ריססו צלבי קרס כנקמה במנהלת. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריססו צלבי קרס כנקמה במנהלת.

00000

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"14 ביוני : ועדת העליה, הקליטה והתפוצות בראשות חכ קולט אביטל , דנה ב-14/06/2005 בנושא: תנועות ניאו-נאציות בקרב עולים בישראל. חכ קולט אביטל יור הוועדה, שיזמה את הדיון בנושא: אנו רואים בחומרה קיומן של תנועות ניאו-נאציות בישראל, הכוללות צעירים, מבוגרים וכן חיילים, המפיצים ללא הפרעה ספרות ניאו-נאצית ותקליטורים. זוהי תופעה שאין לה אח ורע במדינת . אני מטילה ספק בזכותם לאזרחות ישראלית. אני דורשת מן המשרד לביטחון הפנים לחקור את ממדי התופעה ולפרקליטות לבחון האם החקיקה מספקת לשם ביטול אזרחותם הישראלית של ניאו-נאצים.

המדינה לקקה לכפויי הטובה האנטישמים האלה את הביצים,חוץ מלילל כל הזמן ולבוא בטענות ליהודים הרשעים,שיסתכלו

על עצמם במראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לג'וני היקר:

* תוציא את הראש מהתחת. אלו שריססו את צלבי הקרס בבי"ס היו יהודים כשרים ודתיים שלמדו בבי"ס.

* אף אידיוט לא יעשה את המאמץ לזייף תעודת לידה בשביל לעלות למדינה שמבחוץ נראית כמו שדה קרב - מספיק להיות נשוי או קרוב מדרגה ראשונה של יהודי אחר.

* אין דבר כזה תנועות ניאו-נאציות בארץ. יש אנשים מפגרים ומתוסכלים עם תסביך שנאה עצמית ומה לא, אבל ניאו-נאצים דוגרי אין ואם ניאו-נאציים אמיתיים היו רואים את ה"ניאו-נאצים" שאתם מדברים עליהם הם קודם היו מתים מצחוק, אח"כ קמים, אח"כ מכניסים להם מכות.

* החייל ה"ניאו-נאצי" עשה את הקעקוע כדי לצאת על 21 מהצבא. שבוע אח"כ הוא בא להוריד את זה בתחנה מרכזית באותו סטודיו שעשה את זה (יש להם מיכשור גם להסרה). צרייך לתת לו פרס "מטומטם השנה". יש דרכים יותר זולות, יעילות, פחות כואבות ובזויות לצאת על 21 וכן, אני יכולה לכתוב על זה ספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...