כמה קיבלתם בפסיכומטרי? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה קיבלתם בפסיכומטרי?

D-M-X

Recommended Posts

מה ממוצע הבגרויות שלך?

116

תראה, אולי עכשיו בי"ב אתה חזק בסטטיסטיקות התאוריות של הדרישות ובתנאי הקבלה. אבל בזמן שאני מתחפשן לי בצבא יש לי חברים בעתודה שהגיעו להנדסת חשמל גם עם 620, ועם עוד ציונים דומים גם לפיזיקה ואווירונאוטיקה. אם אתה מתכנן ללכת לרפואה בעתודה (אני בכלל לא מתעניין בזה, סתם בדקתי לפי הנתונים) תדע שהם ממש מחפשים רופאים (כמה שטוחנים את "קצין ודקטור" בגלגל"צ מעיד) והכרתי אנשים שגם התקבלו ללימודים וגם בעתודה (מה שתמיד מספרים שצריך להיות מהטופ של הטופ) עם ציונים עוד יותר נמוכים משלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

116

תראה, אולי עכשיו בי"ב אתה חזק בסטטיסטיקות התאוריות של הדרישות ובתנאי הקבלה. אבל בזמן שאני מתחפשן לי בצבא יש לי חברים בעתודה שהגיעו להנדסת חשמל גם עם 620, ועם עוד ציונים דומים גם לפיזיקה ואווירונאוטיקה. אם אתה מתכנן ללכת לרפואה בעתודה (אני בכלל לא מתעניין בזה, סתם בדקתי לפי הנתונים) תדע שהם ממש מחפשים רופאים (כמה שטוחנים את "קצין ודקטור" בגלגל"צ מעיד) והכרתי אנשים שגם התקבלו ללימודים וגם בעתודה (מה שתמיד מספרים שצריך להיות מהטופ של הטופ) עם ציונים עוד יותר נמוכים משלי

אבל יש לך ממוצע גבוה יותר. אני לא יודע אם אני אעבור את ה -112....אולי היו להם גם כן בגרויות גבוהות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד שממוצע בגרויות 116 זה רע?

לא, אבל אלא אם הפסיכומטרי שלך ממש מפוצץ בשביל תצטרך בגרויות ממש גבוהות

איך 116? צריך לקבל בכל המקצועות קרוב ל100?? :s05:

אאא.... משהו כזה ;) 97, 98, כמה מאיות ועוד דברים דומים

אבל יש לך ממוצע גבוה יותר. אני לא יודע אם אני אעבור את ה -112....אולי היו להם גם כן בגרויות גבוהות...

אולי, תנסה בכל מקרה, תופתע שלא תמיד הכל עובד לפי החוק היסש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה המחשבה מאחורי ללמוד לפסיכומרטי, אבל אני לא למדתי בכלל לבחינה הזו, לא מילים בעיברים, לא תרגילים בכמותי ולא אנסינים ואל שום דבר, וקיבלתי ציון יפה מאוד. אם הייתי רוצה להגיע למשהו רציני הייתי לומד, מבחינתי גם 650 מספיק ללימודי הנדסת אוירונאוטיקה וחלל שזה כנראה מה שאני רוצה (אני קיבלתי יותר מהנדרש בתור מינימום). לא צריך לעשות אליפות של מי קיבל יותר או פחות, צריך סך הכל לקבל כמה שמספיק או קצת מעבר. אם מישהו רוצה להתחרות עם עצמו אחלה, אבל לעשות תחרויות בסגנון מי קיבל יותר ממי זה לא משנה. בעתיד כשתהיו מליונרים/קבצנים/עובדי בניין לאף אחד לא יהיה איכפת כמה קיבלתם בפסיכומטרי אלא רק מה אתם עשיתם מעצמכם.

Anatoli.

קיבלת 650 בלי ללמוד כלום?

יש לנו פה גאון אמיתי (אני לא צוחק...)

אני שוב נפלתי חזק קיבלתי רק 597

וזה שאמר שהוא לא מצליח להיכנס תנסה להוריד את הספרה החארונה בתז שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת 650 בלי ללמוד כלום?

יש לנו פה גאון אמיתי (אני לא צוחק...)

אני שוב נפלתי חזק קיבלתי רק 597

וזה שאמר שהוא לא מצליח להיכנס תנסה להוריד את הספרה החארונה בתז שלך

להיכנס לאן? יש אפשרות לשות פסיכו מדומה באינטרנט? או שלא הבנתי אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אתם יודעים שהסכם הדרוש למקצוע מסויים, שהתכניון\ אוניברסיטה מציגים הוא המינימום של המינימום (בד"כ), ובד"כ לא יספיק כדי להתקבל למקצוע...

לדוגמא אני כשניסיתי להתקבל לאירונאוטיקה בטכניון, הסכם הדרוש הייה בסביבות ה84, ובאותו מחזור שניסיתי להתקבל אליו הוא קפץ ל86 , ובמזל יצא לי סכם גבולי ;D (למרות שהצבא לא אישר לי ללמוד את זה בסוף למרות שהתקבלתי... וזה גם במזל :P... עכשו אני לומד משהו שלפי דעתי הרבה יותר מעניין, והרבה יותר שימושי, גם בתחום התעופה והחלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

621 באוקטובר 2004...לא למדתי לזה יותר מדי אני לא יודע לחרוש (למרות שהייתי בקטע של עתודה)

בגרויות לעומת זאת יצא לי 114 בערך :-X כי היה לי קל ולא השקעתי וזה הספיק ;) (ולא, אין לי 10 מקצועות הרחבה כמו לחלק פה יש לי כולה 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

621 באוקטובר 2004...לא למדתי לזה יותר מדי אני לא יודע לחרוש (למרות שהייתי בקטע של עתודה)

בגרויות לעומת זאת יצא לי 114 בערך :-X כי היה לי קל ולא השקעתי וזה הספיק ;) (ולא, אין לי 10 מקצועות הרחבה כמו לחלק פה יש לי כולה 2)

איזה גבר אין לו 10 מקצועות הרחבה והוא לא יודע לחרוש. אתה יכול להסביר לי איך יכולים להיות 10 מקצועות הרחבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאתה לא מצליח להיכנס ולבדוק את הציון שקיבלת...

זה אני

וכמובן שניסיתי בלי ספרה אחרונה

עם הספרה האחרונה הוא נותן לך msgbox להוריד את הספרה האחרונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גבר אין לו 10 מקצועות הרחבה והוא לא יודע לחרוש. אתה יכול להסביר לי איך יכולים להיות 10 מקצועות הרחבה?

זו היתה הגזמה התיחסתי לאחד פה שאמר שיש לו איזה 5 הרחבות

ולא אני לא מנסה לצאת גבר או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחותי שקיבלה 780 בקושי למדה

ממוצע בגרויות של יותר מ 120 אני חושב או 120 בידיוק

היא רצתה עתודה אבל היא ראתה את חברות שלה שיותר גדולות ממנה כל הזמן לומדות ומבואסות מהעתודה אז היא הלכה לצבא :s07: :s07: :s07: ביזבוז

אחרי זה היא הולכת לילמוד ביו פיסיקה או משהו עם ביו אולי ביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...