דודה שלי חזרה מחו" עם 7 בקבוקי שתייה חריפה עברה במכס והופ כנסו להמשך - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דודה שלי חזרה מחו" עם 7 בקבוקי שתייה חריפה עברה במכס והופ כנסו להמשך

ארקדי גאיידמק

Recommended Posts

תלוי כמה היית צריך לשלם לכל אדם

בסך הכל החוק הזו הוא צ'ופר של המדינה, וגם נובע מהעובדה שלגבות מס על כמות כל כך קטנה עולה כמו הרווח מהמס עצמו

אני מניח שאם תהיה מגיפה פתאומית של קבוצות אנשים גדולות שמבריחות אלכוהול ליטר אחד כל פעם (מופרח למידי, אל תשכח שצריך גם לטוס לחול איפשהו בדרך) אז קל מאד למנוע את זה, אתה חותם על תצהיר שהאלכוהול הוא לצריכה אישית, מסמנים את הבקבוק ואם אחר כך הוא מתגלגל לחנות באים אליך מיד הבייתה למאסר על עזרה בהברחה

הדיוטי פרי הוא לא עבודה בעניים, המחריים שם פשוט ללא מסים, תחשוב על זה ככה, כשאתה טס לחול המדינה נותנת לך מתנה על סך המסים על מבחר מוצרים מותרות צריכה (אלכוהול, ממתקים, בשמים ועוד מס' מוצרים)

ארקדי גאיידמק, ברכות על זה ש"הצלחת" לדפוק את המדינה, תחזור אלינו בפעם הבאה שלא יורידו את מס ההכנסה

האלקטרוניקה בדיוטי פרי שעולה מעל ל300 דולר יותר יקרה ברוב המקרים מהמחירים בארץ

ואני לא רוצה לדבר על קבוצת המחירים של 5-10K שהמחירים כבר בשקלים ועם מע"מ וזה נהיה סתם חנות בדיוטי פרי

ופעם 1 רק תפסו אותי במכס "מבריח" כמה קילוגרמים דובדבנים מטורקיה שנקנו כמה שעות לפני ההמראה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אסור שיהיה חנויות באיזור נמל תעופה?

ומן הסתם דברים באיזור המחיר הזה אתה לא יכול להבריח חזרה לארץ ("נכון שזה נראה כאילו יש לי פלזמה "42 במזוודה, זה ציור שאני ציירתי") אז הם לא מפרסמים את המחיר ללא המס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו

אני מניח שאם תהיה מגיפה פתאומית של קבוצות אנשים גדולות שמבריחות אלכוהול ליטר אחד כל פעם (מופרח למידי, אל תשכח שצריך גם לטוס לחול איפשהו בדרך) אז קל מאד למנוע את זה, אתה חותם על תצהיר שהאלכוהול הוא לצריכה אישית, מסמנים את הבקבוק ואם אחר כך הוא מתגלגל לחנות באים אליך מיד הבייתה למאסר על עזרה בהברחה

נכון שיש עלויות של טיסה לחו"ל אבל אחרי שאתה מארגן המוני של אלפי אנשים שמבריחים בשבילך בקבוקי 1 ליטר, העלות של הטיסות הופכת לאפסית.

ואומנם קל מאוד למנוע את זה, אבל יקח הרבה זמן עד שיעלו על זה. ובטח מישהו כבר עשה קופה בכל הזמן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור שיהיה חנויות באיזור נמל תעופה?

ומן הסתם דברים באיזור המחיר הזה אתה לא יכול להבריח חזרה לארץ ("נכון שזה נראה כאילו יש לי פלזמה "42 במזוודה, זה ציור שאני ציירתי") אז הם לא מפרסמים את המחיר ללא המס

אפשר להבריח דברים קטנים ויקרים ואני חושב שלא צריך לתת דוגמאות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק נכון אני דפקתי להם עקיצה לא קטנה משהו כמו 15 בקבוקים דפקתי להם זה היה ככה

באתי לקחת את המזוודות ואיזה עובד של הנמל תעופה אמר לי אני הולך להדפק במכס שאני אחביא את זה בתיק יעני עכשיו תגיד שמה שהוא אמר חוקי לא חוקי אבל הוא יצא איתי גבר גבר

זה רק אני או שהגישה הזאת זה אחד הדברים הכי מעצבנים במדינה?

כולם פטריוטים' date=' אבל לדפוק תמדינה - זה חובה. ואח"כ עוד מתלוננים שהח"כ מושחתים.

נכון שיש עלויות של טיסה לחו"ל אבל אחרי שאתה מארגן המוני של אלפי אנשים שמבריחים בשבילך בקבוקי 1 ליטר, העלות של הטיסות הופכת לאפסית.

ואומנם קל מאוד למנוע את זה, אבל יקח הרבה זמן עד שיעלו על זה. ובטח מישהו כבר עשה קופה בכל הזמן הזה.

:screwy:

בא נגיד הטיסה הכי זולה שתמצא עולה 200$. כמה רווח אתה חושב לעשות על בקבוק? כבר עדיף לשלם את המס.

אני די בטוח שיש גם הגבלת שווי על האלכוהול.

עריכה: אפשר לעשות סיבובי פרסה על הגבול המצרי, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הגבלה עד ל200 דולר מעניין אם זה כולל משקאות חריפים כלומר האם זה רק ליטר אחד או עד 200 דולר כנראה גם עד ל200 דולר..

וכן לדפוק את המדינה זה חובה אחרי שדופקים אותך אתה תמיד תחפש נקמה אני יודע שזה לא יזיז כלום למדינה אבל אני ארגיש גבר גבר אחרי שדפקתי אותם קצת..

ובמקום להתעסק ב7 בקבוקים שדודה שלי "הבריחה" אם היו תופסים מישהו עם מאה גרם סמים זה היה הרבה יותר מעניין ומשמעותי ויותר טוב למדינה מאשר האלכוהול שהם תפסו אצלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כחצי שנה חזרתי מחול עם 5 בקבוקי אלכוהול, ועצרו אותי ואת אמא שלי ותחקרו אותנו וכשגילו שאני מעל ל-17 פשוט הפקיד אמר לנו שלמרות שעברנו את הכמות המותרת זה לא בצורה משמעותית(ובאמת ליטר וקצת מעל הכמות המותרת לכל בנאדם זה לא כל כך נורא...וכנראה גם נפלנו על פקיד או שוטר מכס או איך שלא קוראים לו נחמד) הוא פשוט ביקש יפה שבפעם הבאה נצהיר כי חבל לשלם קנס גבוה ונתן לנו ללכת עם הבקבוקים.

במקרה של דודה שלך שזה 7 בקבועים לאדם אחד, אני בהחלט יכול להבין את הקנס,אבל אני לא מצדיק את ההחרמה כי זה באמת מוגזם.

הולכים להחזיר לה את הבקבוקים או שאני סתם תמים וזו החרמה לצמיתות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בקבוקים החרמה

אמרו לה בשביל לקחת אותם היא צריכה לשלם המון המון המון כסף יותר מה3 אלף ויותר מה200 דולר שהיא שילמה עליהם היא בחרה בלא לקחת אותם

אז אני מעריך שלקחת אותם באופן חוקי היה עולה יותר מ4 אלף שזה ממש מטורף הם באמת חשבו שהיא תיקח קיצר דפקו אותה חזק חזק חזק :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כחצי שנה חזרתי מחול עם 5 בקבוקי אלכוהול, ועצרו אותי ואת אמא שלי ותחקרו אותנו וכשגילו שאני מעל ל-17 פשוט הפקיד אמר לנו שלמרות שעברנו את הכמות המותרת זה לא בצורה משמעותית(ובאמת ליטר וקצת מעל הכמות המותרת לכל בנאדם זה לא כל כך נורא...וכנראה גם נפלנו על פקיד או שוטר מכס או איך שלא קוראים לו נחמד) הוא פשוט ביקש יפה שבפעם הבאה נצהיר כי חבל לשלם קנס גבוה ונתן לנו ללכת עם הבקבוקים.

במקרה של דודה שלך שזה 7 בקבועים לאדם אחד, אני בהחלט יכול להבין את הקנס,אבל אני לא מצדיק את ההחרמה כי זה באמת מוגזם.

הולכים להחזיר לה את הבקבוקים או שאני סתם תמים וזו החרמה לצמיתות ?

אה

איך 5 בקבוקים זה "קצת" יותר מליטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בקבוקים בנפחים שונים יש גם חצי ליטר אז חצי ליטר כפול 5 זה 2.5 ליטר,2.5 ליטר לחלק ל2 זה 1.25 ליטר לאדם כלומר ב250 סמ"ק יותר מהמותר..

יש גם כמובן נפחים שונים של 2-3-4 ליטר..

קצת מתמטיקה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאפשר להגיש עתירה לשיחרור ההבקבוקים המוחרמים, אולי צריך לשלם עוד או משהו

על 0.25-0.5 רק הפקידים הבאמת רעים יעשו בעיות, אם זה היה המקרה זה באמת היה סתם קטנוניות מיותרת

אבל פה היא עברה ב4 ליטר את הכמות המותרת, זה חד משמעי

ארקדי גאיידמק, ככה זה בחיים, אם היא הייתה מצהירה עליהם היא הייתה משלמת את המס ויוצאת הרבה יותר בזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בקבוקים בנפחים שונים יש גם חצי ליטר אז חצי ליטר כפול 5 זה 2.5 ליטר,2.5 ליטר לחלק ל2 זה 1.25 ליטר לאדם כלומר ב250 סמ"ק יותר מהמותר..

יש גם כמובן נפחים שונים של 2-3-4 ליטר..

קצת מתמטיקה..

מותר ליטר,הוא הביא פי 2 וחצי,זה לא משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כאן זה כבר הופך ללא משתלם לקנות בדיוטי פרי ואז לשלם על זה מס ומה הרווחנו כאן?!

בכל מקרה אם אתם חושבים להצהיר אל תקנו בדיוטי פרי כי זה סתם באסה ועוד ישגעו אותכם סתם בזבוז זמן...

אם אתם לוקחים את הסיכון אתם צריכים לדעת או שידפקו אותם או שתעקצו את המכס..

ג'ונגל--הוא טס עם עוד מישהו,לא לבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...