים גם מתי שלא צריך, מסתערים בהליכה איטית, המון פעמים לא מגיעים בדיוק לנקודה שניתנה-ככה קשה להוציא לפעול טקטיקות

נכון הרוב מתאיישים בגלל שעל כל טעות משלמים במשחק הזה, אין הנחות מיקום לא טוב יריה אחת ואתה מת-עם זה אישית אין לי בעיה(אפילו שזה מעצבן לפעמים)

אבל זה לא משנה את העבודה שהמשחק כבד באופן יוצא דופן-זמן העליה, וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקיות ממש לא משהו......

במיוחד במסך הלילה.... איך קיבינימט האוייב מסתובב עם פנס ואתה עם ראיית לילה והם רואים אותך מקילומטרים אני לא מבין?....?!?..

אני הולך בחושך כשיש חיילים במרחק אני נשכב באיזו פינה ובום הם מתחילים לירות...!!!...

ובקשר לחיילים שאיתך זה ממש נכון הם פשוט טמבלים! גם כשאתה נותן נקודות מדוייקות לאן ללכת הם כאילו עושים דווקא והולכים במקום אחר.. לא מבין את זה ..

אני פשוט שם אותם ב"המתנה" באיזה חור, משחק לבד ואחרי שהתקדמתי המון אני קורה להם...

המון פעמים נהרגתי בגללם הם פשוט הולכים באמצע ולאט ויורים. כאילו הם אומרים "חברה אנחנו כאן".. :kopfpatsch:

הבינה במשחק הזה פשוט :-X אני משחק רק בגלל הגרפיקה ולא מעבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ת'רד כזה גורם לי להצטער יותר שלא קניתי 360.

אתה קונה מחשב חדש- וצריך להתחיל להוריד הגדרות ל MED. :'( :'( :'(

זה פשוט עצוב.

:nixweiss:

במחיר ששילמנו על מחשב חדשף ההינו יכולים לקנות 360 עם מסך HDTV או למי שלא צריך מסך 360 ו PS3

ועוד היה נשאר הרבה עודף... אני אישית הוצאתי מעל 8000 על מחשב לא בשמיים וללא מסך, וא אני לא יכול להשים AA

ב oblivion ומשחק את recon על medium (מדיום חלק אם מפרט כמו של פותח התרד)

הקטע שאין הרבה ברירה אלא להבין, מחשב זה לא למשחקים כן, אלא שיחלקו עליי צריכים להוציא כמה אלפים כל שנתיים

הייתי עוד מוכן ל"השלים" עם זה, אם לפחות הייתי משחק שנתיים על מקסימום גרפיקה ואחרי זה אוליי הייתי צריך להוריד קצת צללים

מחשב לא בנוי למשחקיםף נכון שיש את הקטע ה"נוח" של העכבר אבל ניטנדו פתרו את זה עם הסטיק החדש, שמעולה!!!! חבל"ז לשוטרים

סוף סוף אתה באמת יורה ולא סתם מזיז מהר את העכבר כמו במשחקים ישנים שצריך להוזיז בלונים,

לגבי משחקי אסטרטגיה, אפשר לחבר כבר עכבר ל ps3 ול 360, ואם לאנשים היה כבר נמאס מלהוציא אלפי שקלים על מחשב

ולא לקבל תמורה ראויה, אני בטוח שיוצרי המשחקים היו מצליחים להסב את משחקי האסטרטגיה לקונסולות (אם איזה עכבר ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר ששילמנו על מחשב חדשף ההינו יכולים לקנות 360 עם מסך HDTV או למי שלא צריך מסך 360 ו PS3

ועוד היה נשאר הרבה עודף... אני אישית הוצאתי מעל 8000 על מחשב לא בשמיים וללא מסך, וא אני לא יכול להשים AA

הקטע שאין הרבה ברירה אלא להבין, מחשב זה לא למשחקים כן, אלא שיחלקו עליי צריכים להוציא כמה אלפים כל שנתיים

הייתי עוד מוכן ל"השלים" עם זה, אם לפחות הייתי משחק שנתיים על מקסימום גרפיקה ואחרי זה אוליי הייתי צריך להוריד קצת צללים

מחשב לא בנוי למשחקיםף נכון שיש את הקטע ה"נוח" של העכבר אבל ניטנדו פתרו את זה עם הסטיק החדש, שמעולה!!!! חבל"ז לשוטרים

סוף סוף אתה באמת יורה ולא סתם מזיז מהר את העכבר כמו במשחקים ישנים שצריך להוזיז בלונים,

לגבי משחקי אסטרטגיה, אפשר לחבר כבר עכבר ל ps3 ול 360, ואם לאנשים היה כבר נמאס מלהוציא אלפי שקלים על מחשב

ולא לקבל תמורה ראויה, אני בטוח שיוצרי המשחקים היו מצליחים להסב את משחקי האסטרטגיה לקונסולות (אם איזה עכבר ...)

כן, כן.....

אם הייתי יודע את זה לפני חודשיים..........

לעזעזל, תן לי חודש שמשחקים חדשים יעבדו לי על מקסימום! נכון שלא קניתי כרטיס High End. אבל זה כרטיס דיי מכובד......... ואני מרגיש שמשחקים חדשים לא עובדים טוב.

אבל אין מה לעשות. אני לפחות אשלים עם הנוחות של המחשב.... וכן יש יתרון בנוחות. וכמובן שהרבה יותר נוח לשחק Football Manager.. ;D

הוצאתי 4500 שקל על המחשב.... (כמובן שאני עושה איתו דברים שאפשר רק איתו ולא עם קונסולות) חבל שלא קניתי מחשב פחות טוב עם איזה X1300 + 360. אבל אין מה לעשות. עכשיו אני לא אוציא עוד 5K על קונסולה.

לפחות המשחקים זולים יותר (למרות שהתכנון שלי היה ליבא גרסה אסיאתית שמשחקיה עולים 40 דולר.......)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שאומר לקנות קונסולה ועוד היה נשאר עם כסף בצד תחשבו פעמיים

קודם כל מחשב זה לא רק למשחקים , כמות הפעולות שעושים עם מחשב היא עצומה ביחס לפעולות שעושים עם קונסולה

עם קונסולה משחקים \ רואים סרטים \ שומעים מוזיקה ותו לא ותו לא.

עם מחשב עושים בעצם הכל החל מאי סי קיו , מסנג'ר - תקשורת.

עבודה - קידודים עריכות ועוד הרבה הרבה פעולות

אז נכון מי שגיימר וצריך רק משחקים ויש לו זין להתרגל לשלט של קונסולה אז שייקנה אבל אל לא לשכוח שכל מה שהוא

יעשה זה לשחק...

שיש לך מחשב אתה עושה הכל + לשחק , זה לא אשמתנו שהיוצרים עשו עבודה מעאפנה עם המשחק וציפו שכל העולם יישר קוו עם הדרישות

האסטרונומיות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרףףףףףףףףףףףף ובענקקקקקקקקקקקקקקקקקק

הגראפיקה של -360 מדהימה וכל משחק שייצא אי פעם לקונסולה הזאת יעבוד בגראפיקה מעולה ובמהירות

בלי שום צורך לכוון הגדרות ודרייברים ושטויות...

המחשב שלי ב-8000 שקל ,מתחיל להיות ישן אחרי כמה חודשים והקונסולות החדשות יחזיקו מעמד הרבה הרבה הרבה יותר זמן.

חוץ מזה שיש המון משחקים שפשוט יותר כיף לשחק עם גיימפאד מאשר עם מקלדת...

ולכל מי שאומר פה אבל obilivon הזה נראה יותר טוב במחשב מאשר ב- 360 בלה בלה בלה

תחשבו איזה מחשב צריך בשביל להפעיל את המשחק בצורה נורמלית בגראפיקה שיותר טובה מה-360?

צריך רזולוציה מטורפת והכל על high עם פילטרים ובלאגנים,וזה אומר לפחות איזה 7900 חמוד שרק הוא לבד

עולה למעלה מ-2000 שקל....(xbox 360 עולה 3500) שלא נדבר שצריך מעבד חזק והרבה מאוד . ו

גם אחרי מערכת חזקה שכזאת המשחק לא עובד חלק!

לא ראיתי בחיים שלי משחק שעובד על גראפיקה גבוהה ורץ חלק בלי שום תקיעות-פשוט אין דבר כזה היום!!

ונניח שהמחשב שלי כרגע חזק מאוד ומריץ משחק מסוים טיפה יותר יפה מה-360 ובאותה מהירות,מה יהיה עוד שנה?

משחק אחר יעבוד בגראפיקה מעולה ב-360 חלק ומהר, ואילו במחשב שלי לאט ובגראפיקה מסריחה!! ברור שאפשר יהיה לשים אותו

על גראפיקה הכי גבוה ואז הוא יראה יותר טוב מאשר על ה-360 ,אבל המשחק פשוט לא זוז במחשב שלי!!!!

זה קורה בגלל שהחברות מתאימות את המשחק לקונסולה כדי שיעבוד נורמלי.. לכולם אותה קונסולה ולכן אותם דרישות לכל המשחקים

והמחשק מותאם שיעבוד אצל כולם. הקונסולה נשארת אותו דבר במשך כל השנים לכן כל הזמן המשחקים ממשיכים להתאים לה.

למחשבים יוצאת כל הזמן חומרה חדשה והמשחקים החדשים מותאמים לחומרה החדשה ולכן יש כאן בעיה..

בקיצור ביחס של מחיר/ביצועים/השקעה לטווח ארוך הקונסולות מרסקות את המחשב לרסיסים-וכאן אני מדבר על בעוד שנה.

כיום הקונוסולות פשוט הרבה יותר טובות מהמחשב בנושא הגיימינג,בכל המובנים.נקודה.

אם מחשב ב-8000 שקל עובד פחות טוב מה-360 אז לא ברור מה שווה לקנות??

בסיכום הכללי ברור שמחשב עם fx60 ושני 7900gtx יקרע את ה- 360 לגזרים...

אבל למי יש מחשב ב-20 אלף שקל? וגם אני לא בטוח שיהיה כזה הבדל לעומת ה -ps3 וה-360.

*ברור שצריך מחשב בשביל וכל מיני שטויות,אני לא אומר שמחליפים את הקונסולה לגמרי במחשב.

פשוט בקטע של משחקים צריך לרדת מהמחשב כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. כנראה שפי שאמרתי, הייתי צריך לקנות מחשב פשוט + קונסולה.

האמת שדיי ויתרתי על זה כי לא הייתי בטוח שאני באמת אשחק הרבה (בשנה האחרונה בקושי נגעתי במשחקים כי הייתי עמוס)....... בסוף אני דווקא משחק.

ד"א, אובליביון לא עובד הכי חלק בעולם על ה 360. נגיד אצלי זמני הטעינה וה FPS במעברי איזורים ("LOADING") טובים יותר. אבל הוא אחד המשחקים הראשונים שיצאו לו, והמשחקים הראשונים תמיד לא מותאמים כל כך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...