רכשתי מחשב חדש. מפרט בפנים. (מבקש דעה) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכשתי מחשב חדש. מפרט בפנים. (מבקש דעה)

RX7

Recommended Posts

שמע אם מדברים על המעבד כמה עולה המעבד שלך ה3 ג'יגה הרץ וכמה עולה ה 805 אתה יודע?

855 שקל המעבד שלך עולה יותר..

פשוט אני לא ממש טוב במפרטים מאוד תקציביים ובאיכות המפרט שלי הרבה הרבה יותר טוב משלך ויחזיק הרבה יותר זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון,

כי כל ילד יודע שP4 3.0GHZ 1MB זה יותר חזק מ2X2.66 1M

אחלה. באמת כל הכבוד.

:bash:

חבר התקציב מדבר פה בכמה מאות (לפחות מאיפה שאני קניתי) ואני ממש לא מעוניין בו האיש הציע לי והעדפתי ללכת נמוך יותר מפני התקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם מדברים על המעבד כמה עולה המעבד שלך ה3 ג'יגה הרץ וכמה עולה ה 805 אתה יודע?

855 שקל המעבד שלך עולה יותר..

פשוט אני לא ממש טוב במפרטים מאוד תקציביים ובאיכות המפרט שלי הרבה הרבה יותר טוב משלך ויחזיק הרבה יותר זמן

אני העדפתי ללכת על המעבד הראשון ולשפר כמה חלקים עיקריים מאוד הלוח לא בא של הזכרונות באו 256 הכרטיס בא און בורד וגם אלה צורכים כמה מאות העדפתי לקחת מעבד פחות מתקדם ולהשקיע בדברים שגם לא פחות חשובים ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול סוף סוף קניתי מחשב חדש אחרי 6 שנים עם המרצדס ששפך והפך לעגלה ישנה :kopfpatsch:

מפרט :

דיסק קשיח 80GBWD 7200-איזה חברה? SATA ?ATA?

זיכרון X2 256MB 533MHZ -" "

כרטיס מובנה

כונן 1.44

כרטיס מסך GE-FORCE FX5500 128MB AGP-כרטיס מסך מאוד ישן ומאוד זבל וגם כאן אין חברה אתה הולך לקבל זבלללללללללללל

לוחASUS AGP P5S800 -VM P5 משולב 775 פין-לוח אין לי כוח לבדוק אבל נגיד שהלוח בסדר

מעבד P4 3.0GHZ 1MB 533MHZ S775-התקדמנו לכפולי ליבה מעבד 805 של הרבה יותר טוב מזה

מקלדת מולטימדיה PS2-מולטימדיה :lol: מקלדת ב20 שקל שידפקו לך הידיים

סאונד - כרטיס קול 128 ל-6 ערוצים מובנה-כרטיס קול מאוד מאוד איכותי O/B

עכבר GPT אופטי PS2-נגיד שאתה לא צריך יותר מזה

צורב 52 32 52-התקדמנו מזמן לדיוידי גם צורב דיוידי ישתלם לך יותר הוא עולה כולה יותר ב50 שקל ואתה תחסוך בדיסקים :screwy:

זוג 500W-500 וואט וואווווווווווווווווווווווווווווווו של 15 שקל

מסך 17 שטוח-שטוח מאוד מאוד מאוד שטוח מסך זבל במילה אחת

סה"כ

3050 ש"ח

שולם בצ'קים מחולק ל5 תשלומים

חברת ידע מחשבים חדרה

עכשיו אני ממש לא צריך יותר מזה אני ממש לא משחק אולי משחק שניים לא יותר

מחשב אינטרנטי במיוחד

?? :s05:

נעבור חלק חלק^^ :)

מפרט זבלללללל לא חבל לקנות חלקים כאלה???

אני פשוט בשוק אתה קונה זבל של חלקים אתה רוצה בעיות איתם או מה חבל חבל חבל חבל חבל

שאתה חושב שמה שבחרת זה ההכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחי תחשוב מה שאתה רוצה אין לי כח להתווכח יותר באמת אם אתה רוצה לחשוב שזה זבל אז זה זבל מי אני שיזיז אותך ממקומך אני רוצה לקנות זבל ואני אוהב להנות מהזבל שאני קונה מה לעשות שלא לכולם יש תקציבים כמו שלך לקנות חיה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי לך, שיהיה לך לבריאות.

עשית מה שעשית, קנית מה שקנית, למה לבאס אותך?

רציתי להביא לך השוואה בין העלות של המעבד שלקחת ל805, לצערי לא מצאתי את הדגם של המעבד בשום מקום.

אתה יכול למצוא איזה מעבד שמו לך?

אני לא מצאתי בשום מקום 3GHZ 533 FSB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב העניין הוא כזה- אם אתה חייב מחשב ב 3000 שקל גג וזה התקציב -אני יודע שאנשים פה הולכים לטרוף אותי על מה שאני אומר אבל ..... לך לאייבורי מחשבים

בסה"כ לתקציב ולתנאי תשלום ,המחשב לא נורא זה הכל עניין של איכות מול מחיר... בגלל זה המלצתי לך ללכת לאייבורי כי מהמפרטים שקראתי יש להם מחשב בתקציב שלך שיותר משתלם לקנות לדעתי נכון שהוא מחלקים לא איכותיים אבל -זה עניין תקציבי וגם אפשר לשלם להם בצקים..

יש פעמים שאין ברירה אז רק אם אתה במצב הזה.... אז תקנה מחשב כזה

אם יש לך ברירה אל תקנה - תחסוך עוד כמה שקלים ותוכל להנות הרבה יותר מהמחשב

בכל מקרה שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח מפרט אחי:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=113&CatCode=

הרבה יותר טוב ממה שקנית, ואפילו יותר זול.

אני יכול למצוא לך עוד בחנויות אחרות

אחלה מחשב!

אבל הבעיה היא המרחק אני מפרדס חנה והסניף הכי קרוב אליי נמצא בנתניה ואני מאוד לוקח את זה בחשבון אם חלילה יקרה משהו לאיזה חלק עוד נסיעה ועצבים X2 להביא להחזיר אני לא צריך את כל זה על ראש מעדיף לשלם 100 200 שקל יותר ולחסוך את כל העצבים האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...