דודה שלי חזרה מחו" עם 7 בקבוקי שתייה חריפה עברה במכס והופ כנסו להמשך - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דודה שלי חזרה מחו" עם 7 בקבוקי שתייה חריפה עברה במכס והופ כנסו להמשך

ארקדי גאיידמק

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה מכס משלמים על ברזילאית? ::)

מקסימום תבריח דרך סיני

בסדר הבנתי את העניין הזה ובזה אני מסכים איתך.

אבל העונש... קצת.. הרבה.. מוגזם... אפילו בלי בדיקה ככה הפילו עליה קנס עצבני והחרימו לה .. חוכמה ממש להיות בראש קטן ולהניח שכל בנאדם שרוצה להביא יותר מליטר יין\וודקה או כל דבר לבית הוא מבריח במקום לבדוק כל עניין לגופו.

זה עניין של הגדרה

וההגדרה היא שללא הצהרה זה הברחה (גם אם זה פחות מליטר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא שצריך לקבוע את הקו איפשהו

Walter Samuel, אני מקווה שתגדל שתבין שהחובה האזרחית של תשלום מסים היא לטובת הכלל (שהוא כולל גם אותך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת שלא מבין את התלונה פה. זה לא "כולה 7 בקבוקים", 7 בקבוקים זה די הרבה בשביל בן אדם אחד ואם מישהו מצליח להעביר כמות כזאת במכס בלי להצהיר אפשר ללמכור אותם ברווח נחמד אחר כך. אולי העונש נראה מאוד קשה בעיניך אבל אתה עוד תראה שפעם הבאה דודה שלך תעדיף להצהיר על מה שחורג מההגבלות מאשר להסתכן בקנס.

אתה מתלונן על כך שהדיוטי פרי מאבד מהכדאיות שלו כשאתה צריך לשלם מכס, בוקר טוב! הדיוטי פרי לא משתלם באופן כללי ובשביל אלכוהול בפרט, המשקאות אומנם נמכרים בלי המכס אבל המחירים עדיין גבוהים יחסית לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני יודע שזה לא חוקי

אני בא להגיד שהחוק מפגר!

וכל הדיוטי פרי הזה הופך אותו ללא כדאי כשאתה נמצא בדיוטי פרי רוב האנשים חושבים שזה הכותל ה2 של ארץ שצריך לקנות הכל הרבה ולעבור בין כל החנויות

ברוב המקרים הם טועים

כשאתה נמצא בדיוטי פרי אתה נמצא כמה שעות דק' לפני הטיסה ואתה לחוץ בזמן ולכל חנות יש מלא עובדים שיגידו לך אם אתה קונה 1 אז זה לא שווה תיקח 3 והרביעי יהיה חינם או שאם אתה לוקח לייקר אחד ב40 דולר זה לא שווה יש לך 2 ב65 סתם לדוגמא וזה מה שקורה

נכון שבכל מקום בדיוטי פרי רשום כמה מותר להכניס לארץ אבל נגיד שזה טוב שיש הגבלה אז לפחות שיעלו אותה מה זה ליטר משקה לאדם מעל גיל 17 מה עם משקאות שבאים בנפחים של 1.25-2 ליטר לשתות חלק לפני שאתה נכנס לארץ?

רק שלא יעשו לך אחר כך רנטגן ויבדקו כמה אלכוהול אתה מכניס בתוך הגוף לארץ..

רגע אז אם אני קונה שבע בקבוקים בדיוטי פי בדרך לברזיל נניח , אני גם צריך לשלם מס?או מכס?

זה פועל רק בכניסה לארץ או גם ביציאה?

רק בכניסה בדיוטי פרי אתה יכול לקנות את כל הדיוטי פרי אם בא לך דרך אגב לארה"ב אסור להכניס סיגריות תוצרת ארה"ב מחו"ל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מכס נחשב מס...

שמעו אני יודע שזה לא חוקי

אני בא להגיד שהחוק מפגר!

כי הוא מונע ממך לקנות אלכוהול בזול

אכן חוק שערוריתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7 בקבוקים הם כל מה שצריך

אדם משלם לעשרה אנשים שחוזרים מחול לבריח כל אחד 7 בקבוקים, אני אתן לך לעשות לבד את שאר החשבון

קבעו מינימום של ליטר לאדם, כל מה שמעל זה הברחה

הקנסות נועדו בדיוק כדי למנוע מאנשים לעשות את זה

מספיק שאדם אחד מתוך העשרה שהוא שילם להם בדוגמא למעלה נתפס וכל הרווח הלך שלא לדבר שזה הפך להפסד כי גם אין לו את הבקבוקים למכור

ומאידך גיסא, ליטר אחד של אלכוהול מותר. אז פשוט עושים בדיוק את מה שאתה אמרת, נותנים ל-100 איש לכל אחד בקבוק ועדיין יש רווח יפה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק נכון אני דפקתי להם עקיצה לא קטנה משהו כמו 15 בקבוקים דפקתי להם זה היה ככה

באתי לקחת את המזוודות ואיזה עובד של הנמל תעופה אמר לי אני הולך להדפק במכס שאני אחביא את זה בתיק יעני עכשיו תגיד שמה שהוא אמר חוקי לא חוקי אבל הוא יצא איתי גבר גבר

אז לקחתי את החבילות של הדיוטי פרי פירקתי אותם זרקתי את הבקבוקים למזוודה ועברתי עם אריזה אחת קטנה של דיוטי פרי ואני לא רוצה לדבר על האלקטרוניקה שהבאתי..

בכל מקרה דיוטי פרי זה מזל משקאות חריפים אם אתה מכניס אותם ללא מס וכל זה הרווחת ברוב המקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי כמה היית צריך לשלם לכל אדם

בסך הכל החוק הזו הוא צ'ופר של המדינה, וגם נובע מהעובדה שלגבות מס על כמות כל כך קטנה עולה כמו הרווח מהמס עצמו

אני מניח שאם תהיה מגיפה פתאומית של קבוצות אנשים גדולות שמבריחות אלכוהול ליטר אחד כל פעם (מופרח למידי, אל תשכח שצריך גם לטוס לחול איפשהו בדרך) אז קל מאד למנוע את זה, אתה חותם על תצהיר שהאלכוהול הוא לצריכה אישית, מסמנים את הבקבוק ואם אחר כך הוא מתגלגל לחנות באים אליך מיד הבייתה למאסר על עזרה בהברחה

הדיוטי פרי הוא לא עבודה בעניים, המחריים שם פשוט ללא מסים, תחשוב על זה ככה, כשאתה טס לחול המדינה נותנת לך מתנה על סך המסים על מבחר מוצרים מותרות צריכה (אלכוהול, ממתקים, בשמים ועוד מס' מוצרים)

ארקדי גאיידמק, ברכות על זה ש"הצלחת" לדפוק את המדינה, תחזור אלינו בפעם הבאה שלא יורידו את מס ההכנסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שבכל מקום בדיוטי פרי רשום כמה מותר להכניס לארץ אבל נגיד שזה טוב שיש הגבלה אז לפחות שיעלו אותה מה זה ליטר משקה לאדם מעל גיל 17 מה עם משקאות שבאים בנפחים של 1.25-2 ליטר לשתות חלק לפני שאתה נכנס לארץ?

רק שלא יעשו לך אחר כך רנטגן ויבדקו כמה אלכוהול אתה מכניס בתוך הגוף לארץ..

בנאדם, זה אומנם לא חוקי באותה מידה אבל הרבה יותר קל להכניס בקבוק אחד של 1.75 ליטר למשל מאשר 7 בקבוקים של 0.7 מהסיבה הפשוטה שזה בקבוק אחד ואף אחד לא יטרח להתחיל לבדוק מה בדיוק הנפח שלו. לעומת זאת כאשר יש לי בר שלם על העגלה (כמו במקרה של דודה שלך) זה מושך טיפה יותר תשומת לב, אתה לא חושב?

בכל מקרה, אני לא חושב שאנשים בדיון פה תוקפים את החוק הנכון, הבעיה נמצאת לא בהגבלה במכס אלא בכך שיש מס גבוה על האלכוהול בכלל כי אני לא רואה סיבות טובות לכך (זה לא שיש כאן תעשיית אלכוהול שעלולה להפגע מהורדת המס על אלכוהול מיובא) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...