כמה קיבלתם בפסיכומטרי? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה קיבלתם בפסיכומטרי?

D-M-X

Recommended Posts

800 @ אוק' 04

סכם בטכניון - 100.2

top that.

ד"א, רק לסדר לכם את הראש, החשיבות האחת והיחידה של הפסיכומטרי זה כדי להתקבל לאיפה שרוצים להתקבל. מרגע שהתקבלתם ונרשמתם, הפסיכומטרי לא שווה את הנייר שהוא רשום עליו - אין לו שום משמעות לגבי הצלחה בלימודים אקדמיים (כמו שאני לומד על בשרי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הבנאדם גאון אין צורך לחרוש, לא כך? הרי אם הוא חורש, אז הוא לא גאון :smile1:

אזהו שיש כאלה שגם בא להם בקלות וגם לומדים הרבה -שקדנים בשפה עממית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, מה אתה לומד?

אני קיבלתי 707 (לא למדתי בגרוש אז אני דיי מרוצה) והבגרויות שלי יחסית בסדר. לדעתי להנדסת אווירונאוטיקה וחלל אני אוכל להתקבל בלי בעיות מיוחדות, אני עוד לא בטוח אם אני רוצה את זה או הנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי 485 ואני גאה בזה....... ציירתי להם פרחים ומכונייות על טופס הבחינה לאחר שסיימתי כל פרק ב 3 דקות

מה אכפת לי הודיעו לי שהתקבלתי לאוניברסיטה יום לפני הבחינה הפסיכומטרית הראשונה שעשיתי .......

גם ככה לא למדתי ואני רואה שמזל שלא למדתיי ----- זה רק מראה שפסיכומטרי בזבוז של זמן ומראה רק מי יותר חרשן.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי 485 ואני גאה בזה....... ציירתי להם פרחים ומכונייות על טופס הבחינה לאחר שסיימתי כל פרק ב 3 דקות

מה אכפת לי הודיעו לי שהתקבלתי לאוניברסיטה יום לפני הבחינה הפסיכומטרית הראשונה שעשיתי .......

גם ככה לא למדתי ואני רואה שמזל שלא למדתיי ----- זה רק מראה שפסיכומטרי בזבוז של זמן ומראה רק מי יותר חרשן.....

כישרון חד פעמי אין מה להגיד :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

800 @ אוק' 04

סכם בטכניון - 100.2

top that.

ד"א, רק לסדר לכם את הראש, החשיבות האחת והיחידה של הפסיכומטרי זה כדי להתקבל לאיפה שרוצים להתקבל. מרגע שהתקבלתם ונרשמתם, הפסיכומטרי לא שווה את הנייר שהוא רשום עליו - אין לו שום משמעות לגבי הצלחה בלימודים אקדמיים (כמו שאני לומד על בשרי...).

והבגרות כן שווה משהו?

היא אפילו מודפסת על נייר שמתאים להיות נייר טואלט בעת צורך... (יענו אם יש לך בחירה בין הבגרות לנייר אחר, אתה תעדיף את הבגרות :smile1:)

IG, מה אתה לומד?

אני קיבלתי 707 (לא למדתי בגרוש אז אני דיי מרוצה) והבגרויות שלי יחסית בסדר. לדעתי להנדסת אווירונאוטיקה וחלל אני אוכל להתקבל בלי בעיות מיוחדות, אני עוד לא בטוח אם אני רוצה את זה או הנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

Anatoli.

הנדסת חומרים (לא, זה לא כימיה, זה יותר בכיוון של פיסיקה... ובכלל, זה תחום נפרד...)

איך יכול להיות שעשית פסיכומטרי בגיל 15 :s05:

מה הבעייה עם זה :s05:

אמור להיות הגבלת גיל בפסיכומטרי שאנחנו לא יודעים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנדסת חומרים (לא, זה לא כימיה, זה יותר בכיוון של פיסיקה... ובכלל, זה תחום נפרד...)

הנדסת חומרים זה שפכים וביוב וכל זה? לאינסטלטורים בפוטנציה וכאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...