הקוורטט החליט להעביר כספים לרשות הפלסטינית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקוורטט החליט להעביר כספים לרשות הפלסטינית

borg

Recommended Posts

הקוורטט החליט הלילה להעביר כספים לרשות הפלסטינית לתקופה של שלושה חודשים (אח"כ הם כבר ימצאו תירוץ להמשך העברת הכספים).

בצעד זה, הקוורטט (שכולל גם את ארה"ב) ממוטט לחלוטין את ה"חזית הבינלאומית" שהקימו ראש הממשלה חדל-האישים ושרת החוץ הפתטית שלנו, שהתכוונו לבודד את הרשות הפלסטינית וממשלת החמאס.

האירופאים יפי-הנפש אמרו ש"הם לא יתנו לפלסטינים למות ברעב", וזאת למרות שהפלסטינים לא נמצאים על סף רעב, והם משתמשים בכספים שלהם לרכישות נרחבות של וחומרי חבלה.

החמאס ניצח את מדינת בכך שהוא גירש את צה"ל והמתנחלים מרצועת עזה באמצעות פיגועי טרור, וכעת הוא ניצח גם את ארה"ב בעמידתו האיתנה מול הסנקציות שהוטלו עליו.

השאלה שלי היא איפה אותם תמימים שאמרו שזה מצויין שהחמאס עלה לשלטון ברשות הפלסטינית, כי זה נותן לנו לגיטימציה לתקוף אותם ולבודד אותם?

האירופאים אינם אלא צבועים ומתחסדים!

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מסכים, זה באמת עצוב... כשבאמת היתה אפשרות לתת לדמוקרטיה ברשות לעשות את שלה - לתת לאזרח הקטן שהצביע לחמאס להבין שהוא יקבל מאחורה וחזק (כפי שאנחנו בישראל נבין עם "קדימה") - הקוורטט מחרבן על זה, לפני שזה קורה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, אני שומע את מה שאתה אומר, וזה נשמע לי כמו "אוי יוי יוי, איזה מסכנים הפלסטינים... אין להם כסף לאוכל, ואפילו לתרופות אין להם כסף... ואיזה רשע בורג שרוצה שהם ימותו מרעב..." :nixweiss:

יש לפלסטינים אוכל, יש להם תרופות, ואין להם שום מחסור. בכסף שיש להם הם קונים כלי וחומרי חבלה בכמויות. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.ניראה לי שמיצינו את הקטע מקצרים (גם אתה וגם עמרי)

2.כן, ממש שוויץ שם, הכל מצויין

3.אני לא מצפה ממך להבין את זה

4.זה עמרי ולא עומרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עברו 24 שעות מאז החלטת הקוורטט להעביר כספים לרשות הפלסטינית, וציפי לבני, שרת החוץ הישראלית, מודיעה כי תשחרר את כספי המיסים הפלסטינים המוקפאים, ובכך שוברת באופן סופי את החרם הכלכלי הקצר על ממשלת החמאס. :s07:

הצבעתם קדימה - קיבלתם מאחורה! :bash:

1.ניראה לי שמיצינו את הקטע מקצרים (גם אתה וגם עמרי)

כנראה שלא מיצינו את הדמגוגיה הזולה שלך.

2.כן, ממש שוויץ שם, הכל מצויין

ממש מסכנים. איך זה שיש להם כסף לקנות כלי נשק?

3.אני לא מצפה ממך להבין את זה

נכון, אני הרי אדם קיצוני.

4.זה עמרי ולא עומרי

תיקנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.יש מצב שאתה לא יודע מה זאת דמגוגיה? אתה משתמש במילה הזאת כל הזמן (גם כשזה לא קשור)

2.תפריד בין האזרחים לארגוני הטרור

3.נכון

4. :xyxthumbs:

שרת החוץ ציפי לבני סיפרה שהודיעה לשרי החוץ של הקוורטט כי שהיא מסכימה להפשיר את כספי המיסים הפלסטינים. זאת למטרות הומניטריות בלבד. בראיון לערוץ 10 אמרה השרה לבני בין היתר: "תמונה של ילד רעב או של מישהו מפשפש בפחי הזבל, זה מסוג התמונות שקשה מאוד להתמודד איתן. הבהרתי לשרי החוץ עימם דיברתי לפני ישיבת הקוורטט, שמאחר ואיננו מרוצים להעניש את האוכלוסיה הפלסטינית, אפשר לעשות שימוש בכספי המיסים לתשלום לחשמל, למים, לתשלומים לבתי חולים, לטיפול רפואי בארץ ועוד.

"אנו מוכנים לעשות בכספים אלה שימוש לצרכים הומינטריים ישירים, כמו תרופות וצורכי . לא תאפשר שימוש בכספים אלה לצורך תשלומי משכורות, אבל היא בהחלט מוכנה לעשות בהם שימוש נוסף לזה שנעשה בהם עד עכשיו לצרכים הומינטריים. בהחלט היה חשוב לי להעביר את המסר שישראל לא עומדת כאן לפגוע כך בעם הפלסטיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות נכון זה מציק שהפסיקו את החרם הכלכלי אבל אם אתה יודע קצת היסטוריה אז אולי

אתה זוכר את דוקטורינת הבלימה של טרומן ואת ג'ורג' מרשל AKA תוכנית מרשל של סיוע כלכלי לשיפור

כלכלת אירופה השבורה לאחר WWII , שיקום אוכלוסיות הרוסות הוא המפתח לבלימה והוקעת הטרור( במקרה של מרשל הקומונזים הינו הך )!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.יש מצב שאתה לא יודע מה זאת דמגוגיה? אתה משתמש במילה הזאת כל הזמן (גם כשזה לא קשור)

אדרבא, האר את עיניי. ::)

2.תפריד בין האזרחים לארגוני הטרור

האזרחים המסכנים האלה שאתה ממרר על מר גורלם לא בחרו במקרה בארגון טרור שינהיג אותם? :s07:

ציפי לבני ממש יפת-נפש! :bash:

לפלסטינים יש מספיק כסף. הם יכולים לקנות עם הכסף שלהם אוכל ותרופות. אנחנו לא צריכים לדאוג להם כאשר הם מפוצצים אותנו. אנחנו הרי נמצאים, דה פקטו, במצב מלחמה עם הרשות הפלסטינית, בין אם אנחנו חפצים בכך ובין אם לאו.

AmiLo,

במה טוסטר קשור למשחת נעליים? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדרבא, האר את עיניי. ::)

בכיף

http://tinyurl.com/zz994

האזרחים המסכנים האלה שאתה ממרר על מר גורלם לא בחרו במקרה בארגון טרור שינהיג אותם? :s07:

כבר טחנו את הנושא הזה מספיק פעמים.

הם יכלו לבחור בין ארגון טרור א' לארגון טרור ב'

זה לא שהם העדיפו את החמאס על פני "מפלגת השלום העולמי".

חוץ מזה, כבר הסברתי לך שרוב אלו שבחרו בחמאס, בחרו בו בגלל סיבות אחרות ולא בגלל הטרור.

ציפי לבני ממש יפת-נפש! :bash:

אתה צריך גם הסבר על המושג יפה נפש?

לפלסטינים יש מספיק כסף. הם יכולים לקנות עם הכסף שלהם אוכל ותרופות.

אפשר מקור לנתון הזה?

כי לפי הלינק שאני הבאתי, הבנק העולמי חולק עליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...