כמה קיבלתם בפסיכומטרי? - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה קיבלתם בפסיכומטרי?

D-M-X

Recommended Posts

ואם אני רוצה סנדוויץ' טוב?

:jump1:

אני מציע לך לאפות אותו בתנור MCT כמו שהצעת מקודם... ככה תקבל הרעלת כספית ולא תשאל שאלות מעצבנות... :P

(לא יעזור לך שאתה משנה הודעות... אני יודע הכול.... :hat:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה העיקרית עם הפסיכומטרי, זה שאין הגבלה למספר הפעמים שניתן להבחן.

בעלי תקציב יכולים לעבור קרוס כל שנה בקיץ, לעשות את הפסיכומטרי החל מגיל 14-15, וברגע האמת בין י"א ל-י"ב, לעשות את המקסימום.

אני אישית מכיר שני בחורים שעשו את זה, אחד מהם יושב על 800, השני על 799.

הפסיכומטרי לא מייצג, הוא רק משייך אנשים לקבוצות.

למישהו יש כוח לעשות דבר כזה בכלל? ועוד להתחיל בגיל שבו אין לך מושג מה אתה בכלל רוצה ללמוד ואיזה ציון פסיכו' אתה צריך לזה. מה גם שההשקעה הרבה והזמן תבוא כמובן על חשבון דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו לפחות מקבלים משהו, רק בעלי 800? (שזה בודדים בארץ) מקבלים מענקים?

בעלי סכם גבוה, שיכול להיות מורכב מציון פסיכומטרי שמיימי ובגרויות טובות, או מבגרויות שמימייות ופסיכומטרי טוב. כמובן שההגדרה ונוסחאות החישוב משתנות ממוסד למוסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כזה תקציב גבוה, למה בכלל לעשות פסיכומטרי? פשוט משחדים איזה מישהו רם-דרג במוסד בו אתה מעוניין ללמוד.

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעלי סכם גבוה, שיכול להיות מורכב מציון פסיכומטרי שמיימי ובגרויות טובות, או מבגרויות שמימייות ופסיכומטרי טוב. כמובן שההגדרה ונוסחאות החישוב משתנות ממוסד למוסד.

ומה זה פסיכו שמיימי? כי בגרויות שמיימיות בטוח לא יהיו לי חחח היסטוריה אני יושב על נכשלים חוץ מחוזר אחד על 70 :lol:.

מעל איזה X זה פסיכו שמיימי? 700?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה פסיכו שמיימי? כי בגרויות שמיימיות בטוח לא יהיו לי חחח היסטוריה אני יושב על נכשלים חוץ מחוזר אחד על 70 :lol:.

מעל איזה X זה פסיכו שמיימי? 700?

זה יחסי. אבל תהיה בטוח שיש עוד אנשים כמו Top GAy (הייתי חייב, זה הסרט - הסרט! :-X) ועוד כמות לא מבוטלת עם סכם קצת יותר "אנושי" שגם נחשבים למצטייני סכם. פסיכו שמיימי מבחינת ההגדרה האישית שלי הוא לפחות 775 ומעלה (לכן שמיימי) כאשר בגרויות טובות זה לשבת בין 90-95 במקצועות השונים.

במקרה שלך גם פסיכומטרי 800 לא יוכל (ברוב המקרים) לפצות על ציוני בגרות נמוכים ולכן תידרש להשלמת בגרויות בעתיד, או לחילופין מכינה שתחליף את הבגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית עם הפסיכומטרי, זה שאין הגבלה למספר הפעמים שניתן להבחן.

בעלי תקציב יכולים לעבור קרוס כל שנה בקיץ, לעשות את הפסיכומטרי החל מגיל 14-15, וברגע האמת בין י"א ל-י"ב, לעשות את המקסימום.

אני אישית מכיר שני בחורים שעשו את זה, אחד מהם יושב על 800, השני על 799.

הפסיכומטרי לא מייצג, הוא רק משייך אנשים לקבוצות.

אין ציון כזה 799.

עם 150 בעברית, 150 במתמטיקה ו149 באנגלית אתה מקבל 798

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין הציונים בפרקים השונים לציון הסופי... גם ככה הכל יחסי לשאר האנשים שעשו את המבחן במועד שלך (וכמה מועדים אחורה), ומנורמל כדי לשמור על ממוצע מסוים. זתומרת, אני לא חושב שצריכה להיות בעיה לקבל 799, לפחות מבחינה תיאורטית.

למי ששאל על מענקים: מהטכניון קיבלתי מענק על הצטיינות סכם (וגם עוד כמה אנשים עם סכמים של 90 ומעלה קיבלו), ומקידום קיבלתי "מילגה" בגובה של עלות הקורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...