Obivion - מה הדרך הכי מהירה לעשות כסף? + תקוע בARENA - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Obivion - מה הדרך הכי מהירה לעשות כסף? + תקוע בARENA

GbeTech

Recommended Posts

הי

תהיתי מה הדרך הכי מהירה לעשות כסף ב OBLIVION... יש כל מיני נשקים שאני רוצה לקנות ולעלות ברמות, וזה עולה די הרבה כסף.

המליצו לי לעשות שיקויים ופרחים וכאלה, אבל זה לא ממש עובד. נרשמתי ל ARENA, וזה כסף די טוב - אבל קצת קשה.

מה הדרך הכי טובה לעשות כסף?

בקשר ל ARENA, אני תקוע שם בתאומות האלפיות. זה ממש קשה! לא רק שלא נראה לי שאוכל לחסל את הזאת עם החרב לבד, גם יש את הסנייפרית הזאת בצד שאי אפשר להתקרב אליה :/

ANY IDEAS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי מהירה לעשות כסף זה שיקויים (לפי דעתי). תתחיל לאסוף כל דבר שיכולל שמש אותך להכנת שיקויים

(תגנוב לחם וגבינות מבתים, תאסוף צמחים, וכל מקום שאתה רואה בו משהו שיכול לשמש אותך להכנת שיקוי קח אותו.

כשתהיה ב"מעמסת יתר", תכין את השיקויים - זה יוריד מהמשקל, ותלך למכור את זה. ככה אתה גם מעלה את הSkill

וגם מקבל על זה כסף.

בקשר לארינה, יש לי "שיטה", אני מטפס על אחד הקירות, ויורה מהקשת או לחילופין משתמש בקסמים על מי שנמצא למטה.

הם לא יכולים לפגוע בי, ואני קוטל אותם.

שיטה אחרת זה כמו שאמרו לך - תצטייד בשיקויים ומגילות, ותלך איתם מכות (יצא גם חרוז .. הופה!*) כמו שנלחמים תמיד.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

ולייזי... שמע אני באמת מצטער על עגמת הנפש שאני גורם לך ( :lol: ) אבל הורידו את האשכול מהסטיקיס... באמת שבדקתי לפני שפתחתי את האשכול.

כלומר עכשיו הוא לא רשמי, אני מניח שאפשר לפתוח דיונים על אוב' מכיוון שהעומס על השאלות ירד.

הדרך הכי מהירה לעשות כסף זה שיקויים (לפי דעתי). תתחיל לאסוף כל דבר שיכולל שמש אותך להכנת שיקויים

(תגנוב לחם וגבינות מבתים, תאסוף צמחים, וכל מקום שאתה רואה בו משהו שיכול לשמש אותך להכנת שיקוי קח אותו.

כשתהיה ב"מעמסת יתר", תכין את השיקויים - זה יוריד מהמשקל, ותלך למכור את זה. ככה אתה גם מעלה את הSkill

וגם מקבל על זה כסף.

בקשר לארינה, יש לי "שיטה", אני מטפס על אחד הקירות, ויורה מהקשת או לחילופין משתמש בקסמים על מי שנמצא למטה.

הם לא יכולים לפגוע בי, ואני קוטל אותם.

שיטה אחרת זה כמו שאמרו לך - תצטייד בשיקויים ומגילות, ותלך איתם מכות (יצא גם חרוז .. הופה!*) כמו שנלחמים תמיד.

בהצלחה :xyxthumbs:

תודה. אבל לא ממש הצלחתי לעלות על שום קיר בARENA, אתה יכול אולי לתת לי סקרין שוט?

ואני לא מצליח לעשות שיקויים ששוים יותר מהמרכיבים שלהם. כלומר אי אפשר ממש למצוא בטבע דברים טובים, בבתים - אם אתה גונב - ישר תופסים אותך, וזה במילא לא הרבה כסף, 3-5 לשיקוי :/

יש לי BOUNTY מסויים, איך אני יכול להוריד אותו? אני רוצה להצטרף ל FIGHTERS GUILD, ואני יכול בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הבאג המדליק שבו אתה מדבר עם מישהו ומשחד אותו,ואז רוצח אותו וכשאתה לוקח לו את השלל הכסף לא נגמר לך...

עקרונית רק ראית סרטון שעשו את זה,אבל אם אני לא טועה דיברו על זה בסטיקי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד באג אבל תיקנו אותו בפאטץ האחרון אז אם אתה רוצה להשתמש בו אל תתקין את הפאטץ'

אם תעשה את ה- Quest אצל הרוזן של Skingrad שבו אתה צריך לתת לו את התרופה ל"ערפדות" אחרי שכבר השתמשת בה לעצמך (אתה חייב להיות ערפד בשביל זה). אחרי שתשלים את ה- Quest אצלו ותלחץ על Reward הוא יתן לך כסף (כמות הכסף תלויה ברמה שלך) ואתה יכול ללחות על Reward כמה שאתה רוצה ככה שאת היכול לקבל כמה כסף שאתה רוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו ברמה 4. די עזבתי את המשימה הראשית, אני עכשיו ב FIGHTERS GUILD, לא ממש נותן לי הרבה כסף. נראה לי אני אמשיך עם ה ARENA. אבל הבעיה העיקרית שלי זה כסף! חסר לי כסף בטירוף...

מישהו מוכן להסביר לי בבקשה איך לעלות על איזשהו קיר ב ARENA? תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...